IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
    Май не остана друго за хвалене на балонерата - по снимки, вече никой не се лъже
    На 1.50 те нямаше да хвалиш, сега на 5 и нещо яко се газираш
    Акционер в компанията съм от лятото на 2010 година.
    Нямам намерение да създавам погрешни впечатления в никого от колегите и след това да печеля от тях. Никога не съм го правил.
    Това дали ти ще си купиш или продадеш акции в трейдинга по никакъв начин няма да окаже влияние върху моите виждания или резултати.
    Аз съм голям привърженик на ниските цени, но за съжаление тук събитията наистина ме изненадаха през последните 3 години.
    Ако имаш възможности да понижиш цената на акцията - действай !!!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      Доколкото знам създаването на Софармаси не е за да носи печалба.
      Поздрави.
      ?!?!?! Нещо не разбрах ?
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        Доколкото знам създаването на Софармаси не е за да носи печалба.
        Поздрави.
        Всяка една бизнес структура се създава с идеята да носи печалба. Иначе просто няма смисъл от създаването ѝ.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
          Софарма трейдинг
          Май не остана друго за хвалене на балонерата - по снимки, вече никой не се лъже
          На 1.50 те нямаше да хвалиш, сега на 5 и нещо яко се газираш
          Bulls on BSE

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            Коя дъщерна на Софарма фирма печели повече от Софарма трейдинг?
            Доколкото знам създаването на Софармаси не е за да носи печалба.
            Поздрави.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              Не.
              Казах ти да дойдеш на оса.
              Коя дъщерна на Софарма фирма печели повече от Софарма трейдинг?
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                Идеята ми беше, че може да се окаже, че Софармаси печели повече от майката. Сега Трейдинга май е най-печелившата от всички "дъщери" на майката.
                Не.
                Казах ти да дойдеш на оса.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                  Софармаци е инструмент за собствени продажби на бързо консолидиращ се пазар.
                  Преди 3 години г-н Димитров на ОС каза - Който държи пазара на дребно - той държи всичко.
                  Идеята ми беше, че може да се окаже, че Софармаси печели повече от майката. Сега Трейдинга май е най-печелившата от всички "дъщери" на майката.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Софарма трейдинг
                    Attached Files

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      А ако дъщерята Софармаси се окаже за Трейдинга това, което се оказа Трейдинга за майката?
                      Софармаци е инструмент за собствени продажби на бързо консолидиращ се пазар.
                      Преди 3 години г-н Димитров на ОС каза - Който държи пазара на дребно - той държи всичко.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        Има предвид, че капиталовите печалби вече са взети предварително, сиреч надеждата за резултатите е изпреварила фундамента. Поне така го разбрах. А ако и тук отпадне дивидента, значи може и да има своето основание за закуските
                        А ако дъщерята Софармаси се окаже за Трейдинга това, което се оказа Трейдинга за майката?
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Зависи кой какво търси от съответните акции.
                          Аз съм доволен от това, което се прави в трейдинга и затова имам акции в компанията.
                          Относно дивидента - на срещата г-н Донев посочи, че в Софарма имоти по закон е задължително изплащането ан 90% от печалбата. В Софарма трейдинг дивидента се предлага и гласува всяка година, но не е ставало на въпрос за промяна на дивидентната политика, която е традиционна от доста години.
                          Нямам основание да мисля, че дивидентната политика в Софарма терйдинг ще се порменя съществено през следващите години.

                          това е моето мнение

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                            Каква закуска, какво настроение?
                            Има предвид, че капиталовите печалби вече са взети предварително, сиреч надеждата за резултатите е изпреварила фундамента. Поне така го разбрах. А ако и тук отпадне дивидента, значи може и да има своето основание за закуските
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                              Каква закуска, какво настроение?
                              Добре, че не пита и какво стоене- вече щеше да е притеснително

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                                Тук закуската е изядена вече, само Форти ще стои още тук и ще създава настроение
                                Каква закуска, какво настроение?

                                Коментар

                                Working...
                                X