IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
    Искате евтинджос ли? Искате, ама няма
    Мдааа, няма евтинджос

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
      Искате евтинджос ли? Искате, ама няма
      Не искаме, не само етинджос но и изобщо. Но много хубаво дружество _)

      Коментар


      • Искате евтинджос ли? Искате, ама няма

        Коментар


        • Къде се затри сохото...другият път да ми звънка като инвестира!

          Коментар


          • Тук проблемите идват от консолидацията и без нея изводи не си правя. Много ме притеснява и друго нещо - вдигането на лихвите. Гледам, че България /втората или третата държава в ЕС по най-ниска задлъжнялост/ трудно намира пари на по 5%. Дори Германия си проваля аукциони и направо не ми се мисли какво ще се прави с кредитите тук. Имам акции и то отдавна...

            П.П. Притеснява ме и продължаващата експанзия на аптеките - някак си много агресивно се отварят според мен. Вчера видях едно ново за мен Софармаси в "мой" район, а днес един майстор ми говори как правят ремонт на помещение на Плиска, което ще е аптека. Не знам дали ще е Софармаси, но не бих се изненадал.
            Last edited by 15-; 31.10.2022, 19:31.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

              оправиха нещата, май - нека видим и консолидирания
              какво казват чертичките?
              nsi.bg

              Индексът на потребителските цени
              за месец Септември 2022 г. спрямо месец Септември 2021 г. e 118.7%,
              т.е. инфлацията е 18.7%.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                НАЙ!
                оправиха нещата, май - нека видим и консолидирания
                какво казват чертичките?

                Коментар


                • НАЙ!

                  Коментар


                  • Нетна печалба 21,886млн.лв.(Q32022)/ 18.344млн.лв.(Q32021)

                    Коментар



                    • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                      Огнян Донев
                      https://eurocom.bg/show/evrodikof/15702
                      Last edited by tony1975; 30.10.2022, 21:36.

                      Коментар


                      • Огнян Донев

                         

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          Софарма Трейдинг“ отчита 20% ръст в печалбата преди данъци за деветте месеца на 2022 г. Тя достига 24 403 хил. лв. сравнено с 20 382 хил. лв. за същия период на 2021 г. Акумулираните приходи бележат 12% ръст до 790 205 хил. лв. спрямо 708 693 хил. лв., реализирани в периода януари-септември на миналата година.
                          Само през септември 2022 г. приходите на „Софарма Трейдинг“ АД достигат на 86 128 хил. лв., като за сравнение, в същия месец на 2021 г. възлизат на 85 275 хил. лв. Печалбата преди данъци в деветия месец на годината е 2 675 хил. лв.
                          Прикачени файлове:
                          Финансови резултати-септември 2022


                          За сега е в ритъма;-

                          https://postimg.cc/0rZ3CkNR

                          Коментар


                          • Софарма Трейдинг“ отчита 20% ръст в печалбата преди данъци за деветте месеца на 2022 г. Тя достига 24 403 хил. лв. сравнено с 20 382 хил. лв. за същия период на 2021 г. Акумулираните приходи бележат 12% ръст до 790 205 хил. лв. спрямо 708 693 хил. лв., реализирани в периода януари-септември на миналата година.
                            Само през септември 2022 г. приходите на „Софарма Трейдинг“ АД достигат на 86 128 хил. лв., като за сравнение, в същия месец на 2021 г. възлизат на 85 275 хил. лв. Печалбата преди данъци в деветия месец на годината е 2 675 хил. лв.
                            Прикачени файлове:
                            Финансови резултати-септември 2022

                            Коментар


                            • Може и да не ги задвижат, знам ли... Интересно ми е какви ще са цените на търговия през октомври. Стискам палци да растат, ама го има и другия вариант.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                                Е, то повечето е местене от левия в десния крачол, мисля. Но и аз съм на мнение, че това е за купуване. Все се чудя кога ще се задвижат варантите, а за да се задвижат трябват доста по-високи ценови нива.
                                Ами трябва да почакаме докато се напродават мераклиите не мисля че е само прехвърляне между джобовете.Още около 5 процента да изкупи Фармата и предстои търгово.................... не знам за тия варанти ,то без фри флоут какъв им е смисъла?

                                Коментар

                                Working...
                                X