IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Уебит Инвестмънт Нетуърк (WIN)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от LaCosta Разгледай мнение
    По мои сметки коефицентът на презаписване е 2,428 или всеки получава около 41,185% от заявеното количество.
    Да, толкова е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от forman777 Разгледай мнение
      Остава да напишеш кои са тези акции с ПЕ 4-5 и дивидент 10процента..
      Неохим

      Коментар


      • По мои сметки коефицентът на презаписване е 2,428 или всеки получава около 41,185% от заявеното количество.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mag-inv Разгледай мнение
          Днес е IPO-то на Уебит Инвестмънт Нетуърк
          Да пожелаем успех на Пламенчо Русев!
          Въпреки хейта и критиките, аз вярвам, че ако работи с ум, след 3-5 години може да покаже добри резултати и да е сред отличниците на BEAM...
          (Другите фондове и модели също си имат своите слабости, вкл. различни механизми за източване чрез приятелски кръгове и свързани дружества...)

          Не е препоръка!
          Добре е всеки да има своя шанс...
          Аааа, със или без препоръка, ако имаш предвид, всеки хитрец и въжеиграч, тръгнал да проси, да има своя шанс - не съм съгласен. Добре е, дори за Beam-a да има някакъв механизъм, за да се отсяват измамниците.

          Коментар


          • колко акции се продават тук ) ?
            Умереният риск винаги печели ! ))))))

            Коментар


            • 752 сделки

              Коментар


              • Кратна на около /5 ми се струва/
                пп. но още /2
                Last edited by inta53; 06.06.2022, 14:53.

                Коментар


                • Днес е IPO-то на Уебит Инвестмънт Нетуърк
                  Да пожелаем успех на Пламенчо Русев!
                  Въпреки хейта и критиките, аз вярвам, че ако работи с ум, след 3-5 години може да покаже добри резултати и да е сред отличниците на BEAM...
                  (Другите фондове и модели също си имат своите слабости, вкл. различни механизми за източване чрез приятелски кръгове и свързани дружества...)

                  Не е препоръка!
                  Добре е всеки да има своя шанс...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

                    Че те, откакто са на борсата, имат само две пропуснати години.
                    Има едни Сирма Груп. Преди години бяха обявили мисля 0.0 ст. Май те бяха ама не съм сигурен . Та дивидент от под 5% си е направо подигравка. Кой нормален би дал на съдружниците си под 40-50 %. От печалбата . По - добре нищо да не се дава.
                    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

                      Йорка, всичко зависи от инвестиционния хоризонт. Това че тази година агрото даде е добре, но за дълъг период от време ???
                      Че те, откакто са на борсата, имат само две пропуснати години.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                        Пич влез малко в час... по закон пенсионните фондове нямат право да инвестират на beam !та отговора на твоят въпрос е 0%!
                        Приемам забележката, просто гледах едни портфейли вчера и имаше акции от Илевън Кепитъл, което е реално ти дава exposure към компании (компания) от beam както и към други стартъпи, което реално си е SPV за пенсионни фондове да имат експозиции към подобни компании.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                          Бг Агро, PE 5, дивидент над 8
                          Йорка, всичко зависи от инвестиционния хоризонт. Това че тази година агрото даде е добре, но за дълъг период от време ???
                          Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                            При положение, ще на БФБ има акции, които се тръгуват на Р/Е между 2 и 5 и дават между 5% и 10% дивидент, предпочитам да заложа на тях
                            Това за последните 10 години колко пъти се е случвало, щото има стабилни акции които ежегодно минават 5% дивидентна доходност - понякога и над 10% ?
                            Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ivan.b Разгледай мнение
                              Напротив пак ще е най високия. Слагам бас.

                              Сложи го в темата!
                              Иначе нямам нищо против да е и повече, но ще си е ливидационен пай, а аз съм си запазил предостатъчно!
                              А и 20,06, не е минал, предстои и зима даже!

                              Коментар


                              • Напротив пак ще е най високия. Слагам бас.

                                Коментар

                                Working...
                                X