IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Телематик Интерактив България АД (TIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
    ... нека признаем около 400 нови за пазара хората в последното ай Пи О... ние хората от пазара не го харесахме видимо.... но поздравления за надутия “ “омайник” и разбира се за къртовският труд на оо Карол ад... това са много нови хора и пари за пазара.... голямо браво!

    С две думи, АРТИСАЛИте кинти се ПОнаместиха тук Там... малко не в темата , нооо за АДМИРАЦИИ може!
    - аз в точно тази позиция нямам! По долу намекнах за още една -не маркирана от Пончо,
    тя от към две годинки расте,- вече е със седмица отпред 7.. , -та за нея

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
      В деня без такси акционерите са се увеличили с 12 - най-много от всички дружества. Следващите са ДРОН +7, СИРМА и НЕОХ по +6.
      ... нека признаем около 400 нови за пазара хората в последното ай Пи О... ние хората от пазара не го харесахме видимо.... но поздравления за надутия “ “омайник” и разбира се за къртовският труд на оо Карол ад... това са много нови хора и пари за пазара.... голямо браво!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

        На мен ми е третата....... по тежест
        Ще се сетиш!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

          В последните двайсетина сесии и втората(по тежест от скоро) моя катери всеки дан с брой-два...-"Иде, идеее..."
          На мен ми е третата....... по тежест

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
            В деня без такси акционерите са се увеличили с 12 - най-много от всички дружества. Следващите са ДРОН +7, СИРМА и НЕОХ по +6.
            В последните двайсетина сесии и втората(по тежест от скоро) моя катери всеки дан с брой-два...-"Иде, идеее..."

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ivan.b Разгледай мнение
              Къде виждате колко са акционерите.Благодаря.

              Но с +2 дни сътълмент ;- http://www.csd-bg.bg/index.php?menu=statistika_emitent

              Коментар


              • Къде виждате колко са акционерите.Благодаря.

                Коментар


                • В деня без такси акционерите са се увеличили с 12 - най-много от всички дружества. Следващите са ДРОН +7, СИРМА и НЕОХ по +6.

                  Коментар


                  • Ейй, каквито сте сладкодумни - почти ме навихте да станем и тук дружки

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                      Старите
                      За миг се размечтах Но и така става. Има шанс и да ти подрани изпълнението на прогнозата.
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        На старите акции или на новите?
                        Старите

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                          Моята прогноза е 70 лв до краят на годината плюс дивидента
                          На старите акции или на новите?
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                            И са изкарали почти двойно печалба и съответно кеш по сметки - 40 и няколко милиона имат по спомен. Има достатъчно пари и за инвестиции - влязоха вече в Кения и предстои в Перу, както и има доволно за дивидент. Всички трябва да са доволни..... за догодина мисля, че дивидента ще е между 3-4 лв., може и повече ако потръгнат новите пазари!!!
                            Моята прогноза е 70 лв до краят на годината плюс дивидента

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the prophet Разгледай мнение
                              страхотно...само 3м след като набраха 16 млн лв от борсата връщат обратно на акционерите 10 млн. или 2/3.
                              Разбирам, че ситуацията с Украйна им осуети плановете да се развиват там, но ако някоя компания спре развитието си поради ограничаването на един пазар, то едва ли има голям потенциал където и да е!
                              Прилича на отчаян опит да подкрепи цената...
                              И са изкарали почти двойно печалба и съответно кеш по сметки - 40 и няколко милиона имат по спомен. Има достатъчно пари и за инвестиции - влязоха вече в Кения и предстои в Перу, както и има доволно за дивидент. Всички трябва да са доволни..... за догодина мисля, че дивидента ще е между 3-4 лв., може и повече ако потръгнат новите пазари!!!

                              Коментар


                              • Ще видим след една година колко ще струват акциите и колко сме получили..

                                Коментар

                                Working...
                                X