IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ейч Ар Кепитъл АД (HRC)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

    Виждам, че в бюлетина на ЦД броя на акционерите вече включва и тези от увеличението, значи скоро би трябвало да ги допуснат до търговия.
    Може да е на 18.01.2022

    Коментар


    • Първоначално изпратено от KOSTJUMAR Разгледай мнение
      Много се замотаха тука със старта на търговията, спрямо последните ИПО-та. Акционерите брадясаха от чакане като дърти дронаджии. Не е препоръка за пускане на брада или бръснене.
      Виждам, че в бюлетина на ЦД броя на акционерите вече включва и тези от увеличението, значи скоро би трябвало да ги допуснат до търговия.
      Last edited by tony1975; 10.01.2022, 06:09.

      Коментар


      • Много се замотаха тука със старта на търговията, спрямо последните ИПО-та. Акционерите брадясаха от чакане като дърти дронаджии. Не е препоръка за пускане на брада или бръснене.
        Last edited by KOSTJUMAR; 05.01.2022, 22:05.

        Коментар


        • Конкуренти
          Със средствата се придобиват дялове в компании от разнообразни сектори - от пробиотици до мултимедийно съдържание

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LaCosta Разгледай мнение

            За мен по-интересният въпрос е колко от участвалите с реални пари по сметките са подставени лица?
            Според мен не е чак толкова трудно човек да намери пари, ако иска да манипулира цените, особено ако е самият предлагащ акциите за продажба или ИПО.
            Както беше 2007 , кражбите на мажоритарите, докато могат, колкото им давате толкова ви откраднаха.
            Сега е същото, но пазара е БИЙН, имна етикет "РАСТЕЖНИ" и ще е пак така, докато им давате, вервате, ще има и 10то и 20то ИПО на БИЙН пазара, и 6 милиона ще им се видят малко, 50 милиона вече виждат и искат от вас.
            От вас наивните/прасета зависи кога ще свърши това! и от Рашков!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от LaCosta Разгледай мнение

              За мен по-интересният въпрос е колко от участвалите с реални пари по сметките са подставени лица?
              Според мен не е чак толкова трудно човек да намери пари, ако иска да манипулира цените, особено ако е самият предлагащ акциите за продажба или ИПО.
              Определено. Два са аспектите. Като по-важният е да си в течение, че има голям интерес. После праскаш сумата през някой доверен и си готов с едни бързи и лесни пари.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                Ако не се стои с реални пари, то това води до огромно изкривяване на пазара.
                Гледах на дроновете в съобщението - някакъв човек от Плевен - записал е 500 000 акции. Така излиза, че поръчката му е била за 2,5 млн. Дали е имал реално внесени парите по сметката или е подставено лице!?!??
                За мен по-интересният въпрос е колко от участвалите с реални пари по сметките са подставени лица?
                Според мен не е чак толкова трудно човек да намери пари, ако иска да манипулира цените, особено ако е самият предлагащ акциите за продажба или ИПО.

                Коментар


                • Ще перефразирам един анекдот.
                  Явно инвеститорите очакват в бъдеще в България да има само два вида хора:
                  1. Поръчващи през еBag
                  2. Разнасящи за еBag
                  Не е препоръка за поръчки или разнос.
                  Last edited by KOSTJUMAR; 18.12.2021, 23:15.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                    Нямате срама калпазани после да не се сърдите записалите!
                    За момент си помислих, че ще го закарате на 6.72 лева (+50% от сряда)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                      Теоретично много неща са възможни, но по важното е какво реално се случва ! На мен платформата на Карол не ми позволява да излизам на червено. А това с гаранцията от налични книжа как го виждаш, че е възможно не знам, освен ако не направиш репо.
                      Преди някой и друг месец случайно пуснах поръчка през неназован посредник, която бях сметнал грешно и салдото беше излязло на минус. Не го забелязах няколко дни и сумата беше малка. Като го видях попитах и ми обясниха, че мога да пускам поръчки за ....% от стойността на активите, като ако се случи сделка трябва да попълня парите в рамките на сетълмента. Към сегашния момент обаче не може - колкото пари имаш това е и не съм питал "Що тъй?", даже като продам ДРОН-ове пари няма пък за други имало
                      Споменах Карол, защото преди във форума е споделяно за такава практика при тях.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakiets Разгледай мнение

                        Не знам дали ще изгърми нещо, но очаквам влошаване на качеството на предлаганите компании на BEAM. Вижда се, че има търсене, а цените вървят нагоре след първоначалното предлагане. В САЩ точно това се случи тази година. Повечето дружества, които излязоха на борсата чрез SPAC, бяха с недобър бизнес и акциите им потъват вече.

                        при HR търсенето беше повече от стойността на цялата компания. Постигнатата цена днес ми беше в долния край на диапазона.
                        Качеството при Бийма не може да се влоши. По определение там влизат негодните, тръгва се от дъното.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Network Разгледай мнение
                          С този Beam пазар и тези практики, догодина някъде ще изгърми сериозно. Видя се, че има глад за подобни артишки и пробойни в системата.
                          Не знам дали ще изгърми нещо, но очаквам влошаване на качеството на предлаганите компании на BEAM. Вижда се, че има търсене, а цените вървят нагоре след първоначалното предлагане. В САЩ точно това се случи тази година. Повечето дружества, които излязоха на борсата чрез SPAC, бяха с недобър бизнес и акциите им потъват вече.

                          при HR търсенето беше повече от стойността на цялата компания. Постигнатата цена днес ми беше в долния край на диапазона.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                            Защо мислиш, че този някой не е бил с парите по сметката?
                            Или мислиш, че няма на борсата хора с доста повече пари?
                            ааааа, може. Ама що да не се провери? Проверката е висша форма на доверие.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Marie-Sophie Germain Разгледай мнение
                              Направи една тема "място за чудене'" и зухен там. А тука льошен
                              Интересно предложение от женски ник.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                                Този се чуди във всички теми. Ма само се чуди.
                                Той и ако за тоалетната така се чуди като ходи !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X