IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Dronamics Capital - BEAM IPO (DRO1)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Много си рисков, Скоти
    Само технологии ли имаш в портфейла?
    Ако не внимаваш, портфейла ти ще стане колкото моя...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
      Или пък дори обратното...
      ... сън не ги лови някои хора от емициии... я да лягате!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
        Но с времето пазара ще слезе на земята.
        Или пък дори обратното...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
          Даже ако зависи от мен - никакви рундове повече. Затварям кръга и започвам сключването на сделки с превозвачите. Не знам какво още чакат?
          Който купил купил. Който не и има кеш - може да се пробва при шитоевете които вече знаят картите на наивниците и за пореден път ще им вземат парите .
          И после почваш неустойки по сделките.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Едно основно обещание не е на лице... да видим дрона в полет! Защо си мисля, че това уж трябваше да е вече изпълнено преди 2-3 месеца..?
            Трябва не само да литне а и да има устойчив бизнес модел който да прави печалби. На фона на крахът на тех секторът последните 6 месеца тук сякаш живеят в друго измерение. Но с времето пазара ще слезе на земята.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
              Едно основно обещание не е на лице... да видим дрона в полет! Защо си мисля, че това уж трябваше да е вече изпълнено преди 2-3 месеца..?
              Ето точно поради тази причина използвах момента днес, за да селна
              ДЕЛА трябват, а не думи!

              Коментар


              • Едно основно обещание не е на лице... да видим дрона в полет! Защо си мисля, че това уж трябваше да е вече изпълнено преди 2-3 месеца..?

                Коментар


                • Даже ако зависи от мен - никакви рундове повече. Затварям кръга и започвам сключването на сделки с превозвачите. Не знам какво още чакат?
                  Който купил купил. Който не и има кеш - може да се пробва при шитоевете които вече знаят картите на наивниците и за пореден път ще им вземат парите .
                  Last edited by MrSi; 25.05.2022, 15:12.
                  Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                  Коментар


                  • Каквото и да кажат за мен лично няма много значение защото повечето неща ще се това което знаем. Дори се чудя какво още има да знаем. Хората си казаха още миналата година при ИПОТО :
                    1 - лиценза- ето лиценза е на лице
                    2 - договор с превозвачи. Дори и Сиидлинк се намеси с няколко големи и дребни Бизнес Ангели. Какво повече?
                    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                    Коментар


                    • Излязох с 1/2 от позицията ми Да видим какво ще кажат на събитието...

                      Коментар


                      • Със същия успех може да имат хартишка, позволяваща да летят с хипердрайв

                        Коментар


                        • Спете още, няма проблем. Компанията явно отговаря на критериите за читавост до момента. А именно - след излизане на новина има реакция - подчертавам СЛЕД ИЗЛИЗАНЕ НА НОВИНА , а не като при шитовете някой вътрещар първо да действа и след ден два новината
                          Айде сега когато всички сме равни да видим кой колко е научил?
                          Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение

                            да

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

                              за дрона - не знам ,ама акцията им литна и някои май се поосвободиха ......

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
                                Дрона излетя
                                за дрона - не знам ,ама акцията им литна и някои май се поосвободиха ......

                                Коментар

                                Working...
                                X