IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Dronamics Capital - BEAM IPO (DRO1)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение
    Тук за има-няма 15 минути мога да ви утроя пазарната капитализация.

    Пускам снимка на братята без бради...
    На откриващия аукцион вие си чупите клавиатурите...

    Изкушението е голямо!!! Но... после... КаФеНето ще ме подгони
    Elon Musk, ти ли си?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение
      Тук за има-няма 15 минути мога да ви утроя пазарната капитализация.

      Пускам снимка на братята без бради...
      На откриващия аукцион вие си чупите клавиатурите...

      Изкушението е голямо!!! Но... после... КаФеНето ще ме подгони
      Викаш после и теб да не обръснат!? Хаха
      Ама защо за някой да може а за друг да не може!?
      Каролев кой го обръсна след статусите в Туитър?!

      Коментар


      • Тук за има-няма 15 минути мога да ви утроя пазарната капитализация.

        Пускам снимка на братята без бради...
        На откриващия аукцион вие си чупите клавиатурите...

        Изкушението е голямо!!! Но... после... КаФеНето ще ме подгони

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

          Е да то за теб български могат да бъдат хим Нео и агрия...селските компании които намазаха покрай войната.. но войната ще утихне до 6 месеца.. основна черта на българите е че не си вярваме... и да “ бинго играчите” вкарахме в дрона 20 мил евро скоро едни други играчи ще вкарат 100 милиона евро а свирачи и разбирачи са в агрия... а ти си чакай на 5 лв някой да благоволи да ти пусне нещо по сериозно!
          Бития си бит, нататък си го знаеш - да не сте вкарвали Дрона не може да държи 5 метра права линия да спазят поне едно обещание от програмата си - ей ся някой ще сложи 100млн че и като не може да мониторва далаверите с китайски компоненти (за публиката - австралийски).

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

            Много ще се радвам дрончето като фръкне и влязат в него още 100млн евра, ще влязат свежи пари на борсичката ни, но какво общо има дрончето с агрия и нео-то, и двете вкараха пари на борсата и защо трябва да се противопоставят едното с другото
            тук са си редовните плювачи, които са по всички теми и не мисля, че ти ходи да им влизаш в тона
            Чест и почитание... за 40 г мисля съм се понаучил на кого да се противопоставям.... демокрацията свобода чест и достойнство са неща които вълнуват и са ми смисъл в живота та за нео

            знаеш ли как е приватизирано
            знаеш ли кои е на входа и на изгода на компанията
            знаеш ли как набутаха чуждестранният инвеститор
            знаеш ли коя партия ги подкрепяше чедър и цена на Газа
            знаеш ли от кои беше кандидат депутат
            ... за агрия ще си мълча...
            това е моят начин да живея... да казвам истината на глас...а не да съм уж демократ... но понеже искам да печеля ще съм съратник и стинкаджия...
            и последно знаеш ли колко пъти мажоритарите на дрона или алтерко са манипулирали акцията?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

              Много ще се радвам дрончето като фръкне и влязат в него още 100млн евра, ще влязат свежи пари на борсичката ни, но какво общо има дрончето с агрия и нео-то, и двете вкараха пари на борсата и защо трябва да се противопоставят едното с другото
              тук са си редовните плювачи, които са по всички теми и не мисля, че ти ходи да им влизаш в тона
              Е те тия 100 млн. евро няма да влезнат на борсичката ни а в капитала на ДронГлобал.... А аз се надявам дрончето освен да фръкне и да кацне, както казва Ван Бастен Австалийците не са голяма компания, но имат референции някакви от МО на Австралия.....Общото взето нагнетява се напрежението и развръзката наближава...май
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                Е да то за теб български могат да бъдат хим Нео и агрия...селските компании които намазаха покрай войната.. но войната ще утихне до 6 месеца.. основна черта на българите е че не си вярваме... и да “ бинго играчите” вкарахме в дрона 20 мил евро скоро едни други играчи ще вкарат 100 милиона евро а свирачи и разбирачи са в агрия... а ти си чакай на 5 лв някой да благоволи да ти пусне нещо по сериозно!
                Много ще се радвам дрончето като фръкне и влязат в него още 100млн евра, ще влязат свежи пари на борсичката ни, но какво общо има дрончето с агрия и нео-то, и двете вкараха пари на борсата и защо трябва да се противопоставят едното с другото
                тук са си редовните плювачи, които са по всички теми и не мисля, че ти ходи да им влизаш в тона

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                  а ти си чакай на 5 лв някой да благоволи да ти пусне нещо по сериозно!
                  Не чакам някакви си ценови нива,а компанията да се докаже.Щото на еднодневки като тези сме се нагледали ,особедно пък в БГ
                  Да видя стабилен дневен обем,а не 2-3 хиляди лева .Да има някаква ликвидност.Аз тук не мога да влеза без да кача цената с 100% А после излизането ?

                  Ако искам да рискувам има къде къде по- ликвидни ,а и сигурни неща.А и казина колкото щеш.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                    ... моята мечта за Австралия започва да се сбъдва.... чакаме лиценз за там.... а какви ли горещи новини ни очакват август!

                    Едва ли ще да е по гореща от примерно,- решението на Полки да влезе! Обикновено прави картини за по над 700К.
                    (рисунки, но произведения на изкусвото) - пожелай си го!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                      На мен "български дрон" ми звучи като Москвич
                      Не ми струва тая работа да има бляскаво бъдеще,ако изобщо има някакво......

                      Нека мине време,да почнат да търгуват по няколко десетки хил. лв дневен оборот ,да се докажат и ако не са фалирали дотогава ,ще почнем да ги търгуваме.

                      За дребните бинго играчи тръпката винаги я има,но риска е прекалено голям за сериозни инвеститори !
                      Е да то за теб български могат да бъдат хим Нео и агрия...селските компании които намазаха покрай войната.. но войната ще утихне до 6 месеца.. основна черта на българите е че не си вярваме... и да “ бинго играчите” вкарахме в дрона 20 мил евро скоро едни други играчи ще вкарат 100 милиона евро а свирачи и разбирачи са в агрия... а ти си чакай на 5 лв някой да благоволи да ти пусне нещо по сериозно!

                      Коментар


                      • На мен "български дрон" ми звучи като Москвич
                        Не ми струва тая работа да има бляскаво бъдеще,ако изобщо има някакво......

                        Нека мине време,да почнат да търгуват по няколко десетки хил. лв дневен оборот ,да се докажат и ако не са фалирали дотогава ,ще почнем да ги търгуваме.

                        За дребните бинго играчи тръпката винаги я има,но риска е прекалено голям за сериозни инвеститори !
                        Last edited by petrg5s; 19.07.2022, 12:24.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Snail5930 Разгледай мнение
                          Ще правят дроновете в Австралия ...

                          https://money.bg/business/dronamics-...mpaign=sidebar
                          ... моята мечта за Австралия започва да се сбъдва.... чакаме лиценз за там.... а какви ли горещи новини ни очакват август!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Snail5930 Разгледай мнение
                            Ще правят дроновете в Австралия ...

                            https://money.bg/business/dronamics-...mpaign=sidebar
                            Щот дотам никой няма да командирова репортери от ЕС Смеех!
                            Да си бяха казали, че ще ги купят от Алибаба - все същото.

                            Коментар


                            • Ще правят дроновете в Австралия ...

                              https://money.bg/business/dronamics-...mpaign=sidebar

                              Коментар


                              • Давайте “умници”.. всичко ще ви изкупя!

                                Коментар

                                Working...
                                X