IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Dronamics Capital - BEAM IPO (DRO1)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
    Дронамикс Кепитъл АД-София
    Уведомление за непроведено на 24.06.2022 г. РГОСА поради липса на изискуемия съгласно устава на дружеството кворум, както и че събранието ще се проведе на резервната обявена в поканата за свикването му дата - 11.07.2022 г. в 11:00 часа, на същото място и при същия дневен ред.
    В понеделник к'во стана? Събра ли се кворум?

    Другият сериозен въпрос е кога ще е първия полет - беше юни, сега е август. Ама кой?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение



      Китаецът е бил без проблеми за половин час във въздуха и може да мести 500кг на 1800км
      Брадатите ако се мотаят, скоро ще могат да се включат с дрона в състезания по аеромоделизъм
      Наистина не е за разказване, ама зимата може да проведат ново шоу с дрон-ледена скулптура

      Коментар


      • Дронамикс Кепитъл АД-София
        Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета
        16:53
        Уведомление за непроведено на 24.06.2022 г. РГОСА поради липса на изискуемия съгласно устава на дружеството кворум, както и че събранието ще се проведе на резервната обявена в поканата за свикването му дата - 11.07.2022 г. в 11:00 часа, на същото място и при същия дневен ред.



        Това дружество никога няма да събере кворум според мен

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение



          Китаецът е бил без проблеми за половин час във въздуха и може да мести 500кг на 1800км
          Брадатите ако се мотаят, скоро ще могат да се включат с дрона в състезания по аеромоделизъм
          Да си дошъл днес да си чул ... за тази китайска пародия в детайл... не ми се преразказва!

          Коментар




          • Китаецът е бил без проблеми за половин час във въздуха и може да мести 500кг на 1800км
            Брадатите ако се мотаят, скоро ще могат да се включат с дрона в състезания по аеромоделизъм
            Last edited by mechka uteshitelka; 24.06.2022, 17:56.
            Я всегда буду твоим поводом напиться.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

              ... декември ще почерпиш
              Само кажи къде, за да запазя места

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение

                ти успя ли да отидеш?
                някакви новини?

                аз купих, без да ходя
                ... декември ще почерпиш

                Коментар


                • Просто е решил да втъне

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                    На някой му хареса каквото чу на събранието... и изкълва на бързичко айсберга!
                    ти успя ли да отидеш?
                    някакви новини?

                    аз купих, без да ходя

                    Коментар


                    • На някой му хареса каквото чу на събранието... и изкълва на бързичко айсберга!

                      Коментар


                      • Китайският безпилотен летателен апарат TP500, предназначен за пренос на товари, извърши вчера първия си полет, съобщиха от Китайската корпорация за авиационната индустрия (AVIC), цитирани от Радио Китай. Продължителността на полета е била 27 минути и през това време апаратът не е имал никакви проблеми

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                          Спекулантите, само ми се пречка те по пътя към 3 те лева... август ще си ги търсите тези бройки по пътя нагоре но няма да ви ги дам!
                          Къде нагоре ве ало, тук капитулация идва от неизпълнени обещания

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                            Спекулантите, само ми се пречка те по пътя към 3 те лева... август ще си ги търсите тези бройки по пътя нагоре но няма да ви ги дам!
                            Едва ли по към 1.6

                            Коментар


                            • Спекулантите, само ми се пречка те по пътя към 3 те лева... август ще си ги търсите тези бройки по пътя нагоре но няма да ви ги дам!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

                                Дрона е страхотна акция. Волатилност, ликвидност и то само на 5 мил акции. Мечта е за всеки спекулант. Мисля че е крайно време от БФБ да изчистят плявата и да рязкарат от най-ликвидните онези многомилионни дето има пакетни сделки и да оставят място на онези които заслужават
                                Каква ликвидност цената се смъква и качва с една шепа акции през останалото време не мърда.
                                Last edited by конан; 08.06.2022, 17:19.

                                Коментар

                                Working...
                                X