IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Dronamics Capital - BEAM IPO (DRO1)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    Ех този Батя, все ти е в устата.. и за добро и за лошо .. явно и съм те впечатлил и съм те комплексирал някъде
    Колкото до Дрон-а нали знаеш къде го продадох.. около 1,65 . Изглежда като грешка от сегашната позиция, но ако видиш оценката му през сметките на Пончо /че трябва да струва 7,5% от цената на Илевън/ излиза че доста точно съм го оценил
    Хайде успех, ама и умната с картофа
    Батя сметката на пончо е грешна... видя че нарочно подминах този негов въпрос... знаеш че съм остър и обичам да черпя вода от извора с въпроси... та и този въпрос бе зададен на събранието от мен....всички грешим в тази игра... важно е постоянството на намерението, уроците... и да не спираме да играем!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

      Ех този Батя, все ти е в устата.. и за добро и за лошо .. явно и съм те впечатлил и съм те комплексирал някъде
      Колкото до Дрон-а нали знаеш къде го продадох.. около 1,65 . Изглежда като грешка от сегашната позиция, но ако видиш оценката му през сметките на Пончо /че трябва да струва 7,5% от цената на Илевън/ излиза че доста точно съм го оценил
      Хайде успех, ама и умната с картофа
      Пончо вече няколко пъти бърка сметките. Нормално е пак да обърка. Но е един от най -полезните форумци. Тук никой няма идея за стойността на Илевън и Дрона. Пончо е много вещ в материята но за мен предизвикателството с пресмятане на стойността е огромно, дори непосилна задача.
      Не рядко сме на различни мнения, но не мога да отреча че понякога оставаш отпечатък с много полезни и мъдри мисли.
      Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

      Коментар


      • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

        Излезна на добра печалба и направи кинти, браво. Не смятам че това обаче е добра стратегия при някои позиции. Един от принципите на Бъфет е че когато вали злато се слагат кофите а не напръстник щото рядко се случва .
        Батя в един пост също беше писал че да инвестираш в някоя компания с цел малка печалба е като да събираш стотинки пред валяк .Това няма да го забравя щото е готино и описва как хората уцелват добра цена и то рядко и вместо да изчакат бързат да продават, а губещите позиции ги държат с години.
        Аз също съм правил такива грешки - при Алтерко 2 пъти. Купувах на 4 лева при увеличението и бързах да продам на 9 . След това се наложи да купувам на 12 и да продам на 16 - пак грешка.
        Ех този Батя, все ти е в устата.. и за добро и за лошо .. явно и съм те впечатлил и съм те комплексирал някъде
        Колкото до Дрон-а нали знаеш къде го продадох.. около 1,65 . Изглежда като грешка от сегашната позиция, но ако видиш оценката му през сметките на Пончо /че трябва да струва 7,5% от цената на Илевън/ излиза че доста точно съм го оценил
        Хайде успех, ама и умната с картофа

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
          Pump and dump Честито на купилите на 3 + лева.
          Идва ред и на 11-ката. НЯМАМ!
          Излезна на добра печалба и направи кинти, браво. Не смятам че това обаче е добра стратегия при някои позиции. Един от принципите на Бъфет е че когато вали злато се слагат кофите а не напръстник щото рядко се случва .
          Батя в един пост също беше писал че да инвестираш в някоя компания с цел малка печалба е като да събираш стотинки пред валяк .Това няма да го забравя щото е готино и описва как хората уцелват добра цена и то рядко и вместо да изчакат бързат да продават, а губещите позиции ги държат с години.
          Аз също съм правил такива грешки - при Алтерко 2 пъти. Купувах на 4 лева при увеличението и бързах да продам на 9 . След това се наложи да купувам на 12 и да продам на 16 - пак грешка.
          Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

          Коментар


          • Pump and dump Честито на купилите на 3 + лева.
            Идва ред и на 11-ката. НЯМАМ!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

              Има една приказка за мохамед и планината
              ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от конан Разгледай мнение
                Свободно падане на дрона
                Има една приказка за мохамед и планината

                Коментар


                • Свободно падане на дрона

                  Коментар


                  • https://www.inventiva.co.in/trends/t...s-in-bulgaria/
                    Last edited by Scottie Pippen; 25.07.2022, 14:38.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                      Точно това се опитах да кажа в темата на Илевън, но не ме разбраха. Излиза че Илевън е подценен - може да извади и втори заек от шапката
                      Да, мислех, че е ясно, че участието в ДронамиксГлобъл е само част от Илевън и това, че това участие евентулно може да се оцени на някаква цифра това далеч не е стойността на Илевън.
                      Дронамикс Кепитъл пък няма друго освен СЕЙФ- а на Глобъл.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                        Илевън не е само дела в Дронамикс.
                        Точно това се опитах да кажа в темата на Илевън, но не ме разбраха. Излиза че Илевън е подценен - може да извади и втори заек от шапката
                        Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение

                          Браво! Много полезна стойност даваш. Оттук излиза, че към момента цената на Илевън и Дронамикс Кепитъл се движат в равновесие?
                          Илевън не е само дела в Дронамикс.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Poncho
                            Януари месец постнах една табличка в която fur6ton откри недомислица.
                            Коригирах я и сложих допълнителен sheet, които дава интересно сравнение на Илевън и Дронамикс Кепитъл като инструменти за инвестиция в Глобъл:
                            https://files.bg.cm/SAFEs.xlsx



                            Браво! Много полезна стойност даваш. Оттук излиза, че към момента цената на Илевън и Дронамикс Кепитъл се движат в равновесие?

                            Коментар


                            • Тая снимка показва засилката преди големия скок....
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                                Много ти е къса мерната единица,- моята е преди ексдивинт ХЕС (от времето на пробив 6,90),
                                а тази ми удари байряка -отнесе звездата както рече. Иде иде ...жътва след ечемика, жито, слънчо,
                                а чаревичака и под снега си е зоб за жизн...
                                Стар вълкодав ще излезеш ти

                                Коментар

                                Working...
                                X