IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Dronamics Capital - BEAM IPO (DRO1)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

    Коя материя да ми е позната бе Скоти тая за строежа на Хеопсовата пирамида ли ???

    Пускат материал как щели да летят с някакво ново гориво, отваряш им сайта на въпросната фирма и там пише че горивото всъщност още го няма и ще бъде готово края на 2023-та но правят промоция за първите желаещи да си купят авансово по една туба 20 литра на цена от 50 000 долара от самолет личи че е измама

    Та кажи ми Скоти колко трябва да ти е акъла да пуснеш новина че ще летиш с въпросното гориво???

    И ти на тия хора дето хабер си нямат с какво гориво ще хвърчи това нещо си им дал пари и агитираш и другите да го направят.

    Ашколсун
    Понеже си много отворен мъжага заложи пари зад думите си между 10 к и 100 к и да ходим да проверим кой крив и кой прав?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

      Спри се бре човек ,материята ти д толкова непозната, жалко е че се излагаш ако ще продаваш продавай.... нищо от това което пишеш не е вярно... заповядай следващият юни на събрание да вдигнеш малко интелекта и познанията!
      Коя материя да ми е позната бе Скоти тая за строежа на Хеопсовата пирамида ли ???

      Пускат материал как щели да летят с някакво ново гориво, отваряш им сайта на въпросната фирма и там пише че горивото всъщност още го няма и ще бъде готово края на 2023-та но правят промоция за първите желаещи да си купят авансово по една туба 20 литра на цена от 50 000 долара от самолет личи че е измама

      Та кажи ми Скоти колко трябва да ти е акъла да пуснеш новина че ще летиш с въпросното гориво???

      И ти на тия хора дето хабер си нямат с какво гориво ще хвърчи това нещо си им дал пари и агитираш и другите да го направят.

      Ашколсун

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

        Тестовите полети са като НЛО-то всички са чували за тях ама никой не ги е виждал

        Това нещо като почне да лети почват неудобните въпроси за съвместимостта му с летищата за обучен персонал който да го обслужва на въпросните летища с реалните поръчки за него за рентабилността му и тн тн.

        Така че колкото по не лети толкова по добре за цената на акцията
        На част от въпросите ти е имало отговори във времето назад.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

          Тестовите полети са като НЛО-то всички са чували за тях ама никой не ги е виждал

          Това нещо като почне да лети почват неудобните въпроси за съвместимостта му с летищата за обучен персонал който да го обслужва на въпросните летища с реалните поръчки за него за рентабилността му и тн тн.

          Така че колкото по не лети толкова по добре за цената на акцията
          Спри се бре човек ,материята ти д толкова непозната, жалко е че се излагаш ако ще продаваш продавай.... нищо от това което пишеш не е вярно... заповядай следващият юни на събрание да вдигнеш малко интелекта и познанията!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
            Някой нещо да е чул за тестовите полети?
            Тестовите полети са като НЛО-то всички са чували за тях ама никой не ги е виждал

            Това нещо като почне да лети почват неудобните въпроси за съвместимостта му с летищата за обучен персонал който да го обслужва на въпросните летища с реалните поръчки за него за рентабилността му и тн тн.

            Така че колкото по не лети толкова по добре за цената на акцията

            Коментар


            • Някой нещо да е чул за тестовите полети?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                Ти само пречиш на свободните движения,- събери се малко, отпусни примката да падне някоя троха!
                Глад се усеща на последък...
                “Имам човек в НАП”... ще ударя едно рамо да ти вдигнат пенсията!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                  ... аз купувам на 2.96 ако искате ми продайте....аз съм дългосрочен не продавам.... на този по долу няма да му се обеснявам... по Коледа се случват чудеса... мисля че едно от три есторено... да видим другите две...едното е до ваше село...другото до италянско....две морета са на ход...нека запазим търпение за бъдещият рог... а догодина нови изненади ни чакат!
                  Преди малко писах в темата за имотите на един дето бил дългосрочен в биткойна та му припомних сагата с лалетата

                  И при лалета някои са направили пари ама със сигурност между тях не са били дългосрочните





                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                    Не съм Скоти, но мага да споделя виждането си, а то е ;
                    - Не може се качи човек на Дрона,- догодина по това време
                    Не е препоръка, но до сега така добре се търгува тоя инструмент, че пак му се приисква на
                    акционер, в рамките на поредните следващи два, три-четири месеца, да врътне едни хилки
                    през лев и двайсЕ,- лев и пеЕсе и си вика ,- дано, даноо, данооо... го види и "Амазон"
                    Инта сега погледнах оборота по тая позиция оня ден е била около 12000лв тук ако някой дето има дори само 20 000 акции реши да излиза на пожар ще срине цената на половина.
                    Със сигурност някои хора ще направят печалби по тази позиция ама само първите дето се усетят на време
                    Last edited by 6000; 13.11.2022, 00:48.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                      ... аз купувам на 2.96 ако искате ми продайте....аз съм дългосрочен не продавам.... на този по долу няма да му се обеснявам... по Коледа се случват чудеса... мисля че едно от три есторено... да видим другите две...едното е до ваше село...другото до италянско....две морета са на ход...нека запазим търпение за бъдещият рог... а догодина нови изненади ни чакат!

                      Ти само пречиш на свободните движения,- събери се малко, отпусни примката да падне някоя троха!
                      Глад се усеща на последък...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                        Не съм Скоти, но мага да споделя виждането си, а то е ;
                        - Не може се качи човек на Дрона,- догодина по това време
                        Не е препоръка, но до сега така добре се търгува тоя инструмент, че пак му се приисква на
                        акционер, в рамките на поредните следващи два, три-четири месеца, да врътне едни хилки
                        през лев и двайсЕ,- лев и пеЕсе и си вика ,- дано, даноо, данооо... го види и "Амазон"
                        ... аз купувам на 2.96 ако искате ми продайте....аз съм дългосрочен не продавам.... на този по долу няма да му се обеснявам... по Коледа се случват чудеса... мисля че едно от три есторено... да видим другите две...едното е до ваше село...другото до италянско....две морета са на ход...нека запазим търпение за бъдещият рог... а догодина нови изненади ни чакат!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                          Всеки който разбира от транспорт също би си задал следните въпроси

                          1 Ако Амазон имат малък работещ дрон пречи ли им нещо да направят и по голям такъв?
                          2 Ако Амазон не си правят сметка да правят по голям дали е защото са глупави или защото са преценили че е нерентабилно?

                          Скоти в предишен пост спомена че двама други конкурентни разработчици са ударили кепенците в УСА

                          Дали е защото там липсва рисков капитал или е защото че дори и тия с рисковия капитал са установили чи към момента няма переспектива и е нерентабилно

                          Не съм Скоти, но мага да споделя виждането си, а то е ;
                          - Не може се качи човек на Дрона,- догодина по това време
                          Не е препоръка, но до сега така добре се търгува тоя инструмент, че пак му се приисква на
                          акционер, в рамките на поредните следващи два, три-четири месеца, да врътне едни хилки
                          през лев и двайсЕ,- лев и пеЕсе и си вика ,- дано, даноо, данооо... го види и "Амазон"

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

                            Ами нека си продават . Който разбира поне малко от транспорт ще разбере че е добре да има и по-малки дронове. Точно това е още по-добре, защото едните дронове ще допълват другите - работят в различни сегменти. Едните носят по-тежки товари на по-големи разстояния, а другите разделят товарите и ги изпращат локално. Даже новината е добра.
                            Всеки който разбира от транспорт също би си задал следните въпроси

                            1 Ако Амазон имат малък работещ дрон пречи ли им нещо да направят и по голям такъв?
                            2 Ако Амазон не си правят сметка да правят по голям дали е защото са глупави или защото са преценили че е нерентабилно?

                            Скоти в предишен пост спомена че двама други конкурентни разработчици са ударили кепенците в УСА

                            Дали е защото там липсва рисков капитал или е защото че дори и тия с рисковия капитал са установили чи към момента няма переспектива и е нерентабилно

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение
                              Айде сега с глупости не се занимаваме!Но съм убеден,че никой освен INta не я прочете тая статия и някой не му издържаха нервите!
                              P.S.Пак да си кажа без никакви препоръки,имам и 1500 ALUM,гледам че там проявяваш интерес!Айде лека вечер,наливам си едно уиски!
                              Нямам нито една от двете
                              успех
                              Last edited by Yori; 11.11.2022, 16:49.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                                А браво
                                още малко и кафене-то ще ми изпратиш
                                всеки да си прави изводите според собствената камбанария и акъл
                                Айде сега с глупости не се занимаваме!Но съм убеден,че никой освен INta не я прочете тая статия и някой не му издържаха нервите!
                                P.S.Пак да си кажа без никакви препоръки,имам и 1500 ALUM,гледам че там проявяваш интерес!Айде лека вечер,наливам си едно уиски!

                                Коментар

                                Working...
                                X