IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Dronamics Capital - BEAM IPO (DRO1)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.dnes.bg/index/2023/01/11...a-lityr.556591

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
      Вече е 2023г, но още нямаме инфо летял ли е дрона? Отново неспазиха сроковете, които бяха дали. Докога така?
      Е как да литне миналата година, като казаха че щял да лети със синтетичното гориво на което мострите щели да му да бъдат готови в края на тая година

      Хората си държат на думата като са казали че ще лети със синтетично значи ще е синтетично

      Иначе всичко е готово само чакат горивото
      Last edited by 6000; 06.01.2023, 00:12.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

        Оутсайдер съм!
        Гууд ту ноу

        Коментар


        • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

          Компания като Дронамикс има потенциала да е структуопределяща не само за България, но и за цяла Европа. Ето виж
          https://www.investor.bg/a/515-ikonom...ta-na-godinata

          Ако успеят да привлекат инвестиране по плана за възстановяване, доста от фондовете които се ослушват ще се хванат за палците
          Мадабе, структуроопределяща за цялата галактика
          По плана за възстановяване може да откраднат още нещо, това е БГ - вярвам го напълно. Ако мислиш че са единствените - все пак с тая основна цел са и създадени, сифон за пари

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
            Вече е 2023г, но още нямаме инфо летял ли е дрона? Отново неспазиха сроковете, които бяха дали. Докога така?
            Чакай малко, какъв дрон?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение

              Трудна за набиране на капитал макро обстановка.Очакват се гърмежи на VC фондове, дано да са си опекли нещата. Имам
              Компания като Дронамикс има потенциала да е структуопределяща не само за България, но и за цяла Европа. Ето виж
              https://www.investor.bg/a/515-ikonom...ta-na-godinata

              Ако успеят да привлекат инвестиране по плана за възстановяване, доста от фондовете които се ослушват ще се хванат за палците
              Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

              Коментар


              • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                Ти инсайдър ли си?
                Оутсайдер съм!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                  Е да де, баш иранските са бели. Що не го пребоядисаха
                  Черния лебед вече е бял....Виж сайта.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                    По-надолу има такава снимка.
                    Е да де, баш иранските са бели. Що не го пребоядисаха
                    Last edited by top; 04.01.2023, 16:04.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                      Що не взеха един ирански дрон и не го бяха пребоядисали и пуснали да лети над Балчик, без да казват нищо! И някоя друга уж аматьорска снимка да излезе.....
                      По-надолу има такава снимка.
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Значи остава другия вариянт....Да правят рунд без да имат летящ дрон. Но ми сте струва, че така съберат по-малко пари. Защото е очевидно, че рабоят по рунда, лицензите и PR-a, но доста време няма никакви данни, че работят по дрона. Както и да е....ще има експлозия или имплозия то е ясно....Имам предвид за рунда и оценката а не на дрона...да не се обърка нЕкой....
                        Що не взеха един ирански дрон и не го бяха пребоядисали и пуснали да лети над Балчик, без да казват нищо! И някоя друга уж аматьорска снимка да излезе.....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                          Определено не е това. Идеята..... на грешна. Плоскост ти. Е съждението!
                          Значи остава другия вариянт....Да правят рунд без да имат летящ дрон. Но ми сте струва, че така съберат по-малко пари. Защото е очевидно, че рабоят по рунда, лицензите и PR-a, но доста време няма никакви данни, че работят по дрона. Както и да е....ще има експлозия или имплозия то е ясно....Имам предвид за рунда и оценката а не на дрона...да не се обърка нЕкой....
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                            Определено не е това. Идеята..... на грешна. Плоскост ти. Е съждението!
                            Ти инсайдър ли си?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              Според мен ще забавят литването /и кацането/ непосредствено до рунда. Явно инвеститори има и ще гледат...ако успешно литне /и кацне/ ще дадат пари.Ако не.....
                              Определено не е това. Идеята..... на грешна. Плоскост ти. Е съждението!

                              Коментар


                              • Тука в това дружество никой нищо не очаквам да каже, защото това не е дронамикс, а spv което е дало пари на дронамикс великобритания. Т.е. официална инфо за дроня няма как да дойде от това безпредметно дружество.

                                Коментар

                                Working...
                                X