IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Dronamics Capital - BEAM IPO (DRO1)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • След новината в следващите 3-4 дни са купени 150к акции за да достигне цената до върха и след това след само 30к продадени акции цената се е върнала на нивото от преди новината

    Явно мераклиите да се отърват са много повече от тия да купят

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
      Тук май ще стане класиката: "Купувай слуха, продавай новината!"

      Дрона литнА, пък акцията иска да се приземи
      За мен истинска новина ще е серия А.
      За реални резултати/бизнес обаче ще се чака - вероятно поне 2-3 години.
      Без ентусиазъм и оптимизъм.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
        Тук май ще стане класиката: "Купувай слуха, продавай новината!"
        Дрона литнА, пък акцията иска да се приземи
        Не е вярно заключението ти.3.05 бе преди полета.Ако беше така ,още тогава, на същия ден,трябваше да почне да пада и да падне 5-10 % него ден.Така се отиграва "купувай слуха,продавай новината"

        Тук ситуацията е много различна.Имаме мощен импулс СЛЕД новината, с огромен обем и спиране точно пред АТН.В момента консолидира и прави засилка за нов връх.
        Няма да е булиш чак под 2.60 ! А над 3 е със запалени двигатели и чака оператора да натисне бутона "Излитане"

        В заключение мога да кажа,че нито една акция не е меча,когато е на само 6-7% от върха си
        Last edited by petrg5s; 05.06.2023, 16:09.

        Коментар


        • Тук май ще стане класиката: "Купувай слуха, продавай новината!"

          Дрона литнА, пък акцията иска да се приземи

          Коментар


          • Червената зона приключи по Георгьовден, - широко отворено е ветлото за набиране на височина до 3.85 хил.м.

            https://postimg.cc/7fXm0T4P

            както и елефанчета над 24,80 до 27

            Коментар


            • Коментар


              • https://www.investor.bg/a/538-pazari...-parviya-polet
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

                  Дела е оценен за 3362 хил.лв. Туй преди е за целия Дронамикс.
                  * Чети дребния шрифт



                  Ноември ще бъде Май за "Дронамикса кап." , мен Слончета ми се въртят в небето, за сега тежът, но пред смерча...
                  е заряд още трябва за него;- тогавааа

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                    Eee, дела излиза колкото моментната капитализация на 11С ... или бъркам някъде
                    Дела е оценен за 3362 хил.лв. Туй преди е за целия Дронамикс.
                    * Чети дребния шрифт

                    Last edited by Poncho; 02.06.2023, 22:27.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

                      Eee, дела излиза колкото моментната капитализация на 11С ... или бъркам някъде-

                      ПП.- не бъркам-"„Дронамикс Глобал Лимитид“ Великобритания 12.12%*"
                      Last edited by inta53; 02.06.2023, 22:22.

                      Коментар


                      • Коментар


                        • Първоначално изпратено от 15- Разгледай мнение

                          Явно и във форума текат процеси в сходство с тези в държавата/ ВСС/ прокуратурата . Най-лошото нещо на света е човек да бъде зависим! Ако някой каже публично, че ми е помогнал, за да забогатея и това не е факт, то със сигурност бих го опровергал на мига . Вайбър, Алонсо...
                          Т.е. да му сляза на нивото и да се въргаляме в калта за ваш сеир? Не, мерси!
                          Хората чието мнение ми е важно знаят истината и могат добре да преценят какво се случва.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                            Батинка миличък и сладичък,( който се оказа , че дори не си от Бургас,а си от Айтос)... много обичам не осъзнати хора, които са използвачи и предават себе си да ми дават акъл...та някои щрихи за теб, човека от посредствен бургаски техникум, там ли те научиха да смяташ и да правиш оценки или на плажния тенис или на полето с арпаджик в Айтос...не разбра дори какво ти се случи, та ходи един паметник да направиш на Alonso във Варна и един в Плевен.. помогнах ти да забогатееш защото си необходим на борсата имаш талант за волативност но не разбираш от борса акции и оценки... та зяпай си вайбъра белкем ти пусне още нещичко нашият общ познат..., колкото до оценката на дрона ти да не си в екипа на американският фонд който прави дю дилиджънс на дрона кротни се малко знам че и туй грозде ти е кисело и се извинявам публично че и тук не те поканих... та конкурента на дрона без полет имаше оценка на 1 милярд долара -8.80
                            съжелявам че си продал алтерко и че не можеш да видиш цена 170 лв... и последно съжелявам че в агрия е лош период и. Не мърда вече 1 г и половина и няма да са добри следващите 2 г за агрия...успех и ти препоръчвам да тръгнеш най сърдечно на психолог!
                            Форума не е ли място за споделяне на опит, инвестиционни новини и т.н. - много е грозно как се плюе по даден потребител ( този случай не е единствен между съфорумци).
                            От няколко години следя форума сравнително нов съм и ми е интересно да следя събития, прогнози, но нападките ме карат да си мисля, че форума заприличва на селска кръчма.


                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                              Батинка миличък и сладичък,( който се оказа , че дори не си от Бургас,а си от Айтос)... много обичам не осъзнати хора, които са използвачи и предават себе си да ми дават акъл...та някои щрихи за теб, човека от посредствен бургаски техникум, там ли те научиха да смяташ и да правиш оценки или на плажния тенис или на полето с арпаджик в Айтос...не разбра дори какво ти се случи, та ходи един паметник да направиш на Alonso във Варна и един в Плевен.. помогнах ти да забогатееш защото си необходим на борсата имаш талант за волативност но не разбираш от борса акции и оценки... та зяпай си вайбъра белкем ти пусне още нещичко нашият общ познат..., колкото до оценката на дрона ти да не си в екипа на американският фонд който прави дю дилиджънс на дрона кротни се малко знам че и туй грозде ти е кисело и се извинявам публично че и тук не те поканих... та конкурента на дрона без полет имаше оценка на 1 милярд долара -8.80
                              съжелявам че си продал алтерко и че не можеш да видиш цена 170 лв... и последно съжелявам че в агрия е лош период и. Не мърда вече 1 г и половина и няма да са добри следващите 2 г за агрия...успех и ти препоръчвам да тръгнеш най сърдечно на психолог!
                              Явно и във форума текат процеси в сходство с тези в държавата/ ВСС/ прокуратурата . Най-лошото нещо на света е човек да бъде зависим! Ако някой каже публично, че ми е помогнал, за да забогатея и това не е факт, то със сигурност бих го опровергал на мига . Вайбър, Алонсо...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                                Батинка миличък и сладичък,( който се оказа , че дори не си от Бургас,а си от Айтос)... много обичам не осъзнати хора, които са използвачи и предават себе си да ми дават акъл...та някои щрихи за теб, човека от посредствен бургаски техникум, там ли те научиха да смяташ и да правиш оценки или на плажния тенис или на полето с арпаджик в Айтос...не разбра дори какво ти се случи, та ходи един паметник да направиш на Alonso във Варна и един в Плевен.. помогнах ти да забогатееш защото си необходим на борсата имаш талант за волативност но не разбираш от борса акции и оценки... та зяпай си вайбъра белкем ти пусне още нещичко нашият общ познат..., колкото до оценката на дрона ти да не си в екипа на американският фонд който прави дю дилиджънс на дрона кротни се малко знам че и туй грозде ти е кисело и се извинявам публично че и тук не те поканих... та конкурента на дрона без полет имаше оценка на 1 милярд долара -8.80
                                съжелявам че си продал алтерко и че не можеш да видиш цена 170 лв... и последно съжелявам че в агрия е лош период и. Не мърда вече 1 г и половина и няма да са добри следващите 2 г за агрия...успех и ти препоръчвам да тръгнеш най сърдечно на психолог!
                                олеле много хейт тука, аз пък подкрепям Батята, всеки иска да качи дроня, нооо има и нещо наречено сентимент на пазара, който в момента не е добър и няма изгледи да стане скоро - простата причина е ФЕД и високите лихви а като гледам те не се спират и не искат да се спрат. Войната също допринася затова по един или друг начин. Та от тази гледна точка цена около 4,20-4,30 си е реалистична. Вижда се че има добри новини за компаниите печелят и дават дивидент ноо няма еуфорията от преди година и половина - две, което значи страх, а пазарите се движат от алчност и страх както знаем. Така че дано лятната еуфория продължи поне месец два и след това идва хуй както съм казал, това не прави компаниите по-лоши дори напротив, прави ги привлекателни тъй като ще може да се купува на двойно по-ниски цени. Очаквах при полета да качи двойно цената и ако беше преди две години това би било реалистично, но сега действителността е друга, така че г-н Пипън без нерви и без обиди, няма значение кой от къде е а какво има в главата....

                                Коментар

                                Working...
                                X