IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Dronamics Capital - BEAM IPO (DRO1)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

    Цената мисля че ще се върти в зависимост от дяловото участие на ДроК спрямо оценката на Дрон. Мисля че беше 2.16 от оценката серия А - post money. Например ако оценката е 500 мил Евро, 2.16% от оценката би следвало да се раздели на броя акции на ДроК, но това нищо не означава за цената на акциите на ДроК, тя може да е по - ниска щото пазарчето ни е ниско ликвидно, може и да е по- висока, ако някой от участващите фондове реши да купи.
    Ако разделиш на две и оценката и процента дялово участие ще се доближиш до истината.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Van Basten Разгледай мнение

      Prophet, правил ли си някакви нови калкулации и как достигаш до тези очаквания ?

      На база на развитието на нещата последните месеци и наличната информация, аз лично по-скоро очаквам, ако има рунд през тази година, стойността тук по-скоро да е 2,00 - 2.50 лв.... а цената след рунда според мен е доста вероятно да доближи стойността....
      Цената мисля че ще се върти в зависимост от дяловото участие на ДроК спрямо оценката на Дрон. Мисля че беше 2.16 от оценката серия А - post money. Например ако оценката е 500 мил Евро, 2.16% от оценката би следвало да се раздели на броя акции на ДроК, но това нищо не означава за цената на акциите на ДроК, тя може да е по - ниска щото пазарчето ни е ниско ликвидно, може и да е по- висока, ако някой от участващите фондове реши да купи.
      Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the prophet Разгледай мнение

        благодарим за изчерпателното инфо, Скоти!

        Ако всичко това се случи, чакаме 5лв до края на годината
        Prophet, правил ли си някакви нови калкулации и как достигаш до тези очаквания ?

        На база на развитието на нещата последните месеци и наличната информация, аз лично по-скоро очаквам, ако има рунд през тази година, стойността тук по-скоро да е 2,00 - 2.50 лв.... а цената след рунда според мен е доста вероятно да доближи стойността....

        Коментар


        • Коментар


          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

            Едно и също блещиш от 100 поста насам.Лични нападки като така неуспешно се опитваш да избягаш от неудобните въпроси.Мен ме остави.

            -Кажи защо в Алтерко предупреждаваше уверено за ново дъно,а то отиде 50% нагоре Смятай някои хора колко се нагушихме ,докато ти лапаше мухи.
            -Защо шортваш UK100 от върха като пълен аматъор?
            -Защо не пишеш вече в темата за NYSE ? Аз ще ти кажа отговора,само не знам колко акаунта фалира шорвайки UK100 ?

            Най-важния въпрос ,който показва и нивото ти.Защо си се набутал с имот/и баш в разгара на най-големия балон с ипотеки да даваш под наем ?Ти изобщо добре ли си?

            От фалиралите акаунти и загуби ли си толкова злобен или от паниката от започналата вече катастрофа в НИ ?
            Защо да те оставя???

            Нека хората да си имат едно наум когато ти четат прогнозите

            Опитахте се да манипулирате цената на Дрона и сега ревете

            Еми как има шарени поли така има и гърбав член - що ревете

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Плажът Разгледай мнение

              Пепито, където не е влезнал, там не е потънал. Иначе във всички теми дава акъл и дрънка та се не трае.
              Неее той е влезнал само там дето е познал на другите места дето е объркал ама хич не е бил купувал

              Като позна покачването в Алтерко не спряа да обяснява какъв профит е направил

              Тука обаче ще обяви че е бил купил само ако удари поне 4лв до тогава ще отрича като партизан на разпит

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение
                А какво стана с мантрите "пробив с голям обем - те и децата знаели и тнтн"
                Набълбука се със скъпи хартии докато се опитвахте да манипулирате пазара, а сега ревете
                Сори Пепи ама балъците са на привършване и тоя път късата клечка остана у вас
                Едно и също блещиш от 100 поста насам.Лични нападки като така неуспешно се опитваш да избягаш от неудобните въпроси.Мен ме остави.

                -Кажи защо в Алтерко предупреждаваше уверено за ново дъно,а то отиде 50% нагоре Смятай някои хора колко се нагушихме ,докато ти лапаше мухи.
                -Защо шортваш UK100 от върха като пълен аматъор?
                -Защо не пишеш вече в темата за NYSE ? Аз ще ти кажа отговора,само не знам колко акаунта фалира шорвайки UK100 ?

                Най-важния въпрос ,който показва и нивото ти.Защо си се набутал с имот/и баш в разгара на най-големия балон с ипотеки да даваш под наем ?Ти изобщо добре ли си?

                От фалиралите акаунти и загуби ли си толкова злобен или от паниката от започналата вече катастрофа в НИ ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                  А какво стана с мантрите "пробив с голям обем - те и децата знаели и тнтн"

                  Набълбука се със скъпи хартии докато се опитвахте да манипулирате пазара, а сега ревете

                  Сори Пепи ама балъците са на привършване и тоя път късата клечка остана у вас
                  Пепито, където не е влезнал, там не е потънал. Иначе във всички теми дава акъл и дрънка та се не трае.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                    Като гледам ,ти си доста по заинтересувам от прогнозите ми ,отколкото аз

                    3 лв не е никаква прогноза.От 3.10 да кажеш,че отива на 3лв може само тъп брокеразин да го измисли
                    Колкото до куците прогнози, те са твои патент.И в УК100 и в имотите и в Алтерко и къде ли не

                    А какво стана с мантрите "пробив с голям обем - те и децата знаели и тнтн"

                    Набълбука се със скъпи хартии докато се опитвахте да манипулирате пазара, а сега ревете

                    Сори Пепи ама балъците са на привършване и тоя път късата клечка остана у вас

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение
                      Що подрипаш толкова като някой спомене куците ти прогнози?
                      А моите лъжи че тук ще падне под 3лв излезнаха истина
                      Като гледам ,ти си доста по заинтересувам от прогнозите ми ,отколкото аз

                      3 лв не е никаква прогноза.От 3.10 да кажеш,че отива на 3лв може само тъп брокеразин да го измисли
                      Колкото до куците прогнози, те са твои патент.И в УК100 и в имотите и в Алтерко и къде ли не



                      https://i.imgur.com/8XP5l3J.png


                      Last edited by petrg5s; 05.07.2023, 06:51.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                        Да не си ми плащал,че да трябва да ти давам ъпдейти или да ти се обяснявам на лъжите ?
                        Няколко пъти ти отговорих вече.И стига си ме гонил и цитирал из темите,знам ,че си в паника за имотите,но аз не съм виновен,че ще си загубиш всичко

                        А за чертички веднага поствам


                        Що подрипаш толкова като някой спомене куците ти прогнози?

                        А моите лъжи че тук ще падне под 3лв излезнаха истина

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение
                          Питам за един приятел
                          Да не си ми плащал,че да трябва да ти давам ъпдейти или да ти се обяснявам на лъжите ?
                          Няколко пъти ти отговорих вече.И стига си ме гонил и цитирал из темите,знам ,че си в паника за имотите,но аз не съм виновен,че ще си загубиш всичко

                          А за чертички веднага поствам


                          https://i.imgur.com/8XP5l3J.png


                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                            Тук ситуацията е много различна.Имаме мощен импулс СЛЕД новината, с огромен обем и спиране точно пред АТН.В момента консолидира и прави засилка за нов връх.
                            Няма да е булиш чак под 2.60 ! А над 3 е със запалени двигатели и чака оператора да натисне бутона "Излитане"

                            В заключение мога да кажа,че нито една акция не е меча,когато е на само 6-7% от върха си
                            Само да попитам колко месеца ще е консолидацията и засилката ?

                            Ако над 3 е със запалени двигатели под 3 изключват ли ги ?

                            Някоя нова схема с чертички няма ли да пуснеш

                            Питам за един приятел


                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                              Резюме от събранието на дрон и илевън:

                              4 следващите линии ще бъдат Малта Италия португалия Азовско острови... итн
                              ,
                              Португалия - Азорските острови. Явно островите са първата цел. Канарите, Мадейра, Нормански острови, множество други британски острови, в Средиземно море също бъка, има голям мегдан след като се наложат. Въпросът е, ще има ли подобни конкуренти. Не мисля, че ще останат единствените.

                              Коментар


                              • Абе верно ли, че мажовците пак пускали бради !?

                                Коментар

                                Working...
                                X