IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Dronamics Capital - BEAM IPO (DRO1)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

    Едно и също блещиш от 100 поста насам.Лични нападки като така неуспешно се опитваш да избягаш от неудобните въпроси.Мен ме остави.

    -Кажи защо в Алтерко предупреждаваше уверено за ново дъно,а то отиде 50% нагоре Смятай някои хора колко се нагушихме ,докато ти лапаше мухи.
    -Защо шортваш UK100 от върха като пълен аматъор?
    -Защо не пишеш вече в темата за NYSE ? Аз ще ти кажа отговора,само не знам колко акаунта фалира шорвайки UK100 ?

    Най-важния въпрос ,който показва и нивото ти.Защо си се набутал с имот/и баш в разгара на най-големия балон с ипотеки да даваш под наем ?Ти изобщо добре ли си?

    От фалиралите акаунти и загуби ли си толкова злобен или от паниката от започналата вече катастрофа в НИ ?
    Защо да те оставя???

    Нека хората да си имат едно наум когато ти четат прогнозите

    Опитахте се да манипулирате цената на Дрона и сега ревете

    Еми как има шарени поли така има и гърбав член - що ревете

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Плажът Разгледай мнение

      Пепито, където не е влезнал, там не е потънал. Иначе във всички теми дава акъл и дрънка та се не трае.
      Неее той е влезнал само там дето е познал на другите места дето е объркал ама хич не е бил купувал

      Като позна покачването в Алтерко не спряа да обяснява какъв профит е направил

      Тука обаче ще обяви че е бил купил само ако удари поне 4лв до тогава ще отрича като партизан на разпит

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение
        А какво стана с мантрите "пробив с голям обем - те и децата знаели и тнтн"
        Набълбука се със скъпи хартии докато се опитвахте да манипулирате пазара, а сега ревете
        Сори Пепи ама балъците са на привършване и тоя път късата клечка остана у вас
        Едно и също блещиш от 100 поста насам.Лични нападки като така неуспешно се опитваш да избягаш от неудобните въпроси.Мен ме остави.

        -Кажи защо в Алтерко предупреждаваше уверено за ново дъно,а то отиде 50% нагоре Смятай някои хора колко се нагушихме ,докато ти лапаше мухи.
        -Защо шортваш UK100 от върха като пълен аматъор?
        -Защо не пишеш вече в темата за NYSE ? Аз ще ти кажа отговора,само не знам колко акаунта фалира шорвайки UK100 ?

        Най-важния въпрос ,който показва и нивото ти.Защо си се набутал с имот/и баш в разгара на най-големия балон с ипотеки да даваш под наем ?Ти изобщо добре ли си?

        От фалиралите акаунти и загуби ли си толкова злобен или от паниката от започналата вече катастрофа в НИ ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

          А какво стана с мантрите "пробив с голям обем - те и децата знаели и тнтн"

          Набълбука се със скъпи хартии докато се опитвахте да манипулирате пазара, а сега ревете

          Сори Пепи ама балъците са на привършване и тоя път късата клечка остана у вас
          Пепито, където не е влезнал, там не е потънал. Иначе във всички теми дава акъл и дрънка та се не трае.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

            Като гледам ,ти си доста по заинтересувам от прогнозите ми ,отколкото аз

            3 лв не е никаква прогноза.От 3.10 да кажеш,че отива на 3лв може само тъп брокеразин да го измисли
            Колкото до куците прогнози, те са твои патент.И в УК100 и в имотите и в Алтерко и къде ли не

            А какво стана с мантрите "пробив с голям обем - те и децата знаели и тнтн"

            Набълбука се със скъпи хартии докато се опитвахте да манипулирате пазара, а сега ревете

            Сори Пепи ама балъците са на привършване и тоя път късата клечка остана у вас

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение
              Що подрипаш толкова като някой спомене куците ти прогнози?
              А моите лъжи че тук ще падне под 3лв излезнаха истина
              Като гледам ,ти си доста по заинтересувам от прогнозите ми ,отколкото аз

              3 лв не е никаква прогноза.От 3.10 да кажеш,че отива на 3лв може само тъп брокеразин да го измисли
              Колкото до куците прогнози, те са твои патент.И в УК100 и в имотите и в Алтерко и къде ли не



              https://i.imgur.com/8XP5l3J.png


              Last edited by petrg5s; 05.07.2023, 06:51.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                Да не си ми плащал,че да трябва да ти давам ъпдейти или да ти се обяснявам на лъжите ?
                Няколко пъти ти отговорих вече.И стига си ме гонил и цитирал из темите,знам ,че си в паника за имотите,но аз не съм виновен,че ще си загубиш всичко

                А за чертички веднага поствам


                Що подрипаш толкова като някой спомене куците ти прогнози?

                А моите лъжи че тук ще падне под 3лв излезнаха истина

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение
                  Питам за един приятел
                  Да не си ми плащал,че да трябва да ти давам ъпдейти или да ти се обяснявам на лъжите ?
                  Няколко пъти ти отговорих вече.И стига си ме гонил и цитирал из темите,знам ,че си в паника за имотите,но аз не съм виновен,че ще си загубиш всичко

                  А за чертички веднага поствам


                  https://i.imgur.com/8XP5l3J.png


                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                    Тук ситуацията е много различна.Имаме мощен импулс СЛЕД новината, с огромен обем и спиране точно пред АТН.В момента консолидира и прави засилка за нов връх.
                    Няма да е булиш чак под 2.60 ! А над 3 е със запалени двигатели и чака оператора да натисне бутона "Излитане"

                    В заключение мога да кажа,че нито една акция не е меча,когато е на само 6-7% от върха си
                    Само да попитам колко месеца ще е консолидацията и засилката ?

                    Ако над 3 е със запалени двигатели под 3 изключват ли ги ?

                    Някоя нова схема с чертички няма ли да пуснеш

                    Питам за един приятел


                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                      Резюме от събранието на дрон и илевън:

                      4 следващите линии ще бъдат Малта Италия португалия Азовско острови... итн
                      ,
                      Португалия - Азорските острови. Явно островите са първата цел. Канарите, Мадейра, Нормански острови, множество други британски острови, в Средиземно море също бъка, има голям мегдан след като се наложат. Въпросът е, ще има ли подобни конкуренти. Не мисля, че ще останат единствените.

                      Коментар


                      • Абе верно ли, че мажовците пак пускали бради !?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от the prophet Разгледай мнение

                          благодарим за изчерпателното инфо, Скоти!

                          Ако всичко това се случи, чакаме 5лв до края на годината
                          Както се казва - от твоята уста в Божиите уши

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                            Резюме от събранието на дрон и илевън:

                            1.до краят на годината първи къмършал флайт букнат от 10ият по големина логистична компания - холман!
                            2. До краят на годината ще са готови 3 самолета който аз лично видях в хангара които ще бъдат закарани в Гърция и стартира линия Крит Атина Солун с една от най големите фамилии в транспорта на Гърция и холман естествено!
                            3. Имат вече договори с 60 летища за разполагане на техника
                            4 следващите линии ще бъдат Малта Италия португалия Азовско острови... итн
                            4.до краят на тази година се чака лиценз за Австралия но сроковете винаги са плаващи
                            5 до края на следващата година вдигат нивото на лицензия в Европа за летене над основно суша
                            6 пробвах да попитам за водородният двигател на който правят разработка но било тайна за сега сме с а 95 и харчим пет на сто..
                            7 попитах и за работа с НАТО но и там мълчат
                            8. водат разговори за рунда голям интерес работят за голямо презаписване 500 мил евро до краят на годината... конкурентите им на борсата в Америка са двама с оценка 3 и 4 мил долара без полет и с малки дронове за вертикално летене... третият конкурент бил на път да фалира което е добре за нас
                            9 илевън са били на форум в Берлин преди две седмици на който са присъствали 20 американски фонда с интерес за инвестиции в източна Европа.. бяха усмихнати явно става интересно
                            10 този самотник не ориентиран с последни 7000 бр ли ви спря на 3 лв... другата добра новина че двата посредника от Варна които възпиратха ръста на акцията последната една година според мен продадоха последните си бройки на новината за първи полет ( и с тях успях да се справя)според мен и от тук на сетне няма кой голям да ни се изпречи( най пазарната акция без мажоритар със страшно много млади инвеститори- уникално пазарна акционерна структура)

                            успех на всички ... компанията се развива страхотно!
                            благодарим за изчерпателното инфо, Скоти!

                            Ако всичко това се случи, чакаме 5лв до края на годината

                            Коментар


                            • Резюме от събранието на дрон и илевън:

                              1.до краят на годината първи къмършал флайт букнат от 10ият по големина логистична компания - холман!
                              2. До краят на годината ще са готови 3 самолета който аз лично видях в хангара които ще бъдат закарани в Гърция и стартира линия Крит Атина Солун с една от най големите фамилии в транспорта на Гърция и холман естествено!
                              3. Имат вече договори с 60 летища за разполагане на техника
                              4 следващите линии ще бъдат Малта Италия португалия Азовско острови... итн
                              4.до краят на тази година се чака лиценз за Австралия но сроковете винаги са плаващи
                              5 до края на следващата година вдигат нивото на лицензия в Европа за летене над основно суша
                              6 пробвах да попитам за водородният двигател на който правят разработка но било тайна за сега сме с а 95 и харчим пет на сто..
                              7 попитах и за работа с НАТО но и там мълчат
                              8. водат разговори за рунда голям интерес работят за голямо презаписване 500 мил евро до краят на годината... конкурентите им на борсата в Америка са двама с оценка 3 и 4 мил долара без полет и с малки дронове за вертикално летене... третият конкурент бил на път да фалира което е добре за нас
                              9 илевън са били на форум в Берлин преди две седмици на който са присъствали 20 американски фонда с интерес за инвестиции в източна Европа.. бяха усмихнати явно става интересно
                              10 този самотник не ориентиран с последни 7000 бр ли ви спря на 3 лв... другата добра новина че двата посредника от Варна които възпиратха ръста на акцията последната една година според мен продадоха последните си бройки на новината за първи полет ( и с тях успях да се справя)според мен и от тук на сетне няма кой голям да ни се изпречи( най пазарната акция без мажоритар със страшно много млади инвеститори- уникално пазарна акционерна структура)

                              успех на всички ... компанията се развива страхотно!
                              Last edited by Scottie Pippen; 02.07.2023, 22:13.

                              Коментар


                              • Не след много в Израел ще може да се поръчва такси не само като се казва улицата и номера на сградата, но да се посочва дали ще го чакат на покривната тераса или направо трябва до дойде да вземе клиента от прозореца му. И това не е научна фантастика, а непосредствена задача. Дронове и безпилотни самолети, предназначени за превоз на хора и обемни товари до 300 килограма бяха демонстрирани пред журналисти. За представянето разказва кор. на БНР в Израел Феня Декало
                                7 иновационни фирми запознаха чуждестранните журналисти, акредитирани в Израел със своите прототипи за въздушни таксита и апарати за карго въздушни превози. В прозрачна кабина се вози пасажера. Има място и за багаж. Дронът се командва от земята. Няма пилот на борда. От въздуха са виждат задръстените пътища, над които апаратът прелита. Повечето от прототипите са вече преди започване на серийно производство в специално построени заводи. Според Оливер Китан, ръководител на фирма за логистика проблемите предстоят
                                ефект ол
                                в Израел почти липсва инфраструктура за автономни автомобили, а тя е основа и за въздушни безпилотни превози. Вече се преустройват светофарите, така че да се „отчитат“ на изкуственият интелект, който ръководи движението, като пренасочва колите така, че да се стигне най-бързо до крайната точка и да се избегнат задръствания.. Все още липсват балоните или други други средства за следене от високо на цялата пътна обстановка на даден район. За сега , нашата фирма, която е израелска, работим с Дубай, където бързо създават инфраструктура.
                                Вече имаме клиенти за ръководене на въздушни товарни превози в рамките на град или район. Обикновено тава са дронове или самолети-безпилотници, а товарите са до 1000 килограма ( за дребни пратки не е изгодно да ни наемат). Създаваме въздушните трасета. Дори само две летателни средства да има в небето над даден град е опасно да не се сблъскат. Никъде подобни машини не летят „безразборно“. Освен това имаме своя „карта“ на височините. На нея са отбелязани високи сгради, дървета, комини или други препятствоя. Старали сме се трасетата да не минават над тях, а ако няма начин, сме предвидили летящите транспортни средства да набират височина. В бъдеще картата на въздушните пътища ще бъда дадена на изкуствения интелект ( по който още се работи) и той ще води дроновете по тях. Разбира се, нашата работа сега е по-лесна, защото трафикът не е голям, но когато летящите превозни средства станат нещо обичайно( надавам се до няколко години), задачата му ще бъде по-сложна. За разлика от воденето на наземния транспорт, тук може да задава и различни височини на дроновете и да има няколко потока в едно и също направление . Опитваме се да предвидим различни обстоятелства: като се започне от реакцията на природните услови, на срещи с птичи ята( Израел е един от пунктовете за миграция през есента и през пролетта на около 2 милиона птици, пеперуди и др.). Има неочаквани опасности, често свързани и с отбраната.
                                Все още,въпреки все по-широките и добре планирани пътища, има „тесни места“ в наземния транспорт. Надаваме се с навлизането на метрото и въздушните таксита и тези проблеми да се решат.
                                За програма хоризонт от Йерусалим Феня Декало

                                Коментар

                                Working...
                                X