IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смарт Органик АД (SO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

    Точно ! Винаги в петък по обяд се появява Хари Потър/Кейн/ ! Интересно от къде ли ги пускат такива ?
    Може би ...за добро поведение през седмицата да получават 2 дена свободни

    Коментар


    • [QUOTE=top;n3827766]
      Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение

      В петък обикновено ги пускат отпуска и щъкат повече.
      Точно ! Винаги в петък по обяд се появява Хари Потър/Кейн/ ! Интересно от къде ли ги пускат такива ?

      Коментар


      • [QUOTE=Dio;n3827755]
        Първоначално изпратено от Q35 Разгледай мнение
        Днеска са изнервени, забелязва се.
        Не ги сдържа на едно място.
        Напълзяли са

        Като цяло - Добър сигнал
        В петък обикновено ги пускат отпуска и щъкат повече.

        Коментар


        • [QUOTE=Q35;n3827740]
          Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

          Ослади им се. Няма наяждане вече. Само маркет краш е спасението и напълно неминуемо вече.
          Благодарете на форумният Господ и Гуро - Гусин Маринов. Показа как се влиза СЛУЖЕНО В СОФИКС, какво в БИЙН пазар, как се ловят ШАРАНИ, КАК СИ ХЕМ РАСТЕЖЕН, ХЕМ ДИВИДЕНТЕН, ХЕМ ВЕДНАГА СТАВАТ ПЕЧАЛБИТЕ и ЗАТОВА СЕ ПЛАЩА ПРЕДВАРИТЕЛНО! Да не се сърдите, такива са правилата. ХУБАВОТО Е СКЪПО! Както е при пътищата и магистралите НАЛЕ? Както се казва, да им сладко! Интересно защо бройката на шараните не скача повече от 1,000? Явно до толкова им е моженето.[/QUOTE

          Като Ви чете човек веднага се замисля ,че лично Вие сте създали поне 5/пет/ "РАСТЕЖНИ","ДИВИДЕНТНИ" И "ПЕЧЕЛЕЩИ" компании . И не може да не Ви се възхити на опита,куража,уменията,търпението и склонността да споделите с други хора резултата от труда Ви.
          В този ред на мисли отдавна ми се ще да задам един култов въпрос на Гриша Ганчев - "Вие къщичка за птици някога правили ли сте?" И не - не ми отговаряйте - той отговора е ясен и за слепците! Успехи в хейтенето Ви желая.От сърце !
          Този въпрос може да се зададе към цялата Ви групичка и в много други теми!
          Днеска са изнервени, забелязва се.
          Не ги сдържа на едно място.
          Напълзяли са

          Като цяло - Добър сигнал

          Коментар


          • Мисля, споменах че ще се запише, а то даже се и презаписа...честито на записалите, аз ще излезна да купувам на 12 лева

            Коментар


            • [QUOTE=Harry Kane;n3827668]

              Ослади им се. Няма наяждане вече. Само маркет краш е спасението и напълно неминуемо вече.
              Благодарете на форумният Господ и Гуро - Гусин Маринов. Показа как се влиза СЛУЖЕНО В СОФИКС, какво в БИЙН пазар, как се ловят ШАРАНИ, КАК СИ ХЕМ РАСТЕЖЕН, ХЕМ ДИВИДЕНТЕН, ХЕМ ВЕДНАГА СТАВАТ ПЕЧАЛБИТЕ и ЗАТОВА СЕ ПЛАЩА ПРЕДВАРИТЕЛНО! Да не се сърдите, такива са правилата. ХУБАВОТО Е СКЪПО! Както е при пътищата и магистралите НАЛЕ? Както се казва, да им сладко! Интересно защо бройката на шараните не скача повече от 1,000? Явно до толкова им е моженето.[/QUOTE

              Като Ви чете човек е почти сигурен ,че лично Вие сте създали поне 5/пет/ "РАСТЕЖНИ","ДИВИДЕНТНИ" И "ПЕЧЕЛЕЩИ" компании . И не може да не Ви се възхити на опита,куража,уменията,търпението и склонността да споделите с други хора резултата от труда Ви.
              В този ред на мисли отдавна ми се ще да задам един култов въпрос на Гриша Ганчев - "Вие къщичка за птици някога правили ли сте?" И не - не ми отговаряйте - той отговора е ясен и за слепците! Успехи в хейтенето Ви желая.От сърце !
              Този въпрос може да се зададе към цялата Ви групичка и в много други теми!
              Last edited by Q35; 12.11.2021, 15:26.
              мненията ми не са препоръка за каквито и да е действия

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                Ослади им се. Няма наяждане вече. Само маркет краш е спасението и напълно неминуемо вече.
                Благодарете на форумният Господ и Гуро - Гусин Маринов. Показа как се влиза СЛУЖЕНО В СОФИКС, какво в БИЙН пазар, как се ловят ШАРАНИ, КАК СИ ХЕМ РАСТЕЖЕН, ХЕМ ДИВИДЕНТЕН, ХЕМ ВЕДНАГА СТАВАТ ПЕЧАЛБИТЕ и ЗАТОВА СЕ ПЛАЩА ПРЕДВАРИТЕЛНО! Да не се сърдите, такива са правилата. ХУБАВОТО Е СКЪПО! Както е при пътищата и магистралите НАЛЕ? Както се казва, да им сладко! Интересно защо бройката на шараните не скача повече от 1,000? Явно до толкова им е моженето.
                https://giphy.com/gifs/thisissigrid-...QGfRKczD9BipO6

                Коментар


                • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

                  Тази пародия на АйПиО е много лош знак за капиталовия пазар в България! Доказва, че никой, ама никой на местния пазар не се усеща за какво става дума! Хвърлянето на пари на тези коефициенти на дружество, без участие на местни институционални участници, нулево участие на чуждестранни инвеститори и масовка на стотици хора с по 100 лв. инвестиция е последната стъпка към самоунищожение на идеята да се инвестира, за да спечелиш пари, а не самоцел да участваш, защото другите го правят - стадното чувство??? ужасена съм!
                  Ослади им се. Няма наяждане вече. Само маркет краш е спасението и напълно неминуемо вече.
                  Благодарете на форумният Господ и Гуро - Гусин Маринов. Показа как се влиза СЛУЖЕНО В СОФИКС, какво в БИЙН пазар, как се ловят ШАРАНИ, КАК СИ ХЕМ РАСТЕЖЕН, ХЕМ ДИВИДЕНТЕН, ХЕМ ВЕДНАГА СТАВАТ ПЕЧАЛБИТЕ и ЗАТОВА СЕ ПЛАЩА ПРЕДВАРИТЕЛНО! Да не се сърдите, такива са правилата. ХУБАВОТО Е СКЪПО! Както е при пътищата и магистралите НАЛЕ? Както се казва, да им сладко! Интересно защо бройката на шараните не скача повече от 1,000? Явно до толкова им е моженето.

                  Коментар


                  • Не знам защо се възмущавате на пазара има много дълги пари за които 10% плюс дивидент е супер а и рано или късно някой ще си хареса. За придобиване,,,.за мен това ще е новото Спиди
                    Не записалите очаквам да се насочат към
                    Импулс- очакваме отчет там скоро. Надявам се...
                    Алтерко- търговия в Германия черен петък и Коледа
                    все хубави неща надявам се!
                    успех. И на мрънкащите!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                      За хората, които са застанали с пари зад думите си, само респект. За тези, които не са сложили пари зад думите си, само помия.
                      Еми къф зор да залагам на Smart Organic,като имам от Sprouts Farmers Market, Inc. (SFM) PE 10, ROE 30%+, G +10+15% на година ( продават здровословен зарзават, плодове и добавки - в същата сфера магазини в щатите)
                      Иначе Смарт органик е интересна компания, но при тия набалончени коефициенти. Как да е , никой не може да предвиди бъдещето - март като излезе консолидирания ще видим какви приходи и печлаба имат и дали съм прав за набалончените прогнози на Карол. ( и то като първият ред на прогнозата ти е завишен , следващите години се изкривяват) Яни Драганов за сега има моето уважение, на интервютата изглежда скромен и земен типаж, явно се е посветил на идеята , а това е най-важното за успеха на един бизнес...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

                        Тази пародия на АйПиО е много лош знак за капиталовия пазар в България! Доказва, че никой, ама никой на местния пазар не се усеща за какво става дума! Хвърлянето на пари на тези коефициенти на дружество, без участие на местни институционални участници, нулево участие на чуждестранни инвеститори и масовка на стотици хора с по 100 лв. инвестиция е последната стъпка към самоунищожение на идеята да се инвестира, за да спечелиш пари, а не самоцел да участваш, защото другите го правят - стадното чувство??? ужасена съм!
                        Ма валентинке .... това са 300 000 артишки, какви институционални бе жена??
                        Земи се осъзнай малко, тва си е чисто спекулатив папир .
                        Ей че си. Явно не си страдала дълго.
                        Вероятно си котило след 2009. Ма какво си видяла тогава. Едно голямо нищо... За малко да кажа нещо друго

                        П.с. изглежда сте малко хората, които не го усещате пазара, нищо де, - Пепи казваше така - кучетата лаят а кервана си върви.
                        Last edited by Zaki; 12.11.2021, 02:39.

                        Коментар


                        • А хрумвало ли ти е, че хабер си нямаш за какво иде реч?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Свилен Колев Разгледай мнение
                            Успя ли ?



                            Презаписване от 2 пъти.

                            Успех на всички записали.
                            Тази пародия на АйПиО е много лош знак за капиталовия пазар в България! Доказва, че никой, ама никой на местния пазар не се усеща за какво става дума! Хвърлянето на пари на тези коефициенти на дружество, без участие на местни институционални участници, нулево участие на чуждестранни инвеститори и масовка на стотици хора с по 100 лв. инвестиция е последната стъпка към самоунищожение на идеята да се инвестира, за да спечелиш пари, а не самоцел да участваш, защото другите го правят - стадното чувство??? ужасена съм!
                            Last edited by buyvalue; 12.11.2021, 01:17.
                            IM d best

                            Коментар


                            • Едва ли ще има buy power тук

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                                За хората, които са застанали с пари зад думите си, само респект. За тези, които не са сложили пари зад думите си, само помия.
                                Нямам респект към фалитари, след 2008а си пролича кой какъв е. Сега е новата 2008-а, като се оголиш до шушка - и да пишеш помии, все тая

                                Коментар

                                Working...
                                X