IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИмПулс I АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Големият продавач май е аут!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
      Ликвидността тука за последният месец бие доста дружества в Софикс !
      Кварталната бакалия и тя ги бие

      Коментар


      • Ликвидността тука за последният месец бие доста дружества в Софикс !

        Коментар


        • Грубо още около 110К. До края на седмицата мисля ще заминат.
          Да видим в сряда как ще се промени броя на акционерите.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
            Колко остават от тапата?
            Има - няма 130 К - след тях обаче пътя ще е стръмен на североизток !
            мненията ми не са препоръка за каквито и да е действия

            Коментар


            • Колко остават от тапата?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                Имаме добър брой акции в Алтерко така че да си пожелаем успешна търговия на Алтерко в Германия!
                Колко акции от Алтерко се полагат пропорционално на Импулс?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                  Имаме добър брой акции в Алтерко така че да си пожелаем успешна търговия на Алтерко в Германия!
                  Ся вечно ваши Търговията е с всички акции, което просто значи че и един по-сериозен мечи сигнал ще ви гътне всичките измислени герои като кегли

                  Коментар


                  • Имаме добър брой акции в Алтерко така че да си пожелаем успешна търговия на Алтерко в Германия!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение
                      Помагайте де!!!Да не съм банка,а и на "Карол" да са им останали има няма 280 К акции тук! Препоръки никакви разбира се и лека вечер!
                      Помагаме,споко!Само 195к. Бройки му остават... а и цената изостава спрямо ръста на Алтерко... ще догоним, като изкъртим тапата!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                        Колега ще те помоля спри да им отваряш очите, пази си готиният анализ за себе си и нещата до които сам си достигнал... аз също мога да напиша много хубави неща и за Дискордия и за Промо и за Аче и за Алтерко , но се въздържам!
                        Благодаря ти!
                        И защо да не пише ? Каква ти е логиката ?
                        Не е препоръка

                        Коментар


                        • Помагайте де!!!Да не съм банка,а и на "Карол" да са им останали има няма 280 К акции тук! Препоръки никакви разбира се и лека вечер!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

                            "не можеш го спре" се казва у ваше село - правописно е "не можеш да го спреш"
                            Така е !
                            И след "не можеш", у наше село държат, да не слагат запетайка.
                            Не мога, да си обясня, защо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                              А4Е и Browswave са част от BeamUp lab и от там може да подсилят още ръста и да ги качат на БФБ. От двете ръста при Browswave гледайки 2-3 години назад е доста голям и гонят приходи от 3.6 милиона за 2021 при 1.75 милиона през 2018 и са по готови за качване на БФБ.

                              Аз се изумявам как приходите на Дискордиа могат да растат с 50% за година а за миналата година са към 180 милиона. Алтерко се вижда на БФБ.

                              Биосийк растат с 296% но са още много малки. Щом клиенти на Dynamo Software ги ползват значи имат добър продукт.

                              Новите 6 милиона в Имвенчър 2 тепърва ще видим къде ще ги насочат.

                              Имаше статия в Капитал че Promoto е в процес на прехвърляне от Импетус към Имвенчър 2. Ръстът на трансакциите е 96% на годишна база или 11.3 милиона за девет месеца тоест за годината около 15 милиона. При този ръст за 3 години могат да го вдигнат на 100 милиона а при подобни обороти оценката на този бизнес ще е солидна.
                              Колега ще те помоля спри да им отваряш очите, пази си готиният анализ за себе си и нещата до които сам си достигнал... аз също мога да напиша много хубави неща и за Дискордия и за Промо и за Аче и за Алтерко , но се въздържам!
                              Благодаря ти!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                                А4Е и Browswave са част от BeamUp lab и от там може да подсилят още ръста и да ги качат на БФБ. От двете ръста при Browswave гледайки 2-3 години назад е доста голям и гонят приходи от 3.6 милиона за 2021 при 1.75 милиона през 2018 и са по готови за качване на БФБ.

                                Аз се изумявам как приходите на Дискордиа могат да растат с 50% за година а за миналата година са към 180 милиона. Алтерко се вижда на БФБ.

                                Биосийк растат с 296% но са още много малки. Щом клиенти на Dynamo Software ги ползват значи имат добър продукт.

                                Новите 6 милиона в Имвенчър 2 тепърва ще видим къде ще ги насочат.

                                Имаше статия в Капитал че Promoto е в процес на прехвърляне от Импетус към Имвенчър 2. Ръстът на трансакциите е 96% на годишна база или 11.3 милиона за девет месеца тоест за годината около 15 милиона. При този ръст за 3 години могат да го вдигнат на 100 милиона а при подобни обороти оценката на този бизнес ще е солидна.
                                Всичко това го следя и затова имам тук, но си мисля, че позицията е за дългосрочно инвестиране. Всичките тези млади компании ще имат нужда от капитал и не би трябвало да раздават дивидент. Освен това имаме привилегирована акция която щипва 20% от разпределяемия дивидент. Сигурно и в Имвенчър 2 има такава, не съм чел устава им. Така че, ще чакаме и ще разберем дали правилно сме тук.

                                Коментар

                                Working...
                                X