IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИмПулс I АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

    Скоти стана като през аташе.... бяхме трима души в. Жегата... много приятен и конструктивен разговор се получи...
    Дай някъв жокер, моля.
    ​​​​​​
    ​​​​

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
      Някой присъствал на събранието няма ли да сподели нещичко?
      Скоти?
      Скоти стана като през аташе.... бяхме трима души в. Жегата... много приятен и конструктивен разговор се получи...

      Коментар


      • Някой присъствал на събранието няма ли да сподели нещичко?
        Скоти?

        Коментар


        • Ще е интересно какво ще пише в отчета за А4Е.
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fur6ton Разгледай мнение
            Честно казано не разбирам много логиката зад дивидента. Хем търсиш пари от пазара, хем ето ви дивидент. Какво ще промени ситуацията като дадат по 1-2 стотинки на акция дивидент? За мен нищо. Като Телематик, взехме пари от IPO-то, ето ви обратно част от парите като дивидент и свършили голяма работа просто защото са дали дивидент.
            Логика няма. Икономическа няма де. Психологически инвеститорите така ги настройват положително.
            Last edited by melon; 29.07.2022, 17:37.

            Коментар


            • Така,така..Ще лъжат,че ще дават дивидент,а после ще вдигаш капитала и няма да даваш
              .Аз пък това не го разбирам..То като пирамида..
              Last edited by Kiro; 29.07.2022, 17:13.

              Коментар


              • Събра ли се достатъчно представителство ,че да може да се проведе събранието?Или ще се провежда на резервната дата?!?
                мненията ми не са препоръка за каквито и да е действия

                Коментар


                • Честно казано не разбирам много логиката зад дивидента. Хем търсиш пари от пазара, хем ето ви дивидент. Какво ще промени ситуацията като дадат по 1-2 стотинки на акция дивидент? За мен нищо. Като Телематик, взехме пари от IPO-то, ето ви обратно част от парите като дивидент и свършили голяма работа просто защото са дали дивидент.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Трудно ще направят успешно увеличение без дивидент..
                    Именно

                    Коментар


                    • Трудно ще направят успешно увеличение без дивидент..

                      Коментар


                      • Аз пък ще ги натискам тази година да го дадът преди увеличението защото няма да бъде честно спрямо съществуващите акционери!

                        Коментар


                        • Тук кога обещават първия дивидент..

                          Коментар


                          • Идвайте утре да ги натискаме да отчупят някоя добра новина...бъдещи добри решения... крайно време е вече че много не реално зациклихте тук!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975
                              ГФО 2021 Дискордиа - доста добре вървят!

                              http://www.discordia.eu/docs/report/...AD_FS_2021.pdf

                              п.п. гледам че на ИОСА са гласували обратно изкупуване на част от акциите на 2 акционера при цена 87,75лв на акция. Значи ли това, че може да преоценим участието на Имвенчър 2 (12 000бр) на около 1млн.лв?
                              п.п.п. Раздали са и 3.3млн лв дивидент тази година
                              .... знаеш ли с какво друго ново ще ни зарадват на събранието в петък?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975
                                Интересно

                                Телевизионният формат на Bloomberg TV Bulgaria “Дръзките” се осъществява за пръв път и ще постави във фокуса си едни от най-интересните и обещаващи стартъп компании в България и техните иновативни проекти. В рамките на инициативата всеки стартъп, който отговаря на условията за участие, може да кандидатства в рамките на 1 месец.
                                "Дръзките"? Като гледам условята за участие си мисля, че... хмммм... няма да ви кажа какво си мисля...

                                Наскоро гелдах част от "УебИт"

                                Там миноритарите си поръчаха интересни чуднотийки, като храни с микроводорасли, безшумни велосипеди (с електрическо задвижване) и новозасадени дръвчета (с опция за печалба от продажбата на дървените им трупи). Все хубави неща, ама някакси очаквах неща, свързани с дигиталните технологии, или поне с Уеб... Добре, че не се набутах финансово в ИПО-то... нямаше да си го простя

                                Сега в "Дръзките" очаквам неща, в компетенциите на моята Фризьорка... свързани основно с wellness, health, и sport... може и домашни любимци... готварски рецепти... и др. такива...

                                На победителката в "Дръзките" ще й отстъпя Виртуалната кръчма с мръсните чаши и чинии... и любимите ми клиенти - Мръни и Дръни
                                Last edited by sunny; 05.07.2022, 02:24.

                                Коментар

                                Working...
                                X