IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИмПулс I АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кога ли импулса ще поеме по пътя на шелли

    Коментар


    • На 28 юни 2023 г., bianor обяви сключването на окончателни договори за придобиване на 100% от капитала на дружествата „Айтидо Технолоджис“ ООД (ITIDO) и „Дейтабрийд“ ЕООД (Databreathe). След придобиването, холдингът очаква да удвои приходите си и да повиши показателят за доход на акция (EPS) от 0.40 до 1.40 лева. Стойността на сделката е 7 673 […]

      Коментар


      • На 11 юли 2023 г., Shelly Group (с предишно наименование Allterco) обяви очаквани приходи от продажби от 28 млн. евро за първата половина на 2023 г., над 53% ръст в сравнение със същия период през 2022 г.  Приходите от продажби на устройства за автоматизация на дома и IoT устройства с марката Shelly нарастват с близо […]

        Коментар


        • От създаването си преди две години, Impulse Growth подкрепя бързорастящите иновативни компании от портфолиото си, а техният впечатляващ растеж носи доходност за над 640 инвеститори в платформата. Растящите иновативни компании от портфолиото растат средно с 38% на година, а стартъпите – със 124%. Успехите на компаниите са много и варират от продуктови иновации, които интегрират […]

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

            Ами виж от колко години Бианор е на борсата и как се търгува. За мен до сега е била мъртва компания. Продаваха бизнеси, сега купуват такива, като че ли се лутат в бизнеса и не могат да си намерят мястото.
            Спред мен са "изживяли" етапа на разтежа. Как се е търгувала-ами като много непознати и неагресивни в рекламата компании. Не е нещо невиждано на нашия пазар. Изгледах внимателно видеото и ми прави впечатление структурата на холдинга и резултатите преди и след продажбите, от една страна запазване на индивидуалността в нишите на реализация, а от друга - синергия в общността. Имам надеждата, че ще се оформи като "читава" позиция.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от RAFALE13 Разгледай мнение

              Какво те кара да мислиш така? Дали е прехвърлена инвестицията от едната компания в другата - въпрос на който и аз нямам отговор, а и да "настъпиш мотиката" два пъти - не са начинаещи инвеститори.
              Ами виж от колко години Бианор е на борсата и как се търгува. За мен до сега е била мъртва компания. Продаваха бизнеси, сега купуват такива, като че ли се лутат в бизнеса и не могат да си намерят мястото.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                +1
                Може би са преместили парите от Телелинк?
                100 хил.лв.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

                  Не думай, от един куц кон на друг !
                  Какво те кара да мислиш така? Дали е прехвърлена инвестицията от едната компания в другата - въпрос на който и аз нямам отговор, а и да "настъпиш мотиката" два пъти - не са начинаещи инвеститори.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                    +1
                    Може би са преместили парите от Телелинк?
                    Не думай, от един куц кон на друг !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение

                      Гледай последното видео с резултати на Бианор. Мартинов е в залата
                      +1
                      Може би са преместили парите от Телелинк?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        Не знаех, че имат интерес в Бианор.
                        Гледай последното видео с резултати на Бианор. Мартинов е в залата

                        Коментар


                        • Не знаех, че имат интерес в Бианор.
                          На 28 юни 2023 г., Bianor успешно приключи процедурата по повишаване на капитала си, привличайки инвестиции от  8 001 849 лева. Високотехнологичният холдинг от портфолиото на Impulse Growth използва увеличения си капитал, за да придобие нови компании, в подкрепа на растежа си.  Bianor обяви сключването на окончателни договори за придобиване на 100% от капитала на […]

                          Коментар


                          • Един много хубав и полезен разговор. На въпросите и кометарите на Л.Леков, Н.Мартинов отговаря с лекота като не спестява проблемите на капиталовия ни пазар - липсата на клиринг, опции, къси продажби и др. Нещо повече, без отговор остава въпроса защо пенсионните фондове не търгуват на БФБ / интереси, стимули /. Дали за някои от фонд-менажерите това представлява интерес ? Или управлението на БФБ има желание да раздвижи пазара ? Мисля, че една такава форма на разговор е полезна за всеки инвеститор-не се дават готови рецепти, а се провокира към размисъл. Н.Мартинов говори за Импулс 1 и фондовете за дялово инвестиране. За мен това е чудесно допълнение към презентациите, които съм гледал. Поздравления !

                            Коментар


                            •  

                              Коментар


                              • Извънредното общо събрание на акционерите на Allterco, производителят на високотехнологични IoT (“интернет на нещата”) продукти от портфолиото на IMPETUS Capital и Impulse Growth, реши да промени името на компанията на Shelly Group Plc („Шелли Груп“ АД).   Събранието реши и да въведе Оперативен борд в подкрепа на по-добрата координация в стратегическото управление и оперативния бизнес по […]

                                Коментар

                                Working...
                                X