IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИмПулс I АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Q35 Разгледай мнение

    писах на ЛС
    Може ли и аз да го видя, все пак "участвам"
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
      Наистина ли?
      Дай линк, моля, струва си да се види
      писах на ЛС
      мненията ми не са препоръка за каквито и да е действия

      Коментар


      • Наистина ли?
        Дай линк, моля, струва си да се види

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
          И още има - никой не къса от залъка си за него(поне Мартинов явно) и не го канят на яхта и да седне на коленце
          ААААА - това не е съвсем вярно - виждал да благодари лично на Мартинов затова ,че прави нещо БЕЗПЛАТНО в полза на всички и на НЕГО САМИЯ.
          И това няколко години подред - иначе Мартинов е "човекО , късащ от залъка си" .
          мненията ми не са препоръка за каквито и да е действия

          Коментар


          • И още има - никой не къса от залъка си за него(поне Мартинов явно) и не го канят на яхта и да седне на коленце

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Q35 Разгледай мнение

              Винаги съм знаел ,че съществуват хора ,които зная и могат по добре от всички - да произвеждат супер лесно пшеница,да инвестират в стартъпи и растящи компании,да създават софтуер и хардуер,да произвеждат/пардон - ребрандират/ и продават продукти и услуги на цял свят,строят и отдават ,продават и наемат,купуват и препродават имоти и компании всякакви и това докато практикуват някаква друга професия.Евала на такива хора - да се чуди човек що си губят времето да висят из форумите и да обясняват кое как се прави на хора дето го правят от години.Приликата с действителни лица и действия е напълно случайна! написаното не е повод за заядане,а повод за замисляне ! И то само при желание !
              Това си е за "Бадж- с ф-я Груев"+111111

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                Пичове, като бивш държач тук, надявайки се човекО да откъсне от залъка си и за мен (явно само за други къса, затова добре, че успях да изляза на 0 ), да ви речна, че все повтаряте, че имате шменти капели, та шменти капели и рекох да проверя колко имате, щото нали и тоя със залъкО все за тях говори. Ето ви бързите сметки на база платените дивиденти миналата година (цифирете за закръглени):
                - от шменти капели имате около 35 000 акции (три пъти го смятах да не съм объркал една нула, ма не съм, толкова са) - 1 милион лева
                - от Спиди имате 1600 акции - 200 000 лева
                - от Телематик имате 20 000 акции - 300 000 лева
                - от БФБ имате 60 000 акции - 500 000 лева
                - от Телелинк имате 35 000 акции - 300 000 лева
                - от Морганика имате 4000 акции - 50 000 лева
                - от Дискордиа имате 6000 акции, които оценявате на 1 милион лева (цялата компания идва към 300 милиона, което е да речем релевантно)

                Т.е. от тези, които могат да бъдат оценени, цената идва 3,5 милиона. Останалите, дето не са оценени от пазара, идват за още толкова. Това много ли е, малко ли е - всеки сам си преценЯ
                Винаги съм знаел ,че съществуват хора ,които зная и могат по добре от всички - да произвеждат супер лесно пшеница,да инвестират в стартъпи и растящи компании,да създават софтуер и хардуер,да произвеждат/пардон - ребрандират/ и продават продукти и услуги на цял свят,строят и отдават ,продават и наемат,купуват и препродават имоти и компании всякакви и това докато практикуват някаква друга професия.Евала на такива хора - да се чуди човек що си губят времето да висят из форумите и да обясняват кое как се прави на хора дето го правят от години.Приликата с действителни лица и действия е напълно случайна! Написаното не е повод за заяждане,а повод за замисляне ! И то само при силно желание !
                Last edited by Q35; 21.07.2023, 11:45.
                мненията ми не са препоръка за каквито и да е действия

                Коментар


                • Според мен цената в момента се тика до тази на която ще е увеличението !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Absolute_Amateur Разгледай мнение

                    Настоящият “market cap” е един, но догодина ще е друг - това отчиташ ли го!?
                    Отчитам го, само дето тези компании мога да си ги купя и сам (без дискордиа, но по света има достатъчно превозвачи), а другите са тера инкогнита. Казах го само в смисъла на това, че постоянно се повтаря колко се било акчило шменти капели, а те имат някакви мижави 35 000 акции там
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Absolute_Amateur Разгледай мнение

                      Настоящият “market cap” е един, но догодина ще е друг - това отчиташ ли го!?

                      -Да, но нямат Метростанция и Солари и градинки с паркове!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Пичове, като бивш държач тук, надявайки се човекО да откъсне от залъка си и за мен (явно само за други къса, затова добре, че успях да изляза на 0 ), да ви речна, че все повтаряте, че имате шменти капели, та шменти капели и рекох да проверя колко имате, щото нали и тоя със залъкО все за тях говори. Ето ви бързите сметки на база платените дивиденти миналата година (цифирете за закръглени):
                        - от шменти капели имате около 35 000 акции (три пъти го смятах да не съм объркал една нула, ма не съм, толкова са) - 1 милион лева
                        - от Спиди имате 1600 акции - 200 000 лева
                        - от Телематик имате 20 000 акции - 300 000 лева
                        - от БФБ имате 60 000 акции - 500 000 лева
                        - от Телелинк имате 35 000 акции - 300 000 лева
                        - от Морганика имате 4000 акции - 50 000 лева
                        - от Дискордиа имате 6000 акции, които оценявате на 1 милион лева (цялата компания идва към 300 милиона, което е да речем релевантно)

                        Т.е. от тези, които могат да бъдат оценени, цената идва 3,5 милиона. Останалите, дето не са оценени от пазара, идват за още толкова. Това много ли е, малко ли е - всеки сам си преценЯ
                        Настоящият “market cap” е един, но догодина ще е друг - това отчиташ ли го!?

                        Коментар


                        • Пичове, като бивш държач тук, надявайки се човекО да откъсне от залъка си и за мен (явно само за други къса, затова добре, че успях да изляза на 0 ), да ви речна, че все повтаряте, че имате шменти капели, та шменти капели и рекох да проверя колко имате, щото нали и тоя със залъкО все за тях говори. Ето ви бързите сметки на база платените дивиденти миналата година (цифирете за закръглени):
                          - от шменти капели имате около 35 000 акции (три пъти го смятах да не съм объркал една нула, ма не съм, толкова са) - 1 милион лева
                          - от Спиди имате 1600 акции - 200 000 лева
                          - от Телематик имате 20 000 акции - 300 000 лева
                          - от БФБ имате 60 000 акции - 500 000 лева
                          - от Телелинк имате 35 000 акции - 300 000 лева
                          - от Морганика имате 4000 акции - 50 000 лева
                          - от Дискордиа имате 6000 акции, които оценявате на 1 милион лева (цялата компания идва към 300 милиона, което е да речем релевантно)

                          Т.е. от тези, които могат да бъдат оценени, цената идва 3,5 милиона. Останалите, дето не са оценени от пазара, идват за още толкова. Това много ли е, малко ли е - всеки сам си преценЯ
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                            Време си е вече....
                            Шели направи +42% от началото на 2023г. Биодит взе да уплътнява с договори и резултати(надявам се) пораздутата си оценка. Вървят нови рундове при Соу Сайбър и Сториед дата, Дискордиа си следва плановете, а има и още птички подготвящи се за полет - Хридрогенера, Промото, Болерон, Ексайтъл.
                            Нямам представа кога пазара ще започне да вижда подцененост тук, нека му дадем още малко време да стопли реотана

                            п.п. малко повече инфо и за ДПК - дано помогне на младите предприемачи!
                            https://gplawbg.com/%D0%BA%D0%B0%D0%...F%D0%B8%D1%82/
                            Last edited by tony1975; 21.07.2023, 06:29.

                            Коментар


                            • Време си е вече....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                                Както всички знаем, Шелли е част от Импулса, така че рано или късно пазара ще се сети. Според мен може би когато след Шелли чуем за втора ракета във портфолиото - я Биодит намалят приказките и увеличат резултатите или Сториед дата или Соу Сайбър се листнат някъде на приятна оценка...
                                Да не забравяме и Discordia !

                                Коментар

                                Working...
                                X