IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИмПулс I АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Yordan_Nickolov Разгледай мнение

    Според мен грешка беше, че не споменаха цифрата с печалбата за тримесечието. А трябваше с нея да започнат. Да, има я в доклада качен в х3, но като се сподели пред повече хора определено би бил променил сантимента. 1млн за деветте месеца според мен не е никак зле. Дори и предвид факта, че не са излизали от някоя от компаниите.
    Печалбата няма никакво значение тук точно, докато тя не започне да се разпределя като дивидент както е по проспект. Печалба от преоценки трудно ще се разпредели. Основният проблем на позицията остава инженеринга с другите фондове, които с са по-предно кранче по тръбата и ще приберат лъвския пай...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Yordan_Nickolov Разгледай мнение

      Според мен грешка беше, че не споменаха цифрата с печалбата за тримесечието. А трябваше с нея да започнат. Да, има я в доклада качен в х3, но като се сподели пред повече хора определено би бил променил сантимента. 1млн за деветте месеца според мен не е никак зле. Дори и предвид факта, че не са излизали от някоя от компаниите.
      Мисля, че имаше голям, който излиза от много време и едва ли нещо ще го спре докато не се разпродаде.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
        Някой не вярва в светлото бъдеще....
        Според мен грешка беше, че не споменаха цифрата с печалбата за тримесечието. А трябваше с нея да започнат. Да, има я в доклада качен в х3, но като се сподели пред повече хора определено би бил променил сантимента. 1млн за деветте месеца според мен не е никак зле. Дори и предвид факта, че не са излизали от някоя от компаниите.

        Коментар


        • Някой не вярва в светлото бъдеще....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

            Всичко е много хубаво но на акцията и либсва сантимент и дивидент и май не се очаква това да се промени скоро

            Е те тогава става интересно;- на акцията (разбирай булката) и либсва сантимент(друг кога е хареса) и дивидент (пък и чуят зестрата)...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

              Всичко е много хубаво но на акцията и либсва сантимент и дивидент и май не се очаква това да се промени скоро
              всеки сам си преценЯ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от p Разгледай мнение

                Всичко много хубаво, ама днес цената е 1.25 и не е като да препуска нагоре.
                Всичко е много хубаво но на акцията и либсва сантимент и дивидент и май не се очаква това да се промени скоро

                Коментар


                • Трябва да се направи оценка къде би била цената на акцията след 12м, а с тези темпове на ръст между 18% - 20% годишно отиваме на 1.50. Да не говорим, че в момента акцията също е леко подценена.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от p Разгледай мнение

                    Всичко много хубаво, ама днес цената е 1.25 и не е като да препуска нагоре.
                    Ами ще можем да купим още малко евтини хартийки тук, преди да препуснат. Има една цифра в доклада за дейността, която ми хареса доста. Ще видим какво ще донесе бъдещето тук.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Свилен Колев Разгледай мнение
                      [ATTACH=CONFIG]n4132797[/ATTACH]
                      Всичко много хубаво, ама днес цената е 1.25 и не е като да препуска нагоре.

                      Коментар


                      • Click image for larger version

Name:	Capture.JPG
Views:	2
Size:	72.9 КБ
ID:	4132797
                        Attached Files

                        Коментар


                        • Виваком и Болерон явно вече работят заедно Виваком онлайн застраховки - Гражданска отговорност | Vivacom

                          Коментар


                          • За участие в програмата Kármán могат да кандидатстват фирми от космическите технологии, мобилността и търговията, които ще получат 300 хил. евро срещу 10% дял

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Slg Разгледай мнение

                              Факт е, че оповестяват вложените пари в компаниите, но не говорят за придобити проценти. Вие си правете изводите.

                              НЕ стана ясно, имам ли възможността да не си правя точно вашите изводи? Вероятно ще ми препоръчате да си взема от вашите ценни книги?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от spirodur Разгледай мнение

                                16.40%
                                Де да беше така...

                                Коментар

                                Working...
                                X