IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИмПулс I АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Storied Data се използва за 80% от публикациите на финансови данни от европейските регулатори

    Storied Data се използва за 80% от публикациите на финансови данни от европейските регулатори - Impulse Growth Companies

    Коментар


    • Първоначално изпратено от smeh Разгледай мнение
      Не че нещо, ала това с варантите в кое Q се очакват от вписването на „ИмВенчър III“ КДА ? Само информативно питам.. за един приятел !
      може би следващия месец

      Коментар


      • Не че нещо, ала това с варантите в кое Q се очакват от вписването на „ИмВенчър III“ КДА ? Само информативно питам.. за един приятел !

        Коментар


        • "В устава на „ИмВенчър III“ КДА е предвидена възможност „ИмПулс Растеж“ АД да записва до 100 000 обикновени акции в последващи увеличения на капитала на „ИмВенчър III“ КДА на номинална стойност в период от 24 месеца от вписването на последното в Търговския регистър, допълва се в съобщението."
          Дружеството отчете рекордна цена тази седмица в размер на 1,46 лева на акция
          Last edited by tony1975; 08.04.2024, 06:59.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

            Ратко не се е нашил, той няма Импулс. Включва се в темата, защото има история с Bertram в темата за имотите. ИПО-то на Импулс често се споменаваше в темата за имотите, като начин за запазване на стойност на парите и алтернатива на набиване на кеш в имоти.
            С няколко думи това е причината за интереса му тук. Говорим за опит за злорадстване
            Ратко, да не се засегнеш....
            изобщо не е опит
            а си е чисто злорадстване
            никой друг, освен бъртрам да не се засяга
            успех!

            пак ще намина
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

              Нещо не си в час! Листването беше на 1,10 , повечето акционери тук са купили тогава. Това че ти си се нашил при първоначалния хайп на 1,40 си е лично твоя грешка. Дано поне си вземеш урок и следващия път да не са ти другите виновни
              Ратко не се е нашил, той няма Импулс. Включва се в темата, защото има история с Bertram в темата за имотите. ИПО-то на Импулс често се споменаваше в темата за имотите, като начин за запазване на стойност на парите и алтернатива на набиване на кеш в имоти.
              С няколко думи това е причината за интереса му тук. Говорим за опит за злорадстване
              Ратко, да не се засегнеш....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                какво става с тая велика акция
                за 2 години и половина от 1.40 станала на 1.45
                язък ви за голямото писане в тая тема
                Нещо не си в час! Листването беше на 1,10 , повечето акционери тук са купили тогава. Това че ти си се нашил при първоначалния хайп на 1,40 си е лично твоя грешка. Дано поне си вземеш урок и следващия път да не са ти другите виновни

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                  какво става с тая велика акция
                  за 2 години и половина от 1.40 станала на 1.45
                  язък ви за голямото писане в тая тема
                  Най-доброто, ПРЕДСТОИ!!! Търпение!

                  Коментар


                  • Ако съдим по първоначалните заявки трябваше още декември да са пуснали варантите. Мисля, че се забави регистрацията на Имвенчър 3 и от там и увеличението. След, като имаме регистрация смятам, че съвсем скоро ще пуснат варантите.
                    Най-вероятно резултатите за Q1 ще се представят по време на търговията с варантите.

                    Коментар


                    • Най- важното условие, за да пуснат варантите е изпълнено. Остава въпросът на каква цена ще се придобиват акциите. За да е справедлива и за стари и за нови акционери, то тя трябва да е възможно най-актуалната . Миналата година Доклад за дейнотта за 1 тримесечие е от 16 май. Та сигурно там някъде...

                      Коментар


                      • какво става с тая велика акция
                        за 2 години и половина от 1.40 станала на 1.45
                        язък ви за голямото писане в тая тема
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

                          Като казваш такси да сложа цитат от статия по въпроса, че нашите брокери пак не са в час !

                          "Докато българските брокери вземат по 0.5% годишно, Interactive Brokers предлага доходност между 3.3% и 2.3% за свободения капитал над 10 хил. евро. Revolut предлага 3.1% годишно в гъвкава сметка. Дори българската "Трейдинг212" предлага 2.5% в лева върху свободните средства. От тези брокери обаче не може да се закупят български акции. Всяко удоволствие се заплаща. Участието на българската борса явно също струва малко повече. "

                          Не е по темата, но ме подсети !
                          Читавите като се листнат на Ксетра, ще има достъп до тях и без нашите велики ИП
                          Хайде пускайте поканите за ОСА, че ми се иска да се видя с повечето луди глави и приятели от форума !!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            Тук да не се отказаха от ВарантитИ? Елана ми таксува кеш-а с " – 0,5%" и ако няма да пускат варанти - да му търся работа
                            Като казваш такси да сложа цитат от статия по въпроса, че нашите брокери пак не са в час !

                            "Докато българските брокери вземат по 0.5% годишно, Interactive Brokers предлага доходност между 3.3% и 2.3% за свободения капитал над 10 хил. евро. Revolut предлага 3.1% годишно в гъвкава сметка. Дори българската "Трейдинг212" предлага 2.5% в лева върху свободните средства. От тези брокери обаче не може да се закупят български акции. Всяко удоволствие се заплаща. Участието на българската борса явно също струва малко повече. "

                            Не е по темата, но ме подсети !

                            Коментар


                            • Тук да не се отказаха от ВарантитИ? Елана ми таксува кеш-а с " – 0,5%" и ако няма да пускат варанти - да му търся работа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от smeh Разгледай мнение
                                Според мен ще мръднат до края на април поне с 10 стотинки, но не е препоръка към никого за нищо ! Аз от преди варантите си пълня лекичко докато им е на "сгодна" цена продукта
                                И аз така пълних до 1.39, сега чакам варантите, имам добри очаквания тук взел съм двуцифрено число с таргет +5 години, да видим ...

                                Коментар

                                Working...
                                X