IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Телелинк Бизнес Сървисис груп АД (TBS)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Мислех да не пиша и повече от месец, както се бях самобанирал, но това, с този "анализ", вече изби рибата. Щом и Мариян се е включил в плюенето на "враговете" на Лешперко, нещата са ясни!

    Кажи бре, Марияне, за чий я писа тази статия, като за Лешперко и Евана имаш само хвалебствия и дитирамби? Или когато Евереста вкарва насила агроизмишльотината си в суфлекса с подобни врътки, то той е велик, когато Лешперко го правят - те са иновативна компания, която влиза в Дакс от воле, ма когато го прави Телекрава, то те са кубертеновци, лъжци, измамници и т.н.

    Що с този двоен аршин, Марияне? И теб ли те натисна сектата на многониковите оптимисти от утрешния ден? Или другаде ви боли - че може телекрава да измести някой като Евереста, да речем? Пък масата тук имате акцийки там или в някой друг "флагман" на Суфлекса (нямам предвид химчето)

    За протокола - нямам акции нито от телекрава, нито от лешперко, нито от евана агроизмишльотина с претенции за адсиц, но щом за едните може, що за другите да не може? Кажи, Марияне, кажи си, сектантите не ме вълнуват, ма ти защо пишеш подобни пасквили?
    Браво Груич . Голям + от мен. Исках да го кажа ама нямам дар слово като теб , а именно :
    Евалла, напълно приветствам ТБС които имат достойнството напълно прозрачно и публично да увеличават акционерите си през БФБ , вместо да използват ' лешперсковски и Евански номера '.
    Разбира се последва един ВОЙ , СКИМТЕНЕ и ЖЛЪЧ от хора които вероятно уж проповядват прозрачност и публичност на борсата ( УЖ ) .Ама както и да е.
    Ако обаче от ТБС бяха постъпили подмолно като останалите мишоци - е те тогава вероятно нямаше да има проблем
    Last edited by MrSi; 24.02.2021, 00:24.
    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

    Коментар


    • 12 сделки до тук
      11 "сделки" за по 2-3 бр. И Само една с цели 28 броя.
      Хубава акция, затова само 54 изтъргувани
      Last edited by mecka_stryvnica; 23.02.2021, 17:13.

      Коментар


      • не много отдавна, К.К. беше заявил заглавно, че БФБ имала нужда от точно такива дружества (вероятно тук се разбира и Х ВАР, СГЩ, Радиатори, Птичи Грип, Леферко и т.н.). Е хак да са ви. Балонни, с неясен бизнес, несигурни приходи, всичко в бъдеще време, с фокус главно към индексите, борсата и представянето на акциите (рецептата за провал на всяка компания с претенции за технологична, където фокуса трябва да е ЕДИНСТВЕНО КЛИЕНТА, а борсовото представяне резултат от наистина растеж на клинентската база и иновации които се налагат на пазар). Но тук е друго, важното е индекса, борсата във Франкфурт, димек тиганя преди рибата. Всички знаеме как ще завърши това.

        Коментар


        • Гледам днешния бюлетин на ЦД, станала е работата - 749 акционера. Сега поне може да спре напъването и множеството дразнещи сделки по 2-3 акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Мом/и/чета, вземете си стая!
            Ни мъ кйефиш, не си падам по варненски кифлета
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Мом/и/чета, вземете си стая!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                Не бре, Мариянски, ти си от много малкото качествени журналисти у нас, та затова и ме зачуди, че пишеш такива неща, затова. Иначе инвестора го чета основно заради теб, защото пишеш авторски статии, а не пасквили, преводите на английски текстове и прокарването на определена пропаганда не ме кефи особено. Тук съм си иначе - и да има проблем, не е в теб, а на други места. Живи и здрави
                мерси за милите думи
                и аз съм човек и аз греша
                факт е че мнозина печатат акционери и често ги пропускам
                но последната тукашната звезда изгря много ярко и постави в светлината на прожекторите заформирия се тренд за печатане

                още веднъж благодаря за милите думи

                Коментар


                • Не бре, Мариянски, ти си от много малкото качествени журналисти у нас, та затова и ме зачуди, че пишеш такива неща, затова. Иначе инвестора го чета основно заради теб, защото пишеш авторски статии, а не пасквили, преводите на английски текстове и прокарването на определена пропаганда не ме кефи особено. Тук съм си иначе - и да има проблем, не е в теб, а на други места. Живи и здрави
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    Мислех да не пиша и повече от месец, както се бях самобанирал, но това, с този "анализ", вече изби рибата. Щом и Мариян се е включил в плюенето на "враговете" на Лешперко, нещата са ясни!

                    Кажи бре, Марияне, за чий я писа тази статия, като за Лешперко и Евана имаш само хвалебствия и дитирамби? Или когато Евереста вкарва насила агроизмишльотината си в суфлекса с подобни врътки, то той е велик, когато Лешперко го правят - те са иновативна компания, която влиза в Дакс от воле, ма когато го прави Телекрава, то те са кубертеновци, лъжци, измамници и т.н.

                    Що с този двоен аршин, Марияне? И теб ли те натисна сектата на многониковите оптимисти от утрешния ден? Или другаде ви боли - че може телекрава да измести някой като Евереста, да речем? Пък масата тук имате акцийки там или в някой друг "флагман" на Суфлекса (нямам предвид химчето)

                    За протокола - нямам акции нито от телекрава, нито от лешперко, нито от евана агроизмишльотина с претенции за адсиц, но щом за едните може, що за другите да не може? Кажи, Марияне, кажи си, сектантите не ме вълнуват, ма ти защо пишеш подобни пасквили?
                    прав си
                    и Алтерко и Аргокредит и Сирма и гледам и Корадо
                    всички го направиха
                    и съм се постарал да опиша в статията всички герои
                    може да съм изпуснал някой, но май не си чел статията

                    ще ми простиш ли някога?
                    липсваше ми
                    форума е скучен без теб

                    личното ми мнение е че 750 акционера е прекалено високо за бг, но бфб решава
                    и ребалансиране веднъж годишно или дори на 18 месеца не на всеки 6

                    Поздрави

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                      Както посочиха мнозина в тази тема, случващото се при Телелинк се вижда без микроскоп. "Големи" инвеститори с по 34 лв. напират към БФБ

                      Важно е да се участва, или как духът на Кубертен се всели в акционерите на „Телелинк БСГ“

                      https://www.investor.bg/novini-i-ana...nk-bsg-322336/
                      Мислех да не пиша и повече от месец, както се бях самобанирал, но това, с този "анализ", вече изби рибата. Щом и Мариян се е включил в плюенето на "враговете" на Лешперко, нещата са ясни!

                      Кажи бре, Марияне, за чий я писа тази статия, като за Лешперко и Евана имаш само хвалебствия и дитирамби? Или когато Евереста вкарва насила агроизмишльотината си в суфлекса с подобни врътки, то той е велик, когато Лешперко го правят - те са иновативна компания, която влиза в Дакс от воле, ма когато го прави Телекрава, то те са кубертеновци, лъжци, измамници и т.н.

                      Що с този двоен аршин, Марияне? И теб ли те натисна сектата на многониковите оптимисти от утрешния ден? Или другаде ви боли - че може телекрава да измести някой като Евереста, да речем? Пък масата тук имате акцийки там или в някой друг "флагман" на Суфлекса (нямам предвид химчето)

                      За протокола - нямам акции нито от телекрава, нито от лешперко, нито от евана агроизмишльотина с претенции за адсиц, но щом за едните може, що за другите да не може? Кажи, Марияне, кажи си, сектантите не ме вълнуват, ма ти защо пишеш подобни пасквили?
                      Last edited by X_Y; 22.02.2021, 12:33.
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                        Както посочиха мнозина в тази тема, случващото се при Телелинк се вижда без микроскоп. "Големи" инвеститори с по 34 лв. напират към БФБ

                        Важно е да се участва, или как духът на Кубертен се всели в акционерите на „Телелинк БСГ“

                        https://www.investor.bg/novini-i-ana...nk-bsg-322336/
                        Teзи ни правят на маймуни тука. 3 сделки по 2 лв.
                        Last edited by X_Y; 22.02.2021, 10:40.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                          Благоприличие, логика отдавна няма на БФБ. Ненаситни и изобритателни на измами фондове и посредници. Сигурно няма портфел на доверително без Лешерко, ТСБ, после и най-голяма смешка на БФБ Канабалайз 11К... Борса, на която това се водят топ компании, не може да бъде унищожена.
                          Най-очевидният балон на БФБ, т,н. технологочини и растежни Баси пазар компании...
                          Хари, добре ли си, моето момче?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                            Хаха, според бюлетина на ЦД са "напечатали" 26 нови акционери в петък! Имах аз съмнение какво стои зад тия многобройни дребни сделки, ама чак толкова показно и нагло ПРАВЕНЕ на акционери не ми се вярваше че се случва.
                            НО, явно мерака за Софикс е по-голям от благоприличието
                            Благоприличие, логика отдавна няма на БФБ. Ненаситни и изобритателни на измами фондове и посредници. Сигурно няма портфел на доверително без Лешерко, ТСБ, после и най-голяма смешка на БФБ Канабалайз 11К... Борса, на която това се водят топ компании, не може да бъде унищожена.
                            Най-очевидният балон на БФБ, т,н. технологочини и растежни Баси пазар компании...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                              Да ти подшушна само, че борсата е последното място на света, където се търси угодия за всички.
                              Имено Аз съм доволен, Пипън явно не е.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                                Селска акция направена по селски начин...първо на. Борсата търгуваме около 300човека покани ги да купят на 7 да стане търговия да стане акция,а не мишоци външни на които да им изкупиш акцията при обратно изкупуване до 12...селянията продължава помпи мажо а не пазара до 17 и сега десерт пак мажо си прави сам софикс....
                                Беаво мажо ти си великан...
                                Накрая никитата мое да купят некъф мижав % като при Варна холдинг и язък за напъването.
                                Last edited by Etihad; 19.02.2021, 19:02.

                                Коментар

                                Working...
                                X