IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Телелинк Бизнес Сървисис груп АД (TBS)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Търсенето да надвиши предлагенето 10 пъти - к'о пра'ите вие, бря? И то не са дребни бройки - 700 000 на видимото ляво!?!?! Обаче си нямате викачи у форумо, нито пък си имате платени инфлуенсъри, така че Халтурко няма как да станете. даже и мариан няма да ви посвети статия

    Много интерсно развитие на трите ИТ компании в последните година-две - може да се научи много за бфб, "маркетмейкърството" и вътрешнярството, ако ги следиш. Успех на умните, позитивните и красиви хора, а хейтърите дгд
    Продължавай да пишеш, може да те цанят за платен инфлуенсър

    Коментар


    • Търсенето да надвиши предлагенето 10 пъти - к'о пра'ите вие, бря? И то не са дребни бройки - 700 000 на видимото ляво!?!?! Обаче си нямате викачи у форумо, нито пък си имате платени инфлуенсъри, така че Халтурко няма как да станете. даже и мариан няма да ви посвети статия

      Много интерсно развитие на трите ИТ компании в последните година-две - може да се научи много за бфб, "маркетмейкърството" и вътрешнярството, ако ги следиш. Успех на умните, позитивните и красиви хора, а хейтърите дгд
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • С тия номера дето ги правят ще стане 20лв ама друг път!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

          Точка 14 от ОСА през юни, вдигане параметрите на обратното изкупуване до 20 лв

          14. Взе решение за изменение на решението, взето от Извънредното Общо събрание на акционерите на "Телелинк Бизнес Сървисис Груп" АД, проведено на 10.12.2020 г., относно обратно изкупуване на собствени акции.
          A, добре, това обяснява ордерите Успех
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Koe обратно?
            Точка 14 от ОСА през юни, вдигане параметрите на обратното изкупуване до 20 лв

            14. Взе решение за изменение на решението, взето от Извънредното Общо събрание на акционерите на "Телелинк Бизнес Сървисис Груп" АД, проведено на 10.12.2020 г., относно обратно изкупуване на собствени акции.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

              Май е започнало обратното
              Koe обратно?
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                Тръгва към 20лв очертава се интересен месец тук
                Май е започнало обратното

                Коментар


                • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

                  Тук влака май се кани да потегля
                  Тръгва към 20лв очертава се интересен месец тук

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Absolute_Amateur Разгледай мнение

                    Работят както трябва !
                    Тук влака май се кани да потегля
                    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                      Тия "екселки" трепят рибата...

                      Приходи 8 - 98,324 - 65,072
                      Печалба от дейността- 9,713 -7,783
                      Нетна печалба на една акция в лева- 0.651 -0.515
                      Работят както трябва !

                      Коментар


                      • Тия "екселки" трепят рибата...

                        Приходи 8 - 98,324 - 65,072
                        Печалба от дейността- 9,713 -7,783
                        Нетна печалба на една акция в лева- 0.651 -0.515

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                          Съмнява ме да има друг. Транш.....те месеци ги. молиха едвам едвам склониха този да пуснат на тази тънка цена....имат си план явно за 20 лв. Само не знам Германия та кога ще я пуснат,може би ще изчакат алтерко първо...
                          Хм. И на мен ми се струваше че пуснаха по-евтино защото при предлагането мисля че не включиха последното тримесечие. Като че ли дадоха бонус на инвеститорите при втория транш. Според мен цената беше редно да е между 14.5 и 15 лв .колкото е и в момента и то преди консолидацията.
                          Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                            Съмнява ме да има друг. Транш.....те месеци ги. молиха едвам едвам склониха този да пуснат на тази тънка цена....имат си план явно за 20 лв. Само не знам Германия та кога ще я пуснат,може би ще изчакат алтерко първо...
                            Мисля, че се отказаха от германия, Житянов го спомена в едно интервю

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                              Може и да не се бутате с лактите колеги
                              Ако пуснат още малко на 8 х ебитда може и да се вредим в последния транш , ако въобще има такъв.


                              ​​​​
                              Съмнява ме да има друг. Транш.....те месеци ги. молиха едвам едвам склониха този да пуснат на тази тънка цена....имат си план явно за 20 лв. Само не знам Германия та кога ще я пуснат,може би ще изчакат алтерко първо...

                              Коментар


                              • Може и да не се бутате с лактите колеги
                                Ако пуснат още малко на 8 х ебитда може и да се вредим в последния транш , ако въобще има такъв.


                                ​​​​
                                Last edited by MrSi; 17.08.2021, 00:12.
                                Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                                Коментар

                                Working...
                                X