IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Телелинк Бизнес Сървисис груп АД (TBS)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение
    17,100 лв. A4L out
    17,100 лв. TBS in

    straightforward

    Скромният ми пресантиман е, че скоро ще бъдат вадени цитати от стари постове за прилики, разлики, причини, обстоятелства и други изказвания от общ характер
    Недей така, A4L е свещената крава на БФБ, истината е, че ТБС беше подценено, колко време стоя под 14, може би ритейла още се чуди дали да им вярва. По-скоро мисля, че парите от продажбите влизат в ИХБГ, и не са само в алтерко продажбите
    Last edited by Yori; 10.09.2021, 12:02.

    Коментар


    • 17,100 лв. A4L out
      17,100 лв. TBS in

      straightforward

      Скромният ми пресантиман е, че скоро ще бъдат вадени цитати от стари постове за прилики, разлики, причини, обстоятелства и други изказвания от общ характер

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

        Връзката е както по всички теми. С мистър Си, се пробвате да увличате публиката с подмятания колко е ръстово а когато се надъхат продавате и кой накъде по следващите теми.
        Та и тук камилчетата ще гледат накрая с увиснал нос.
        Интересна и доста наивна логика вкара ...с тази разлика че с Неохим имаше отчет и след него нещата тръгнаха надолу както по много борси по света ...все още има хора които смятат отчета за не лош ...Ако погледнеш мнението ми надъхващо ли ти звучи ...ако някой съм надъхал трябва просто да пробва друго ..Интересно за какво е този форум ако не да споделяме кой какво е инвестирал и защо ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

          А АКО НЯМА И ФУН-ДА-МЕНТ, тогава какво става?
          Става фОнда-ментално - фондации, които ментят, че нещо струва 5 лева ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
            И да не ми дават дивидент, точно когато продават акции, АКО МОЖЕ! Щото после не се знае, дали ще продължат, НАЛИ НЕ Е ГАРАНТИРАН?
            На този свят няма нищо гарантирано освен смъртта, данъците и на Хари простотиите.

            Коментар


            • И да не ми дават дивидент, точно когато продават акции, АКО МОЖЕ! Щото после не се знае, дали ще продължат, НАЛИ НЕ Е ГАРАНТИРАН?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

                Връзката е както по всички теми. С мистър Си, се пробвате да увличате публиката с подмятания колко е ръстово а когато се надъхат продавате и кой накъде по следващите теми.
                Та и тук камилчетата ще гледат накрая с увиснал нос.
                18 милиона + 25 милиона, знаеш ли какво е това?
                Това е оборота по двете позиции които влязоха за една година в Софикс. Реално погледнато за такива суми наляти ръста в ациите им е дори много малък. Въпросът е като това спре, защото знаеме, че на БФБ винаги когато има навлизане в дадена позиция има ЕУФОРИЯ, като спре това, А ТО ВИНАГИ СПИРА, какво става? А АКО НЯМА И ФУН-ДА-МЕНТ, тогава какво става?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

                  Аз затова и излязох ако си следил форума все пак стигна от 18, 50 до 40... Аз не бях доволен от отчета и излязох на доволен профит... връзката с ТБС не е виждам но явно те забавлява...
                  Връзката е както по всички теми. С мистър Си, се пробвате да увличате публиката с подмятания колко е ръстово а когато се надъхат продавате и кой накъде по следващите теми.
                  Та и тук камилчетата ще гледат накрая с увиснал нос.

                  Коментар


                  • Според статистиката на ЦД, само между 5 и 6 август 2021г. фрий флоутът е намалял с близо 7 200 акции. След това, до 7 септември 2021г., откогато са последните данни, няма промяна във стойността на ФФ.

                    Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                    Интересно това обратното ли е или не, няма съобщение в екстри за петъчните покупки, ако не е, значи някой голям влиза

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение
                      Ама и Неохим уж така ти вървеше, нали ? а каква стана накрая!!
                      Аз затова и излязох ако си следил форума все пак стигна от 18, 50 до 40... Аз не бях доволен от отчета и излязох на доволен профит... връзката с ТБС не е виждам но явно те забавлява...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
                        Много добре върви тук.и няма как да не сме доволни ... и откъм цена и обеми. Мен лично единствено ме притеснява стагнацията на външния пазар и силната зависимост от българския...
                        Ама и Неохим уж така ти вървеше, нали ? а каква стана накрая!!

                        Коментар


                        • Много добре върви тук.и няма как да не сме доволни ... и откъм цена и обеми. Мен лично единствено ме притеснява стагнацията на външния пазар и силната зависимост от българския...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                            Продължавай да пишеш, може да те цанят за платен инфлуенсър
                            Хехе, това ми хареса, ама съм скъпичък и едва ли могат да си ме позволят а и тези не се целят в ритейла, инфлуенсъри в класически стил не им трябват, а за другото не мога да помогна, лобизъм в бг все още е мръсна дума и не е уредено законово
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Интересно това обратното ли е или не, няма съобщение в екстри за петъчните покупки, ако не е, значи някой голям влиза

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Търсенето да надвиши предлагенето 10 пъти - к'о пра'ите вие, бря? И то не са дребни бройки - 700 000 на видимото ляво!?!?! Обаче си нямате викачи у форумо, нито пък си имате платени инфлуенсъри, така че Халтурко няма как да станете. даже и мариан няма да ви посвети статия

                                Много интерсно развитие на трите ИТ компании в последните година-две - може да се научи много за бфб, "маркетмейкърството" и вътрешнярството, ако ги следиш. Успех на умните, позитивните и красиви хора, а хейтърите дгд
                                И какво сега, да не купуват ли ! Навремето имаше един Министър Председател призоваваше хората с фразата " за бога братя не купувайте " ! Така искаше да бори повишението на цените ! Нямам акции тук за което съжалявам, но имам закупени за мой приятел ! Аз просто от ослушване изтървах всичките тези ръстове !

                                Коментар

                                Working...
                                X