IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Телелинк Бизнес Сървисис груп АД (TBS)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
    Тук става много интересно. След броени минути започва дигитално събитие за актуализирани очаквания за периода до 2025 година.
    И бици и меци са заели позиция в очакване на събитието
    Айде хаирлия да е.
    Имам малко бройки и искам да ги освободя, но на по-добра цена.
    Не е препоръка

    Коментар


    • Тук става много интересно. След броени минути започва дигитално събитие за актуализирани очаквания за периода до 2025 година.
      И бици и меци са заели позиция в очакване на събитието
      Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение


        П.С. Хм, сега погледнах - телето имало 1060 акционера, халтурата - 1035. Любопитно ми е колко от тях са с по 2 акции
        При характерко няма с две. При телето има няма половината може да са. За около месец всеки ден по 30-40 сделки .,... Там някъде прави
        Ами виж със задна дата, ако имаш справки за сделките
        http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nik803 Разгледай мнение
          Въпреки обявеният дивидент, акцията върви надолу! За сравнение когато се обяви дивидент от БФБ, акцията скочи с двойни проценти и се задъжа на тези нива и досега!
          Кво беше там за румърс и селването на нюза Ако имаше Батя тук, щеше да ти каже, че пружината се натяга, че трябва малко да изпуснем парата, преди пак да потеглим, че грую е хейтър и т.н.

          Интересна позиция, както казах и в Халтурата - следя я с интерес като показателна за БФБ. Интересното е, че се задовляват точно по 5 000 бройки (плюс пълнежа около тях) и то през 10 стинки на ден. да видим какво ще излезе накрая.

          П.С. Хм, сега погледнах - телето имало 1060 акционера, халтурата - 1035. Любопитно ми е колко от тях са с по 2 акции
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Въпреки обявеният дивидент, акцията върви надолу! За сравнение когато се обяви дивидент от БФБ, акцията скочи с двойни проценти и се задъжа на тези нива и досега!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от LaCosta Разгледай мнение
              Куц, куц, ама ще снесе "сосен дивидент" /както казваше Импето/
              Дай боже повече подобни куци коне. Имам на средна 7 кинта.

              Коментар


              • Куц, куц, ама ще снесе "сосен дивидент" /както казваше Импето/

                Коментар


                • Тоя куц кон, ще го минава ли това число 17 най-накрая?
                  Че ми омръзна да го чакам, ама и не ми се продава все още под 17,50
                  Я всегда буду твоим поводом напиться.

                  Коментар


                  • Тези покупки миналата седмица може да са били и от Импулс-а, Мартинов беше споменал, че ще купуват дивидентни компании като Спиди и Телелинк

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

                      Груйка, кажи ако си взел от кравата!
                      Кравата е полезно животно. Не се отнасяйте подигравателно с нея, защото който има крава пие мляко.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Продължавам да си чета списанието - ми то Телекрава били най-големият системен интегратор (каквото и да означава това, че наистина си нямам идея) у нас. За справка, Халтурата са на 7-мо място. Отделно, ама наистина много им куца лъскането на имиджа на Телекрава, баси - ми те имали една торба награди за миналата година. В Халтурата ще се избият да си ги показват и викачите им да оревават форума, че им дали наградата за топ 100 коча у горно биримирци, а тези:
                        - Партньор на годината за България на Dell,
                        - партньор на годината за България и Адриатика на VMWare,
                        - партньор на годината за България на Microsoft,
                        - най-висок доход за догодина на Veeam (тези не ги знам кои са)
                        - партньор на годината за България с най-високо Technology excellence на Cisco

                        Реализирали една торба проекти през годината - абе сериозна работа

                        Ми не ги знаех тези неща, добре че чета - ма 200 милки капитализация тук, 300 милки пти халтурата - ша си стискам халтурата и това си е, бал съм ги в телекравата, като си нямат викачи, така ще е

                        П.С. Сега прочетох и представянето на Халтурата - най-общо казано се хвалят, че имали голям инвеститорски интерес на БФБ и щели да се листват у франкфурт на майната. Абе личи си класата на яхтата, няма две мнения по въпроса - това да направиш компания 3 пъти по-малки приходи и сходна печалба да е 50% по-скъпа от конкурента си, който е първи в България, а ти си седми, определено си е майсторлък. Елана имат много да се учат от Карол. Много!
                        Груйка, кажи ако си взел от кравата!

                        Коментар


                        • Продължавам да си чета списанието - ми то Телекрава били най-големият системен интегратор (каквото и да означава това, че наистина си нямам идея) у нас. За справка, Халтурата са на 7-мо място. Отделно, ама наистина много им куца лъскането на имиджа на Телекрава, баси - ми те имали една торба награди за миналата година. В Халтурата ще се избият да си ги показват и викачите им да оревават форума, че им дали наградата за топ 100 коча у горно биримирци, а тези:
                          - Партньор на годината за България на Dell,
                          - партньор на годината за България и Адриатика на VMWare,
                          - партньор на годината за България на Microsoft,
                          - най-висок доход за догодина на Veeam (тези не ги знам кои са)
                          - партньор на годината за България с най-високо Technology excellence на Cisco

                          Реализирали една торба проекти през годината - абе сериозна работа

                          Ми не ги знаех тези неща, добре че чета - ма 200 милки капитализация тук, 300 милки пти халтурата - ша си стискам халтурата и това си е, бал съм ги в телекравата, като си нямат викачи, така ще е

                          П.С. Сега прочетох и представянето на Халтурата - най-общо казано се хвалят, че имали голям инвеститорски интерес на БФБ и щели да се листват у франкфурт на майната. Абе личи си класата на яхтата, няма две мнения по въпроса - това да направиш компания 3 пъти по-малки приходи и сходна печалба да е 50% по-скъпа от конкурента си, който е първи в България, а ти си седми, определено си е майсторлък. Елана имат много да се учат от Карол. Много!
                          Last edited by Грую Груев; 10.09.2021, 15:04.
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Брей, брей, не съм бил само аз, дето го забелязвам това - ма добре че тук, у форумО, ми отвориха очите, че се анализирали процеси, че и аз да започна да вдявам Чета статия в Digitalk by Капитал (49 кинта е изданието, ма нали сме паралии, пък и следим процесите). Та там гледам една класиация на телекомуникациионните фирми:
                            1. По приходи - Телекрава на 9-то място, Халтурата - 28-ми
                            2. Ръст за 2020 спрямо 2019 - Телекрава с 22.8%, Халтурата - 21% (къ са си сметале, сал те си знаят, ма Капитал все пак, доверявам се)
                            3. Печалбица - Телекрава - 14,2 милки, Халтурата - 13,8 милки
                            4. Ефективност на един служител - Телекрава - 586 000, Халтурата - 498 000

                            И хоп, гледам на бйефйебйе - телекрава - 200 милки капитализация, Халтурата - 300 милки. Телекрава с 5% дивидентна доходност, Халтурата - 1%.

                            Та веднага се сетих как една умна глава във форума обясняваше, че бфб било изкривен пазар, ма съшата умна глава се е набила основно баш в изкривеното. Или поне за там са му звъннали де

                            Иначе, и двете дружества имат една цел - да се продадат на чужденец колкото се може на по-висока цена. Гледаме мача, но поне за мен той е предизвестен - там сме в началото на края, тук ще се помпи, щото може би има някакво инфо, дето ние не го знаем. Ма аз си стискам 15-те акции в Халтурата и си чекам да станем мелионерин
                            Искам да пипитам защо в името си имат ГРУП?
                            Да не би защото искат да подлъжат, че толкова пари се дават за ЦЯЛ ХОЛДИНГ?
                            Защото ако само едно дружество ГРУП струва 100 милиона ЕВРА, то цлеият холдинг ТРЯБВА ДА Е ЕДНОРОК, А НИКОЙ НЕ ЗНАЕ ТОВА?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Ма аз си стискам 15-те акции в Халтурата и си чекам да станем мелионерин
                              Ще

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение
                                17,100 лв. A4L out
                                17,100 лв. TBS in

                                straightforward

                                Скромният ми пресантиман е, че скоро ще бъдат вадени цитати от стари постове за прилики, разлики, причини, обстоятелства и други изказвания от общ характер
                                Брей, брей, не съм бил само аз, дето го забелязвам това - ма добре че тук, у форумО, ми отвориха очите, че се анализирали процеси, че и аз да започна да вдявам Чета статия в Digitalk by Капитал (49 кинта е изданието, ма нали сме паралии, пък и следим процесите). Та там гледам една класиация на телекомуникациионните фирми:
                                1. По приходи - Телекрава на 9-то място, Халтурата - 28-ми
                                2. Ръст за 2020 спрямо 2019 - Телекрава с 22.8%, Халтурата - 21% (къ са си сметале, сал те си знаят, ма Капитал все пак, доверявам се)
                                3. Печалбица - Телекрава - 14,2 милки, Халтурата - 13,8 милки
                                4. Ефективност на един служител - Телекрава - 586 000, Халтурата - 498 000

                                И хоп, гледам на бйефйебйе - телекрава - 200 милки капитализация, Халтурата - 300 милки. Телекрава с 5% дивидентна доходност, Халтурата - 1%.

                                Та веднага се сетих как една умна глава във форума обясняваше, че бфб било изкривен пазар, ма съшата умна глава се е набила основно баш в изкривеното. Или поне за там са му звъннали де

                                Иначе, и двете дружества имат една цел - да се продадат на чужденец колкото се може на по-висока цена. Гледаме мача, но поне за мен той е предизвестен - там сме в началото на края, тук ще се помпи, щото може би има някакво инфо, дето ние не го знаем. Ма аз си стискам 15-те акции в Халтурата и си чекам да станем мелионерин
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X