IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Телелинк Бизнес Сървисис груп АД (TBS)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ОСА на 22 юни 2022г.

    8. Приемане на решение за разпределяне на печалбата на Дружеството, реализирана през 2021 г.

    Предложение за решение:

    Общото събрание на акционерите приема предложението на Управителния съвет, одобрено от Надзорния съвет, нетната печалба на Дружеството, реализирана през 2021 г., в размер на 12 271 145.96 (дванадесет милиона двеста седемдесет и един хиляди сто четиридесет и пет лева и деветдесет и шест стотинки) лева да се разпредели, както следва:

    - сума в размер на 269 397.23 (двеста шестдесет и девет хиляди триста деветдесет и седем лева и двадесет и три стотинки) лева да бъде отнесена във фонд „Резервен“ на Дружеството на основание чл.246 ал.1 от ТЗ, във връзка с изискването на чл.246 ал.2 от ТЗ до достигане на 1/10 от капитала на Дружеството;

    - остатъкът, след приспадане на вече разпределения от Дружеството 6- месечен дивидент от нетната печалба за 2021 г. в размер на 9 572 213,58 (девет милиона петстотин седемдесет и два хиляди двеста и тринадесет лева и петдесет и осем стотинки) лева съгласно изготвения 6-месечен финансов отчет за първото полугодие на 2021 г., в размер на 2 429 535.15 (два милиона четиристотин двадесет и девет хиляди петстотин тридесет и пет лепет лева и петнадесет стотинки) лева, да бъде отнесен като неразпределена печалба.

    Коментар


    • Изглежда Телелинк са се насочили към IoT сектора също:

      We are happy to announce that Develiot's team is joining TBS as part of ours newly established IoT Solutions Technology Group!
      This is a strategic step in the direction us being a major player in the maturing IoT market.
      The IoT Solutions Technology Group’s focus is on delivering both tailor-made IoT solutions and standardized end-to-end IoT solutions at scale.

      Коментар


      • Бъгава акция, Гледам че са й намазали още ските
        Добре се разкарах навреме

        Коментар


        • Първоначално изпратено от haryy
          На 11.04.2022 - 10 часа ще бъде проведено извънредно общо събрание. Някой има ли повече инфо ?
          То си има покана с дневен ред

          Коментар


          • То както не е за хвалба и чакаме дивидента..Ти да не си на демо,че само обикаляш темите..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
              Не е за хвалба това
              Що....... какво му е лошото?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Да и тук имам .. Аз и тук съм се назобил..
                Не е за хвалба това
                http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                Коментар


                • Да и тук имам .. Аз и тук съм се назобил..
                  Last edited by Kiro; 21.03.2022, 11:06.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Спецов казва за повишение на приходите от хазарт с 40%..Тука не ли хазарт и защо да не стане..Винаги в криза харода се обръща към алкохола и хазарта..
                    Кире стига флуди из темите за хазарта.
                    Бъркаш го това в името. Телелинк не е Телематик. Само телето е общото
                    Знаем, че си се назобил в теламатика, знаем, че утре ще излиза и знаем, че искаш да се освободиш, ..
                    И добре ще направиш де

                    Коментар


                    • Спецов казва за повишение на приходите от хазарт с 40%..Тука не ли хазарт и защо да не стане..Винаги в криза харода се обръща към алкохола и хазарта..
                      Last edited by Kiro; 21.03.2022, 10:50.

                      Коментар


                      • Ееее проспах уебинарчето
                        Някой с нещо изскочи ли? Разгледах презентацията. Нищо сензационно като че ли, печалбата не мърда. Нещо по евентуални придобивания? Някакви груби насоки за дивидент?

                        Коментар


                        • ТБС Груп -
                          Финансов преглед 2021 г.
                          Дигитално събитие
                          17 март от 16:00 до 17:00
                          TBS Group: Financial Overview 2021 Digital event 17 March 5:15pm to 6:15pm (+2 GMT)
                          Събитието ще бъде проведено в две сесии – на български и на английски език
                          The event will be held in two sessions - in Bulgarian and in English.
                          Сесия на български език 17 март, 16:00-17:00 ч.
                          В рамките на събитието Иван Житиянов, изпълнителен директор на Телелинк Бизнес Сървисис Груп АД (ТБС Груп), ще представи пред акционери и потенциални инвеститори предварителните консолидирани финансови резултати на дружеството за 2021 г.
                          След презентацията ще има и сесия за въпроси и отговори.
                          Можете да зададете вашите въпроси и предварително тук.
                          Моля, регистрирайте се тук: Сесия на български език: https://bit.ly/3Iaxcho

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                            https://m.dir.bg/dnes/svyat/baydan-m...sreshtu-rusiya
                            Държим голяма част от Източния фланг на Европа.
                            В момента стратегически мисля че сме един от най-добре позиционираните интегратори в цяла Европа.
                            Last edited by MrSi; 24.02.2022, 21:38.
                            Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                            Коментар


                            • https://m.dir.bg/dnes/svyat/baydan-m...sreshtu-rusiya
                              Държим голяма част от Източния фланг на Европа.
                              Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                              Коментар


                              • https://www.capital.bg/biznes/kompan...znes_survisis/

                                Коментар

                                Working...
                                X