IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Телелинк Бизнес Сървисис груп АД (TBS)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 0.81 лв дивидент предлагат бруто

    Коментар


    • А да, забравих да спомена че като външна граница на новата желязна завеса ТБС има доста солидни позиции като много сериозна преграда срещу хакерски атаки и вероятно държавата ще си плаща за това. Това мисля аз и не е препоръка разбира се.
      Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
        Разпределение (първо) през 2021 г. (ОСА) *
        -----------------------------------------------------------
        Фонд "Резервен" ......... 741,976.27 ..... 10.0%
        Авансов д-т .............. 6,000,000.00 ..... 80.9%
        Неразпред. Пч. ............ 677,786.42 ..... 9.1%
        -----------------------------------------------------------
        Общо Пч. 2020: ......... 7,419,762.69


        Разпределение (второ) през 2021 г. (ИОСА) **
        -----------------------------------------------------------
        От Неразпред. Пч. .......... 677,786.42 ..... 6.6%
        Ав. от Пч. за 2021 г. ..... 9 572 213.58 ... 93.4%
        -----------------------------------------------------------
        Общо дивидент: ......... 10,250,000.00

        Това бяха двете събрания през миналата година Инта. Дано съм ти бил полезен!

        Благодаря чичак! Помага тази разбивка,- излиза че ще има достатъчно за септември, друг е въпроса
        какво ще предложи Съвета. За сега стоят много по добре от "съзидателките" си (в личен план визирам-
        ланшни пренасочени средства от Софтр.+Софимоти), а и добра волатилност предложи пазара в ТБС
        с отигран +. Аз за сега - доволен и в джаза

        Коментар



        • 1 - Бяха казали мисля че 2022 биха усвоили част от работата на Германското летище
          2 - дигитална раница
          3 - ? Така мисля аз ама не знам дали е така?
          ДИГИТАЛНАТА РАНИЦА Е РЕДНО ДА СЕ СМЯТА за ТАЗИ ГОДИНА МИСЛЯ а не за миналата
          Last edited by MrSi; 17.06.2022, 21:32.
          Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

          Коментар


          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
            Според Иван Житянов дивидента тази година ще е не по малък от миналогодишният,това сподели той на онлайн срещата с инвеститорите.......пък же поживеем и ще видим.
            Благодаря много спекуланте. За пореден път светкаш мен и масовката само с едно изречение.

            Много успехи и Благодаря отново.
            Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

            Коментар


            • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

              Еми читавото си е читаво. Няма смисъл да го следя даже. Големи печалби, обратни изкупувания + дивиденти. Какво повече?
              Според Иван Житянов дивидента тази година ще е не по малък от миналогодишният,това сподели той на онлайн срещата с инвеститорите.......пък ще поживеем и ще видим.
              Last edited by спекуланта; 17.06.2022, 21:33.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

                Тъй е! Дъщерното ще даде, а после и за нас.
                Еми читавото си е читаво. Няма смисъл да го следя даже. Големи печалби, обратни изкупувания + дивиденти. Какво повече?
                Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                  мисля, че става дума за дъщерно дружество *** ЕАД
                  Тъй е! Дъщерното ще даде, а после и за нас.

                  Коментар


                  • Разпределение (първо) през 2021 г. (ОСА) *
                    -----------------------------------------------------------
                    Фонд "Резервен" ......... 741,976.27 ..... 10.0%
                    Авансов д-т .............. 6,000,000.00 ..... 80.9%
                    Неразпред. Пч. ............ 677,786.42 ..... 9.1%
                    -----------------------------------------------------------
                    Общо Пч. 2020: ......... 7,419,762.69


                    Разпределение (второ) през 2021 г. (ИОСА) **
                    -----------------------------------------------------------
                    От Неразпред. Пч. .......... 677,786.42 ..... 6.6%
                    Ав. от Пч. за 2021 г. ..... 9 572 213.58 ... 93.4%
                    -----------------------------------------------------------
                    Общо дивидент: ......... 10,250,000.00

                    Това бяха двете събрания през миналата година Инта. Дано съм ти бил полезен!
                    Vanitas vanitatum...

                    Коментар


                    • Няма такава маневра от миналата година е това;- "Нетната печалба достига 6,4 млн. евро за 2020 г. съгласно неодитирания отчет спрямо 4,2 млн. евро за 2019 г., 3,9 млн. евро за 2018 г. и 2,4 млн. евро за 2017 г. Всички посочени резултати са консолидирани."

                      -а разпределиха 12,5мил*0,82.=10,25мил.
                      Дано внесът пояснения ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                        мисля, че става дума за дъщерно дружество *** ЕАД
                        Да но, сега трябва да ровя, как е било миналата година по това време обявено, за да съме сигурни че не са онези пари предварителните!
                        Що ни ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                          ТЕЛЕЛИНК БИЗНЕС СЪРВИСИС ГРУП АД

                          На 17.06.2022г., Управителният съвет на „ТЕЛЕЛИНК БИЗНЕС СЪРВИСИС ГРУП“ АД одобри годишния финансов отчет и доклада за дейността на „ТЕЛЕЛИНК БИЗНЕС СЪРВИСИС“ ЕАД за 2021 г. и взе решение да разпредели дивидент от печалбата на дъщерното дружество за 2021г, в размер на 10 365 899.00 лева

                          -А в календара на БФБ пише; - "Няма предстоящи събития за 17-06-2022"

                          Този дивидент явно е разпределения предварителен от 09,2021г.
                          мисля, че става дума за дъщерно дружество *** ЕАД

                          Коментар


                          • ТЕЛЕЛИНК БИЗНЕС СЪРВИСИС ГРУП АД

                            На 17.06.2022г., Управителният съвет на „ТЕЛЕЛИНК БИЗНЕС СЪРВИСИС ГРУП“ АД одобри годишния финансов отчет и доклада за дейността на „ТЕЛЕЛИНК БИЗНЕС СЪРВИСИС“ ЕАД за 2021 г. и взе решение да разпредели дивидент от печалбата на дъщерното дружество за 2021г, в размер на 10 365 899.00 лева

                            -А в календара на БФБ пише; - "Няма предстоящи събития за 17-06-2022"

                            Този дивидент явно е разпределения предварителен от 09,2021г.
                            Last edited by inta53; 17.06.2022, 17:44.

                            Коментар


                            • Освен резултатите на Телелинк, друга важна новина последно време е придобиването на Стемо от А1.
                              https://www.capital.bg/biznes/tehnol..._na_it_pazara/

                              Стемо са един от сравнително големите компании на пазара (в топ 5 по приходи).

                              Коментар


                              • Във връзка с решение на редовно годишно общо събрание на акционерите, проведено на 21.06.2021 г. и на основание разпоредбата на чл. 111, ал. 6 от Закона за публичното предлагане на ценни книжа, уведомяваме за взето решение от Управителния съвет на „Телелинк Бизнес Сървисис Груп“ АД за стартиране на процедура по обратно изкупуване на до 42 000 броя собствени акции, представляващи 0.336% от капитала на Дружеството, което е в рамките на ограничението по чл. 111, ал. 5 от ЗППЦК. Инвестиционният посредник, на който е подадена поръчката е ИП „Елана Трейдинг“ АД.

                                Коментар

                                Working...
                                X