IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Илевън Кепитъл АД (11C)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение
    Е пиши де, ние четем
    Чакаме биймването на Сенсика и дивиденти /по-големи/ от Бизнесмап и Енхенсив И следващия уебинарм нали обещаха да ги правят на три месеца....пари ще искат
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      Бях решил да напиша нещо, но се отказах.....че ще излезе, че говоря сам със себе си....
      Е пиши де, ние четем

      Коментар


      • Бях решил да напиша нещо, но се отказах.....че ще излезе, че говоря сам със себе си....
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Sorko Разгледай мнение

          Определено за мен това е най-кофти компанията в портфейла на 11c. Не че е лоша, но ми се струва надценена и малко пак го има момента големи обещания, но за момента цифрите не са нещо особено…нали обаче е AI в момента това продава доста
          Еееее...чакай,чакай Имат 30-ина компании и тази е от най-добрите. По спомен от уебинара е на печалба. Очаквам успешно биймване, но ми се струва, че няма да взлезнат в сроковете, които са си поставили.
          Иначе и те си признават, че стойността е в десетина компании. Останалите ги държат, сигурно защото не могат да се продадат.
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            Аз само да попитам...Сенсика как ще се биймват до преди летните почивки като още не са АД...?
            Определено за мен това е най-кофти компанията в портфейла на 11c. Не че е лоша, но ми се струва надценена и малко пак го има момента големи обещания, но за момента цифрите не са нещо особено…нали обаче е AI в момента това продава доста

            Коментар


            • Аз само да попитам...Сенсика как ще се биймват до преди летните почивки като още не са АД...?
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Инвестицията идва от Европейския съвет за иновации (EIC), който през 2022 г. отпусна 2.5 млн. евро безвъзмезден грант на компанията

                Коментар


                • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

                  Ако няма какво да кажете по акцията,не цапайте с вашия глупав и дебилен спам моля.

                  Знаем,че много ви е страх,но големия спад в ДРОН все още не е отигран тук !
                  Много ме е страх драга колежке, много. Едва ли знаете, но Илевън не е само дрон. И като съм почнал ....понеже съм дежнтълмен не мога да напиша какво мисля за Вас, но понеже Вие не сте дама ще се сетите какво имам предвид....
                  Last edited by B.Graham; 20.03.2024, 13:00.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                    Скъпа Данета, Илевън може и да спре, може и да не спре, но ти взЕми се спри. Ясно е че наближава времето за тримесечните бонуси от инвестора за трол на Q1, но имай малко мярка. Дама си все пак....май
                    Ако няма какво да кажете по акцията,не цапайте със спам моля.

                    Знаем,че много ви е страх,но големия спад в ДРОН все още не е отигран тук !
                    Last edited by mibova; 16.04.2024, 12:44.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение
                      Има път надолу още ,минимум до 16лв !

                      Предвид фиаското на Дрона,едва ли ще спре там обаче.
                      Скъпа Данета, Илевън може и да спре, може и да не спре, но ти взЕми се спри. Ясно е че наближава времето за тримесечните бонуси от инвестора за трол на Q1, но имай малко мярка. Дама си все пак....май
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Има път надолу още ,минимум до 16лв !

                        Предвид фиаското на Дрона,едва ли ще спре там обаче.

                        Коментар


                        • И един друг въпрос....дали при изчислявне на стойността на МКлаймът, от 11С ще вземат цената на Шели под внимание
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Slg Разгледай мнение
                            ......при всички положения преди летния сезон ...
                            Да, това съм го запомнил, но месеца ми се губеше.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              Другари Сенсика през края на март или през края на април ще се биймва?
                              Аз разбрах нещо за май месец и при всички положения преди летния сезон в уебинара така казаха ако не се лъжа. През карол ще е листването може би имат по конкретна информация.
                              Last edited by Slg; 12.03.2024, 11:17.

                              Коментар


                              • Другари Сенсика през края на март или през края на април ще се биймва?
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X