IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Илевън Кепитъл АД (11C)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Хайде честито!
    То беше ясно де, казали са си го хората с името още. Илевън на илевън.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ice Разгледай мнение

      Даа, с голям интерес преглеждам резултатите на Бинтех и се зарадвах на 1200 мил € печалба за първото тримесечие на 2021. Очаквам ръстове за второто и третото тримесечия. Сега обявиха че са разработили ваксина за малария и започват тестовете.

      Но компанията беше почти 10 г. на загуба. Това беше и една от причините да се листнат в Ню Йорк а не във Франкфурт. Подполагам, че БФБ е механична грешка и става въпрос за немската борса.
      Механична е, помислих че говорите за друга компания.
      Бионтех е друга бира, както всяка компания с гръб от правителството. Леко непонятно ми е къде я вкарахте в тема за Илевън.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        Естествено че е мое мнение и имам право на него. Имам и факти. А вие?
        Да ви запитам поглеждали ли сте резултатите на Бионтех (има и предни кръгове инвестиции с изпапани пари до шушка), имате ли и представа какво представлява спорната апортна вноска (заради която не ги допуснаха до листване по надлежния ред на БФБ, та се наложи да минат през черния вход) ?
        Даа, с голям интерес преглеждам резултатите на Бинтех и се зарадвах на 1200 мил € печалба за първото тримесечие на 2021. Очаквам ръстове за второто и третото тримесечия. Сега обявиха че са разработили ваксина за малария и започват тестовете.

        Но компанията беше почти 10 г. на загуба. Това беше и една от причините да се листнат в Ню Йорк а не във Франкфурт. Подполагам, че БФБ е механична грешка и става въпрос за немската борса.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ice Разгледай мнение

          Вие наистина се изразявате много груго ... даже просташки. От известно време смятам, че трябва да проявяваме нулева толерантност към простащината!

          А що се отнася до Дронамикс, това е Ваше мнение и Вие разбирасе имате право на това. Аз съм на друго мнение, но различните мнения правят пазара интересен. Аз лично възприех подхода да инвестирам само в компании, чиято философия споделям и смятам че това са правелните хора за постигането на целите.
          Точно затова в началото на КОВИД пандемията инвестирах в Бионтех.
          "Бионтех" работи по иРНК ваксина срещу малария

          Дневник - Най-важното и най-новото, Всичко за парламентарни избори 2021, Избрано съдържание от България и света, Новини, Анализи, Видео, Фотографии.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ice Разгледай мнение

            Вие наистина се изразявате много груго ... даже просташки. От известно време смятам, че трябва да проявяваме нулева толерантност към простащината!

            А що се отнася до Дронамикс, това е Ваше мнение и Вие разбирасе имате право на това. Аз съм на друго мнение, но различните мнения правят пазара интересен. Аз лично възприех подхода да инвестирам само в компании, чиято философия споделям и смятам че това са правелните хора за постигането на целите.
            Точно затова в началото на КОВИД пандемията инвестирах в Бионтех.
            Естествено че е мое мнение и имам право на него. Имам и факти. А вие?
            Да ви запитам поглеждали ли сте резултатите на Бионтех (има и предни кръгове инвестиции с изпапани пари до шушка), имате ли и представа какво представлява спорната апортна вноска (заради която не ги допуснаха до листване по надлежния ред на БФБ, та се наложи да минат през черния вход) ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

              кое нормално, два брадати некадърника без грам опит в областта почват ТНТМ и така вече 7 години с нулев резултат, повтарям НУЛЕВ. И не говорим за самолет с капацитет за пасажер, а за тъп планер с добавен мотор и електроника, дето я има МАСОВО.
              Очаквам за 7 години да има поне ЕДИН прототип, а не МОДЕЛ 1:10 дето не е ясно колко и лети. Това до момента се постига с $2000 и поръчка от Алибаба.

              Lilium дето ги сравняваш правят много по-сериозен самолет, при това електрически - и за 2 години от основаването имат голям прототип, за още две - самолет в реални размери, който ЛЕТИ. Ей затова им наливат пари, разликата е че няма прилика.
              Вие наистина се изразявате много груго ... даже просташки. От известно време смятам, че трябва да проявяваме нулева толерантност към простащината!

              А що се отнася до Дронамикс, това е Ваше мнение и Вие разбирасе имате право на това. Аз съм на друго мнение, но различните мнения правят пазара интересен. Аз лично възприех подхода да инвестирам само в компании, чиято философия споделям и смятам че това са правелните хора за постигането на целите.
              Точно затова в началото на КОВИД пандемията инвестирах в Бионтех.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ichi Разгледай мнение

                Уважаеми,
                преди да давате каквито и да е определения, а именно - "два брадати некадърника"-, споделете Вие какво сте измислили, какво може да нарисувате на празен лист хартия и молив в ръка. Нямате право да говорите така, за който и да е човек!!! Ако не Ви харесва компанията или хората зад нея я подминете, но подобни определения са изключително обидни!!! Разбираме, че сте хейтър по природа, но явно сте и доста неразвит умствено!
                т.е. след като аз не съм построил самолет - нямам право да кажа че са некадърници без резултати 7 години ли?
                Вие съвсем превъртяхте, нищо чудно че само губите пари тук Точно понеже съм развит интелектуално, мога да проверя резултатите и да видя че нямат квалификация в областта и просто се точат пари по добре познатата схема ББР-->фондове-->фирма на Сульо и Пульо. Ми то БГ-класика вече толкова години, трябва да си кьорав да не го схващаш

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                  кое нормално, два брадати некадърника без грам опит в областта почват ТНТМ и така вече 7 години с нулев резултат, повтарям НУЛЕВ. И не говорим за самолет с капацитет за пасажер, а за тъп планер с добавен мотор и електроника, дето я има МАСОВО.
                  Очаквам за 7 години да има поне ЕДИН прототип, а не МОДЕЛ 1:10 дето не е ясно колко и лети. Това до момента се постига с $2000 и поръчка от Алибаба.

                  Lilium дето ги сравняваш правят много по-сериозен самолет, при това електрически - и за 2 години от основаването имат голям прототип, за още две - самолет в реални размери, който ЛЕТИ. Ей затова им наливат пари, разликата е че няма прилика.
                  Уважаеми,
                  преди да давате каквито и да е определения, а именно - "два брадати некадърника"-, споделете Вие какво сте измислили, какво може да нарисувате на празен лист хартия и молив в ръка. Нямате право да говорите така, за който и да е човек!!! Ако не Ви харесва компанията или хората зад нея я подминете, но подобни определения са изключително обидни!!! Разбираме, че сте хейтър по природа, но явно сте и доста неразвит умствено!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                    еми нормално.. всеки дрон преди да мине в серийно производство, първо е прототип.. немската лилиум за дронове, които пренасят хора за 7 години изгори 3 милиарда евро и няма нито цент печалба.. а продължават да инвестират в нея вече събраха 6 милиарда евро.. защо ли?

                    ти кво очакваш днеска да основат компанията, а утре да почнат да произвеждат, продават и да правят печалби ли..
                    кое нормално, два брадати некадърника без грам опит в областта почват ТНТМ и така вече 7 години с нулев резултат, повтарям НУЛЕВ. И не говорим за самолет с капацитет за пасажер, а за тъп планер с добавен мотор и електроника, дето я има МАСОВО.
                    Очаквам за 7 години да има поне ЕДИН прототип, а не МОДЕЛ 1:10 дето не е ясно колко и лети. Това до момента се постига с $2000 и поръчка от Алибаба.

                    Lilium дето ги сравняваш правят много по-сериозен самолет, при това електрически - и за 2 години от основаването имат голям прототип, за още две - самолет в реални размери, който ЛЕТИ. Ей затова им наливат пари, разликата е че няма прилика.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      Тъй де, имаме компания за модели на дронки Не за дронки. Апропо тия пък сега решиха, че щели да струват 1.8 млрд, сигурно ме четат тук хахахаха
                      Какъв водевил, новата черна дупка в Б-стан "иновации от аматьори"
                      еми нормално.. всеки дрон преди да мине в серийно производство, първо е прототип.. немската лилиум за дронове, които пренасят хора за 7 години изгори 3 милиарда евро и няма нито цент печалба.. а продължават да инвестират в нея вече събраха 6 милиарда евро.. защо ли?

                      ти кво очакваш днеска да основат компанията, а утре да почнат да произвеждат, продават и да правят печалби ли..
                      Last edited by X_Y; 27.07.2021, 09:28.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                        абе смешко ти виждал ли си компания, която е на етап прототипи и да е на печалба?!
                        Тъй де, имаме компания за модели на дронки Не за дронки. Апропо тия пък сега решиха, че щели да струват 1.8 млрд, сигурно ме четат тук хахахаха
                        Какъв водевил, новата черна дупка в Б-стан "иновации от аматьори"

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение
                          защо никой не говори за Ейком, които произвеждат военни дронове за Пентагона в Красна поляна?
                          Защото не са свързани с борсата.

                          Коментар


                          • защо никой не говори за Ейком, които произвеждат военни дронове за Пентагона в Красна поляна?

                            Коментар



                            • EHang Drone Wins Approval to Fight Fires https://www.caixinglobal.com/2021-07...101740834.html

                              Коментар


                              • Слави Трифонов обяви вчера по седем осми, че ще инвестира 2 милиона лева в Дронамикс

                                Коментар

                                Working...
                                X