IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Илевън Кепитъл АД (11C)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

    Телекравата в момента не е добре мисля. Де да знаех че липсата на китайски джунджурии ще окажат влияние - все пак стабилна инвестиция -каквото при тях, това и при конкурентите им.
    Мисля, че телекравата не е за мислене с новия собственик и дружествата му -телекоми и ТВ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение

      Абе с тея хвалби ала "телекрава" - очертаваме порeдния балон
      Телекравата в момента не е добре мисля. Де да знаех че липсата на китайски джунджурии ще окажат влияние - все пак стабилна инвестиция -каквото при тях, това и при конкурентите им.
      Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение
        Абе с тея хвалби ала "телекрава" - очертаваме порeдния балон
        Догодина по това време ще се знае.Най-късно.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
          Илевън да струва поне 60 лева.
          Е няма да споря .... само ще добавя,че Дронамикс е само една от инвестициите на Илевън.
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

            Здравко, моите уважения към теб. Не си разбрал за какво говорим. Искам да кажа че развитието на дрона е пропорционално към това на Илевън +/- щото тези дето сме в Илевън пестим от разходи за ДЮ ДЕЛИЖЪНС и други, абе просто приеми че тук менъджерите демонстрират висше майсторство . Даже от Ейч Ар Кепитъл се пукнаха от гордост че имали в два от фондовете на Илевън, които са едни от най-успешните в Европа и то вече затворени.- демек големите могат да се хванат за палците и ако искат да купят трябва да вземат всичко и то за много пари.
            Вече не всичко е въпрос на пари.
            Абе с тея хвалби ала "телекрава" - очертаваме порeдния балон

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Не съм Здравко, но пак има разлика.....Илевън имат още няколко такива като Дронамикс ....Това също е важно относно прогнозите Това за сравнението на Илвеън с ДроКапитал, каквото беше първото такова. Колкото до сравнението на Илевън с Импулс.... вторите биха имали един качествен екзит през 2022 ...евентуално...Илевън ще имат поне няколко....
              Добре - ще го кажа. Който е гледал сравнението с най-близък конкурент - Ако предвидим оценка от 1 000 000 000 лв се предполага че е редно Илевън да струва поне 60 лева.
              Защо смятам така :
              1 най -големият възможен конкурент на ДРОНА е е оценен за над 1000 000 000 лв които са по-назад от Дрона.
              2 Защо едни от най -добрите инвеститори участват с лични средства ако не вярват в развитието вече 7 години?
              3 Ако спечелят право за доставки по RID -горива и други.
              4- Конкурентно предимство - трудно някой би ни конкуррал при тези изисквания пък и вече изградени летища .
              ​​​​​
              Компанията както казва Бъфет - трябва да е уникална, като Кока Кола за времето си.
              Да - за мен това е уникална компания защото друга като нея няма
              Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

              Коментар


              • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                Съжалявам. Исках да отговоря и на двама Ви.
                Нищо И с моите разсъждения не искам да кажа, че Импулс или пък Чевешките ресурси са лоши инвестиции...
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Не съм Здравко, но пак има разлика.....Илевън имат още няколко такива като Дронамикс ....Това също е важно относно прогнозите
                  Съжалявам. Исках да отговоря и на двама Ви.
                  Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                    Здравко, моите уважения към теб. Не си разбрал за какво говорим. Искам да кажа че развитието на дрона е пропорционално към това на Илевън +/- щото тези дето сме в Илевън пестим от разходи за ДЮ ДЕЛИЖЪНС и други, абе просто приеми че тук менъджерите демонстрират висше майсторство . Даже от Ейч Ар Кепитъл се пукнаха от гордост че имали в два от фондовете на Илевън, които са едни от най-успешните в Европа и то вече затворени.- демек големите могат да се хванат за палците и ако искат да купят трябва да вземат всичко и то за много пари.Вече не всичко е въпрос на пари.
                    Не съм Здравко, но пак има разлика.....Илевън имат още няколко такива като Дронамикс ....Това също е важно относно прогнозите Това за сравнението на Илвеън с ДроКапитал, каквото беше първото такова. Колкото до сравнението на Илевън с Импулс.... вторите биха имали един качествен екзит през 2022 ...евентуално...Илевън ще имат поне няколко....
                    Last edited by B.Graham; 30.12.2021, 20:09.
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Импулс и Имвенчърите са акционери в Алтерко.Илевън не е акционер в ДроКапитал...поне доколкото знам. Илевън и ДроКапитал са акционери в ДроГлобал.....Има разлика.А цената им е в релация защото едни и същи очаквания /цената на ДроГлобал/ ги движи засега.
                      Здравко, моите уважения към теб. Не си разбрал за какво говорим. Искам да кажа че развитието на дрона е пропорционално към това на Илевън +/- щото тези дето сме в Илевън пестим от разходи за ДЮ ДЕЛИЖЪНС и други, абе просто приеми че тук менъджерите демонстрират висше майсторство . Даже от Ейч Ар Кепитъл се пукнаха от гордост че имали в два от фондовете на Илевън, които са едни от най-успешните в Европа и то вече затворени.- демек големите могат да се хванат за палците и ако искат да купят трябва да вземат всичко и то за много пари.
                      Вече не всичко е въпрос на пари.
                      Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                        Аааа. Има има. Тогава защо цената им е в релация?
                        Импулс и Имвенчърите са акционери в Алтерко.Илевън не е акционер в ДроКапитал...поне доколкото знам. Илевън и ДроКапитал са акционери в ДроГлобал.....Има разлика.А цената им е в релация защото едни и същи очаквания /цената на ДроГлобал/ ги движи засега.
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          Не е така.
                          Аааа. Има има. Тогава защо цената им е в релация?
                          Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                            Не е да, Импулса тепърва има да наваксва !
                            И това, но другото е по-основно.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              Не е така.
                              Не е да, Импулса тепърва има да наваксва !

                              Коментар


                              • Има и нещо много ама много важно - нарича се честност и коректност.
                                Илевън всяка година и на всеки няколко месеца правят уебинари с въпроси и отговори директно от инвеститори към предприемачи. Може да зададеш въпрос на директор на фирмата - може и мажо да го наречеш и той ти отговаря. Всичко това се излъчва в YouTube и всякакви други социални медии без директорите на компанията да се притесняват от неудобни въпроси. Дават интервюта по БТВ и други телевизии. Не се притесняват.
                                При многомилионните стари останали от комунизма остарели компании обаче не може да очакваш такава прозрачност. Ето защо всеки инвеститор да си прави сметка.
                                Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                                Коментар

                                Working...
                                X