IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Илевън Кепитъл АД (11C)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Какво ли го е накарало да не изчака няколко дни до инсайдърския месец?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
      С настоящото бихме искали да оповестим следната вътрешна информация, относима
      към „Илевън Кепитъл” АД:...

      Продажбата е осъществена на регулиран пазар чрез
      1 сделка на цена от 22,40 лв. за една акция, като общата стойност на сделката от 20 160 лева.

      Малко противоречиво съобщение
      Купил или продал?
      Така е. Би следвало да се укаже вид на сделката: Придобиване или продажба на общо 900 акции

      Коментар


      • С настоящото бихме искали да оповестим следната вътрешна информация, относима
        към „Илевън Кепитъл” АД:
        В дружеството е постъпило уведомление по чл. 19, параграф 1, от Регламент ЕС 596/2014,
        видно от което на 25.08.2022 г., изпълнителният директор на „Илевън Кепитъл“ АД – Даниел Томов,
        в качеството му на лице, изпълняващо ръководни функции в публичното дружество, уведомява за
        сключена на 24.08.2022 г. в 12:31 ч. (UTC), от негово име и за негова сметка, сделка за покупка на 900
        броя акции от капитала на „Илевън Кепитъл“ АД. Продажбата е осъществена на регулиран пазар чрез
        1 сделка на цена от 22,40 лв. за една акция, като общата стойност на сделката от 20 160 лева.

        Малко противоречиво съобщение
        Купил или продал?
        Last edited by Yori; 26.08.2022, 07:35.

        Коментар


        • Вече няма айсберги а тапи....тапи all over the place....
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • А има и някакъв, който се появява само на аукциони.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Ако и сега не е изкъртен ...не знам
              Не е, този е корав, на него се е разбил Титаник

              Коментар


              • Ако и сега не е изкъртен ...не знам
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Ситуацията по Илевън е като при Алтерко. Рано или късно айсбергите ще ги изкъртим... и тогава?!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fur6ton Разгледай мнение
                    Мисля, че все още не е изтекъл срока за обявяване в ТР.
                    Вярно, че гледам Сиела, но на Бизнесмап е от 2018 г. последния
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Мисля, че все още не е изтекъл срока за обявяване в ТР.

                      Коментар


                      • Чудно ми е защо толкова дружества на Илевън не са си качили отчетите за 2021 г. .... не мога да им следя печалбите....дано да има такива
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Бизнесмап се развива добре, но чак еднорог.....От друга страна Пейхоук още са на загуба, но станаха.Бизнесмап не само са на печалба но и солиден дивидент дават втора година вече.
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • https://m.youtube.com/watch?v=oBl572vmtCw

                            всички слушат но не всички чуват... както на кфеето с Донев!
                            1. благодаря на Тони за подкаста
                            2. Сестра ми учи в американският университет а дъщеря ми е в американско училище...не харесвам Америка!
                            3. Надява с се един ден хора като тези от под каста да управляват българия
                            4. инвеститорите задължително трябва да чуят Дани Васко и Стефан- аз накрая намерих време!
                            5 Васко го предизвиквам на баскет навремето бях добър, много добър!
                            6 с Дани се запознах на събранието страхотен пич... но не пожела да ми отговори на въпроса кой е следващият еднорог в. Портфейла на илевън след дрона”?
                            7 без да иска Васко се издаде и неволно отговори в под каста ха ха!
                            8....а дали Стефан не е проводник на следващият голям инвеститор в дрона... голям рунд серия “а”... лекинко си по навързвам някои негови думи от под каста и мога само д гадая!
                            Last edited by Scottie Pippen; 08.08.2022, 22:44.

                            Коментар



                            • https://money.bg/techno/balgarskite-...ampaign=footer
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                                Мяууу ...да не инвестира дивидента от bso тук.... доста умен ход!
                                Не, не съм аз .И нямам BSO.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X