IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Илевън Кепитъл АД (11C)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • -: ? са излишни... подаръци ще има ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

      Не можах Тони. Благодаря. Така или иначе просто щях да изгубя малки време.
      След уебинара много стана скучно в темата. Няма и купувачи. Чухте ли нещо ново?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

        стана ли?
        не се притеснявай - включиха запис
        Не можах Тони. Благодаря. Така или иначе просто щях да изгубя малки време.
        Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

        Коментар


        • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
          И през Зоом пробвах. Там пък звук няма
          стана ли?
          не се притеснявай - включиха запис

          Коментар


          • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
            И през Зоом пробвах. Там пък звук няма
            има има - найв ляво имаше опция за уай фай или клетъчна връзка и като я активирах ми тръгна звука

            Коментар


            • И през Зоом пробвах. Там пък звук няма
              Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

              Коментар


              • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                Не мога да се свържа бе колеги. Да не би при мен да е причината?
                аз използвах опцията - отвори през зуум и стана иначе и аз не намерих друг начин!

                Коментар


                • Не мога да се свържа бе колеги. Да не би при мен да е причината?
                  Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                    Онлайн среща с инвеститорите две седмици преди ОСА....Явно ще е интересно.
                    Четвъртък 15.06 от 15ч .Значи може да има раздвижване тази седмица тук

                    Коментар


                    • Онлайн среща с инвеститорите две седмици преди ОСА....Явно ще е интересно.
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Просто си мисля че ако има голям купувач, всичко Би станало изненадващо бързо ДроК+ 11с. Демек спекулантите трябва да са много бързи. Разбира се аз лично не вярвам че има голям купувач. Просто ритейла си купуваме и тука и в ДроК
                        Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                          Както и да го въртя,както и да го гледам,все едно и също виждам
                          Единствено липсата на обем може да развали картината
                          Не е препоръка

                          https://i.imgur.com/VnRy019.jpg

                          Като че ли всички следваме съвета ти. . Имам чувството че всички сме подготвили кеша. Тръгне ли ДронаК,тук ще стане страшно. Ето защо си мисля че ще стане обратното. Хитрия купувач Би купил първо тука, ако изобщо ДроК тръгне де. Това са си мои размисли и страсти.
                          Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                          Коментар


                          • изтрито заради дебилна модерация
                            Last edited by petrg5s; 14.09.2023, 12:37.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Васил Терзиев е кандидатът на "Промяната" за кмет на София.
                              “Прекрасно”, значи идиотите от пупу-дейбъ няма да вземат дори София, което е повече от супер. Може да си ги вземете в майнатаун, но и там нямат шансове. Ми честито

                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Васил Терзиев е кандидатът на "Промяната" за кмет на София.

                                4 часа и 40 минути партийно заседание - ако си нямате друга работа в петък вечер, можете да си причините поредното активно мероприятие на ченгеджийницата, активирала Радостин Василев...

                                Коментар

                                Working...
                                X