IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биодит АД (BDT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Биодит има повече партньори от колкото клиенти е това си е напредък.
    Браво, ще кажа само без препоръка.

    Коментар


    • BIODIT представи иновативните си решения за хотелския бизнес и за контрол на достъпа при участието си на 16-18 май в петдесетото издание на водещото международно годишно изложение за продукти и услуги за сигурност IFSEC в Лондон.  Екипът на BIODIT, част от портфолиото на Impulse Growth IMPETUS Capital, проведе множество срещи с клиенти и партньори и […]

      Коментар


      • Доклад за дейността на Биодит АД за първо тримесечие на 2023г.

        Коментар


        • По-спомен началото на 2021г първи на Бим пазара бяха Биодит.
          По-спомен толкова много неща казаха че ще станат с Христо че сега трябваше да имат клиенти в пъти от сегашните.
          Питам се каква е реалността съответства ли с казаното от тях.
          ​​тях.
          Резултатите не отговарят на действителността.
          Ако са прави трябва до края на 2023 да имат поне 30-40 хотела + другите екстри за тази година за да догонят казаното а 2024 година да са още 40-50 хотела.
          Незнам някъде има грешка.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

            Ако не греша на уебинара Христо сподели, че били договорили по-голям пакет за продажба, но купувача се отказал...
            Така каза по спомен, но и каза, че са продали количество, а за другото са се отказали. Мисле че каза около 8пъти печалба на акция.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

              Кое те навежда на мисълта, че търсят още изход след ония 90 хил. * 1,65 за които известиха?
              Ако не греша на уебинара Христо сподели, че били договорили по-голям пакет за продажба, но купувача се отказал...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                Докато HRC осребряват тук - трудно ще расте.
                Кое те навежда на мисълта, че търсят още изход след ония 90 хил. * 1,65 за които известиха?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  Да видим дали Мария ще има някоя добра новина от настоящата седмица?
                  Да, че е минало много добре събитието.
                  в Испания и Гърция се избиха а сега и Лондон е във възторг.

                  Коментар


                  • Да видим дали Мария ще има някоя добра новина от настоящата седмица?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение

                      Аз пък я чакам на 2.50-3.00
                      Пожелавам ти успех!

                      Коментар


                      • Забравих да допълня, 2025година катинари май няма да ползват за мазетата.
                        Наистина г-н Софрониев ме мотивира да пиша, признах го като добър (предприемач)!
                        Въпроса е как се хванах?
                        Отговора е лесен, Балък.
                        Без препоръка.
                        Ще влезна отново но да събера това което ми трябва а не да се връзвам като пълен Балък.
                        Last edited by Gyorev2023; 21.05.2023, 15:13.

                        Коментар


                        • На 2.50-3.00 След 25-30 хотела с този темп към 2025 може.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение

                            Аз пък я чакам на 2.50-3.00
                            Докато HRC осребряват тук - трудно ще расте.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Gyorev2023 Разгледай мнение
                              GPchat искуствен интелект, биометрия по-телефонитеи д-р.
                              Една от най дървените инвестиции който съм правил на Бим пазара.
                              Бесен съм за това че повярвах на българска компания за развитие и ей го реалността е съвсем друга.
                              Добре че излезнах от този филм (титаник) че има и други неща за гледане въпреки закупения билет.
                              Без препоръка разбира се!
                              Аз пък я чакам на 2.50-3.00

                              Коментар


                              • GPchat искуствен интелект, биометрия по-телефонитеи д-р.
                                Една от най дървените инвестиции който съм правил на Бим пазара.
                                Бесен съм за това че повярвах на българска компания за развитие и ей го реалността е съвсем друга.
                                Добре че излезнах от този филм (титаник) че има и други неща за гледане въпреки закупения билет.
                                Без препоръка разбира се!

                                Коментар

                                Working...
                                X