IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биодит АД (BDT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение

    Мисля, че не е толкова малък...
    Не успях да намеря инфо/сайт за хотела

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Julian Sofroniev Разгледай мнение
      Здравейте!

      Линк за последната ни презентация.

      https://www.youtube.com/watch?v=zaBuR2TqHF8

      Поздрави,

      Благодаря за уебинара

      Много нови успехи!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

        who cares, все малки договори
        Мисля, че не е толкова малък...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Julian Sofroniev Разгледай мнение
          Здравейте!

          Линк за последната ни презентация.

          https://www.youtube.com/watch?v=zaBuR2TqHF8

          Поздрави,
          Съжалявам, че го казвам, но ако не се бяха разписали колегите, нямаше и да го качите...

          Коментар


          • Здравейте!

            Линк за последната ни презентация.

            https://www.youtube.com/watch?v=zaBuR2TqHF8

            Поздрави,

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение
              Биодит АД-София
              Друга нерегулирана информация
              16:29
              “Биодит” ще внедри Хотелската система в Изток Плаза.
              В партньорство с “АЛЛЛ груп” България, “Биодит”ще изгради онлайн Хотелска система в бутиковия смесен комплекс Изток Плаза.
              Изток Плаза е луксозен комплекс със смесено предназначение, включващ бутиков хотел, офис пространство и жилищна част.
              who cares, все малки договори
              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

              Коментар


              • Биодит АД-София
                Друга нерегулирана информация
                16:29
                “Биодит” ще внедри Хотелската система в Изток Плаза.
                В партньорство с “АЛЛЛ груп” България, “Биодит”ще изгради онлайн Хотелска система в бутиковия смесен комплекс Изток Плаза.
                Изток Плаза е луксозен комплекс със смесено предназначение, включващ бутиков хотел, офис пространство и жилищна част.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Yordan_Nickolov Разгледай мнение
                  Питах ги, защото така и не се появи линк със запис. А тук някой днес мина и изсипа доста акции ей така. Има ли причина, защото аз не видях никакви новини?
                  И на мен ще ми е интересно да видя запис. Има ли го някъде? Къде е логиката да можеш да го гледаш пряко без проблем, но ако имаш ангажимент да не е възможно да го гледаш по-късно.

                  Коментар


                  • Питах ги, защото така и не се появи линк със запис. А тук някой днес мина и изсипа доста акции ей така. Има ли причина, защото аз не видях никакви новини?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      Покрай дивидента на Софарма, тук не се дискутира уебинара. Аз получих отговори на всичките въпроси, за което благодаря. Единственото което не ми е ясно е как при толкова договори със сериозни клиенти - Била, Технополис, Бриколаж и т.н. и с 14 души персонал, резултатите се колебаят около нулата!? Някакви допускания, някой да съзира стари скелети в отчетите ?
                      Мисля, че отчитат приходите, когато договорите са завършени, а преди това са аванси в баланса. В последният отчет авансите се увеличават, надявам се тази година да са на печалба в края.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение

                        Изпуснах го. Какъв е отговора на въпроса ще има ли запис?
                        Обещаха да има.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          Покрай дивидента на Софарма, тук не се дискутира уебинара. Аз получих отговори на всичките въпроси, за което благодаря. Единственото което не ми е ясно е как при толкова договори със сериозни клиенти - Била, Технополис, Бриколаж и т.н. и с 14 души персонал, резултатите се колебаят около нулата!? Някакви допускания, някой да съзира стари скелети в отчетите ?
                          Изпуснах го. Какъв е отговора на въпроса ще има ли запис?

                          Коментар


                          • Покрай дивидента на Софарма, тук не се дискутира уебинара. Аз получих отговори на всичките въпроси, за което благодаря. Единственото което не ми е ясно е как при толкова договори със сериозни клиенти - Била, Технополис, Бриколаж и т.н. и с 14 души персонал, резултатите се колебаят около нулата!? Някакви допускания, някой да съзира стари скелети в отчетите ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от GG-BG Разгледай мнение
                              Тони, за поставените въпроси имаш от мене +!
                              Само една уточнение - Срещата ще се проведе онлайн на 28.09.2023 /четвъртък/ от 17:30 до 18.30 часа

                              Линк за участие : meet.google.com/kvf-tgzs-btk
                              Приемам бележката, добавих и още въпроси по молба на съфорумци

                              Така, девет-десет месеца след последната онлайн среща с инвеститори и акционери, тук решиха да поговорят с нас.
                              У мен възникват няколко въпроса и понеже знам, че г-н Софрониев чете, та ще се радвам да отговори в четвъртък:

                              1. Договорите с Billa и Swissport за период от 5г. ли са? Сумите вероятно са конфиденциални, за това не питам за тях

                              2. Договорът с Хюндай за определен срок ли е и има ли реализирани инсталации по него?

                              3. В скорошно интервю г-н Софрониев спомена до Хюндай и марката Тойота - има ли се нещо конкретно в предвид?

                              4. Изминаха 6 месеца от обявяването на доста партньорства през месец март - виждате ли резултат и защо не се търсят други партньори в Европа?

                              5. Очевидно е, че Time Management решенията намират много по-лесно пътя си към реализация - смятате ли да отделите повече фокус, усилия и ресурс в това направление?

                              6. До кога ще ви стигне кеш-а и кога планирате ново набиране на капитал(явно че плана за тази есен се променя)?

                              7. В сайтовете Biodit.bg и Biodit.com новините за компанията и секцията за инвеститори не се актуализират - къде могат да бъдат намерени и да се следят последните новини за дружеството?

                              8. Стартира ли цялостния софтуеър (FIX and Clean мисля че се казваше) и как се приема от клиентите ви - има ли подписани абонаментни договори за ползването му?

                              9. С оглед на резултатите в Испания, как виждате развитието на дружеството следващите 6-12м.? (Ако приемем, че за продажбите вече се грижат основно дистрибутори, върху какво са фокусирани усилията на дружеството в момента?)

                              10. Как върви наемането на персонал и с колко и какви служители се увеличи числеността на компанията през 2023г.?

                              11. Ще има ли запис от онлайн срещата на 28.09., за хората които между 17:00 и 19:00 пътуват от работа към дома или училището на детето си?

                              п.п. Добавям още няколко въпроса, след телефонни разговори и чатове с някои акционери и по тяхна молба:

                              1. Има ли забавяне в проекта Самелион и очаквате ли приходи там преди края на годината, както бяхте споделял по-рано?

                              2. С оглед на големия брой магазини Била - там оборудването и приходите ще вървят месец след месец или ще прилагате друга схема за заплащане и осчетоводяване на приходите? На какъв етап е изпълнението на договора в момента и има ли вече оборудвани магазини?

                              3. Бяхте споделил, че разговаряте вече с 1-2 дистрибутори в Испания. На какъв етап са преговорите и кога да очакваме резултат(нови хотели в Испания)? Променихте ли оценката и прогнозите си за развитие в Испания?

                              4. Как се развива експанзията на дружеството в Турция - Анталия, Сиде, Кемер и т.н. са локирани стотици хотели, бихте ли споделил планове и прогнози?

                              Коментар


                              • Тони, за поставените въпроси имаш от мене +!
                                Само една уточнение - Срещата ще се проведе онлайн на 28.09.2023 /четвъртък/ от 17:30 до 18.30 часа

                                Линк за участие : meet.google.com/kvf-tgzs-btk

                                Коментар

                                Working...
                                X