IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биодит АД (BDT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Здравейте!

    Както знаете, в момента тече одобрение на проспекта ни за ППП-не и поради тази причина се въздържаме от обявяване на всякаква нова информация, за да няма тълкувания, за нарушаване на правилници.

    Относно поисканата допълнителна информация от КФН, същата е предоставена в комисията на 02.04.2019г. Очакваме в максимално кратък срок одобрение от проспекта.

    Както бях обещал в един от предишните ми постове, одитирания финансов отчет за 2018г е качен на сайта ни и можете да се запознаете с него.

    Поздрави,

    Коментар


    • SOFIA (Bulgaria), March 21 (SeeNews) - Bulgaria's financial regulator said that it has asked local biometric identification security solutions dev

      Коментар


      • Тук от месец и половина никакво инфо. А уж щяхме да получаваме редовно информация.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

          Без дивидент, не благодаря, като се научат че трябва да споделят печалби тогава.
          къде видя, че има печалба, бе, човек? ............ мисля, че за последните 3 години има 2 млн.лв. загуба, а ти се сърдиш, че не споделяли

          прочети темата и виж, че след няколко години се очаква да има точка на пречупване и да излезе дружеството на печалба ....... дано не греша, но с такова убеждение съм останал...
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

            отговорено е многократно на този въпрос, разрови се
            Без дивидент, не благодаря, като се научат че трябва да споделят печалби тогава.

            Коментар


            • Предполагам в контекста на медийния шум , който се вдигна около кражбата от Мартин Петров в момента в клоновете на уникредит гледат много сериозно снимки и лични карти при по-съществени преводи. Ако имаха внедрена система с биодит скенери си мисля, че нещата щяха доста по-модерни, по-бързи и по-сигурни, което винаги действа добре на клиентите - особено , когато се чудят защо банката им вдига таксите постоянно....

              не знам дали четат хора от банковите среди, но не е зле да се замислят за някакви бързи вътрешнобанкови системи за идентификация на клиентите (и упълномощените лица) за операции, които се правят в банковите клонове. За електронното банкиране и електронните подпис не говорим - там има сравнително добра защита, но за операциите в клоновете е добре да се помисли.

              поздрави
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Здравейте на всички.

                Искам да Ви информирам, че тази сутрин, документите по проспекта, бяха входирани в КФН.
                Ще Ви информирам, как се движи одобрението.

                Поздрави,

                Коментар


                • Първоначално изпратено от GG-BG Разгледай мнение
                  Здравейте!
                  В какъв срок /до кога/ се очаква КФН да се произнесе за проспекта на Дружеството?
                  Здравейте!

                  Утре в 10ч сутринта, ще входираме документите по проспекта в КФН. Надяваме се, Комисията да се произнесе в максимално кратък срок и преди края на месец Март да стартира официално 10-дневния срок за записване.
                  Може да разчитате, че ще информирам своевременно всички участници във форума, как се движи процеса по одобрението.

                  Поздрави,

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                    Планирате ли раздаване на дивиденти и какъв процент от печалбата?
                    отговорено е многократно на този въпрос, разрови се
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • Планирате ли раздаване на дивиденти и какъв процент от печалбата?

                      Коментар


                      • ФЕВ27 Facebook LIVE с основателя на Биодит АД Юлиан Софрониев

                        Публично · Организирано от Smart Money.bg
                        сряда от 19:00 ч. до 21:00 ч.

                        Click image for larger version

Name:	52315659_1218482718310619_5966313583984771072_o.jpg
Views:	1
Size:	95.5 КБ
ID:	3445702
                        Last edited by Innocent; 25.02.2019, 20:31.

                        Коментар


                        • Здравейте!
                          В какъв срок /до кога/ се очаква КФН да се произнесе за проспекта на Дружеството?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от S.G.T. Разгледай мнение
                            Здравейте г-н Софрониев,

                            Адмирации за изчерпателните отговори на всички въпроси поставени тук във форума желая Ви успех.
                            За първи път от 10 години, ППП на нашата скромна борса грабна интереса ми.
                            Имам няколко въпроса към Вас.
                            - Планирате ли развитие на нови продукти на този етап?
                            - За къде ще са предназначени решенията Ви в областта на автомобилната индустрия? Към автомобилните производители или застрахователите.

                            Поздрави,
                            Здравейте!

                            Благодаря, за поздравленията. Ще се радвам да отфоворя на въпросите Ви.

                            - Към настоящия момент, както написах в предишни мои постове, в BIODIT имаме шест продуктови линии готови за продажба. Също така имаме нови два продукта, които можем да пуснем на пазара в период от 4-6 месеца. В последните месец стартирахме интеграция на нашата система със системите на две от водещите световни компании, за smart/home automation. Относно стратегията ни за R&D имаме разработен план, за следващите 3 години, какви нови продукти и разработки ще правим. Причината да не пускаме всички продукти едновременно на пазара, е че те изискват различни стратегии за налагане на различните пазари и това създава риск от "преследване" на продажба и загуба на фокус

                            - Решението ни CarSec вече бе тествано със застрахователните компании и даде най-добрият възможен резултат 98% успеваемост. От 22 опита за кражба, всички са неуспешни. И тук за да няма веднага интерпретации на думите ми, ще поясня, че нашето решение удължава времето за кражба на кола до 1 час, докато 92% от кражбите на коли се извършват за по-малко от една минута. Желаниети ни е след , като тествахме продукта да се опитаме да го интегрираме със някой автомобилен производител и причината е бизнес модела. Когато един подобен продукт е на поточната линия, продажбата и маркетирането се извършва от производителя и неговата дилърска мрежа, което позволява бързо да се скалира, докато при работа със застрахователните компании за second hand пазара е необходимо да бъде изградена много голяма сервизна мрежа, която първо да инсталира, а след това да подържа системата. Това е много бавен и трудно скалируем процес. Разбира се не отхвърляме възможността за работа и със водещ Европейски застраховател, но бихме го обмислите внимателно

                            Поздрави,


                            Коментар


                            • Здравейте г-н Софрониев,

                              Адмирации за изчерпателните отговори на всички въпроси поставени тук във форума желая Ви успех.
                              За първи път от 10 години, ППП на нашата скромна борса грабна интереса ми.
                              Имам няколко въпроса към Вас.
                              - Планирате ли развитие на нови продукти на този етап?
                              - За къде ще са предназначени решенията Ви в областта на автомобилната индустрия? Към автомобилните производители или застрахователите.

                              Поздрави,

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                                Хорица не. Знам дали осъзнавате но за пръв. Път във. Форума се. Случва някаква що годе интелигентна дискусия.... поздравления за всички драскачи писали зяпачи!
                                пичове ние можем!!!!
                                браво!
                                Кви драскачи, бе драскач? Явно не си бил на борса, когато Донев, Керезов, Василев.. се опитаха да комуникират с ширпотребни играчори. От осанна до разпни го .. и се отказаха.

                                Коментар

                                Working...
                                X