IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биодит АД (BDT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
    На мен пък ми хареса презентацията на г-н Софрониев и затова мисля да участвам. Точно сега е моментът да бъде подкрепено подобно българско дружество и аз ще го направя. С малко, но за идеята. На по-късен етап отново ще преценя дали да продължа да го подкрепям или да приключа с него, но засега ще вляза. Не е препоръка!
    И на мен ми хареса, но не искам да бъркам цена и стойност.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

      Да сериозно.Имат подготвени доста сделки които скоро ще изпълнят....много хляб има тук.Така че следващите отчети ще са съсвсем други.След време ще видим кой е бил прав.
      Да, видях прогнозите. Много не ме топлят. До пет години сигурно ще има още 2-3 увеличения на капитала, та акции ще има за всеки, но дивидента на база на прогнозите е неясен, тъй като не се знае колко ще е броя на акциите дотогава.
      и както е досадно да се казва - искрено пожелавам успех на всеки

      Коментар


      • На мен пък ми хареса презентацията на г-н Софрониев и затова мисля да участвам. Точно сега е моментът да бъде подкрепено подобно българско дружество и аз ще го направя. С малко, но за идеята. На по-късен етап отново ще преценя дали да продължа да го подкрепям или да приключа с него, но засега ще вляза. Не е препоръка!
        Vanitas vanitatum...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

          Ти сериозно ли? Първо, на мен ми изглежда скъпа, на друг може да му е евтина. Второ, погледнах отчетите и на база на тях прецених. Как иначе?
          Да сериозно.Имат подготвени доста сделки които скоро ще изпълнят....много хляб има тук.Така че следващите отчети ще са съсвсем други.След време ще видим кой е бил прав.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

            И как разбра,че е скъпа?
            Ти сериозно ли? Първо, на мен ми изглежда скъпа, на друг може да му е евтина. Второ, погледнах отчетите и на база на тях прецених. Как иначе?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
              Харесва ми компанията, но акцията ми изглежда доста скъпа. Ще пасувам.
              И как разбра,че е скъпа?

              Коментар


              • Харесва ми компанията, но акцията ми изглежда доста скъпа. Ще пасувам.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                  Аз тук бих се включил на по късен етап, макар и евентуално на по висока цена, но искам първо да видя резултати и развитие. Идеята и бизнеса ми се струват добри, но трябва да умеят и да ги продават.
                  Най-убавото на компанията е мажоритар е уникален продавач.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от GG-BG Разгледай мнение

                    Алтерко наистина "подгря" ситуацията тук, но двете компании са различни /най-вече по отношение етапите им на развитие/. Така, че някои да не останат разочаровани в последствие!
                    Аз тук бих се включил на по късен етап, макар и евентуално на по висока цена, но искам първо да видя резултати и развитие. Идеята и бизнеса ми се струват добри, но трябва да умеят и да ги продават.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
                      И тук ли ще правим пачката, като при Алтерко,ха ха
                      Алтерко наистина "подгря" ситуацията тук, но двете компании са различни /най-вече по отношение етапите им на развитие/. Така, че някои да не останат разочаровани в последствие!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pln Разгледай мнение
                        Това, че реално този код е неизползваем. Хеш кодирането е еднопосочно, т.е. от кода не можеш да получиш отпечатък. Само от отпечатъка можеш да получиш кода. Т.е. нужно е отново пръстче на четеца.
                        Във всички системи отговарящи на някакво ниво на сигурност се предполага да се използва такова точно кодиране при записване на потребителската ти парола, т.е. програмистчетата и да искат не могат да ти видят паролата и да се логнат в акаунта ти нелегано.
                        Много благодаря за точният и изчерпателен отговор.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от earth1225 Разгледай мнение
                          ....

                          Кое ще предотварати неправомерното му използване?
                          Това, че реално този код е неизползваем. Хеш кодирането е еднопосочно, т.е. от кода не можеш да получиш отпечатък. Само от отпечатъка можеш да получиш кода. Т.е. нужно е отново пръстче на четеца.
                          Във всички системи отговарящи на някакво ниво на сигурност се предполага да се използва такова точно кодиране при записване на потребителската ти парола, т.е. програмистчетата и да искат не могат да ти видят паролата и да се логнат в акаунта ти нелегано.
                          Last edited by pln; 18.01.2021, 17:06.

                          Коментар


                          • И тук ли ще правим пачката, като при Алтерко,ха ха

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Дългоочаквана седмица за Биодит - желая им презаписване!
                              Пожелавам ти да запишеш и презапишеш.
                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Дългоочаквана седмица за Биодит - желая им презаписване!

                                Коментар

                                Working...
                                X