IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    800 евро кв. м. след няколко години ще бъде 500 лв кв. метър....тези промишлени сгради... и съседа ще ги черпят докогато могат да държат....
    Споко. Ще видим. Тоя месец ще е много решаващ по много позици и за много хора и техните стратегии.
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      Монти съсед ти продава един път в живота
      800 евро кв. м. след няколко години ще бъде 500 лв кв. метър....тези промишлени сгради... и съседа ще ги черпят докогато могат да държат....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Тук имотче ще купувате с увеличението на 3 лв.....
        Монти съсед ти продава един път в живота
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Тук имотче ще купувате с увеличението на 3 лв.....

          Коментар


          • Тук правата седмица след като КФН каже "да" ли трябваше да ги чакаме?

            Коментар


            • IT компанията увеличава капитала си с 3 млн. акции при емисионна цена от 3 лв.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение

                Новаците на бфб, Още се учат. За мен са зайците, друго обяснение не виждам

                Първия или печели или губи.......ама копувачите какво печелят...
                Или заспали или от ИП по надеждите.....крепят..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Гледам, че паникьорите от сутринта вече съжаляват
                  Новаците на бфб, Още се учат. За мен са зайците, друго обяснение не виждам
                  http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                  Коментар


                  • За по - голям интерес и сигурност да се запише по - голям % от емисията е нормално да се пусне с отстъпка. Напълно вероятно цената няма да върне до 3, а правата да се продават за сериозни пари. Пазарът е дал оценка на акцията. Нито по - голямата цена вдига при РДУ цената, нито по - малката ще я свали и ще ощети акционерите. Важни са резултатите и перспективите пред компанията, а тя се доказва последните години.
                    Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Около пазарните??? 25% надолу му викаш около пазарните - какво ли мислят тези, дето са си купили на 4 кинта+ Не е хубаво да слагаме розовите очила само защото имаме от дадена акция, поне аз се старая да го правя, доколкото ми е възможност в собствената ми субективност. Ако това беше нормална борса и имаше къси, без изобщо да коментирам колко добра е тази акция и какъв потенциал има (не разбирам нищо от бизнеса им, както неведнъж съм заявявал) аз бих скъсил тази акция на секундата - няма къси, затова само си лялям и аз да си правя вятър на устата или май беше на клавиатурата
                      Груйче нямам розови очила, нито пък имам акции от Алтерко или ФиБанк ! Нарочно споменавам банката, защото ако това увеличение на Алтерко не приемаш за нормално, то това при банката е безобразие и напълно неприемливо !
                      Last edited by Zdravko; 27.01.2020, 12:37.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                        Няма нищо по нормално от това, увеличение на капитала да се прави на цени около пазарните.
                        Около пазарните??? 25% надолу му викаш около пазарните - какво ли мислят тези, дето са си купили на 4 кинта+ Не е хубаво да слагаме розовите очила само защото имаме от дадена акция, поне аз се старая да го правя, доколкото ми е възможност в собствената ми субективност. Ако това беше нормална борса и имаше къси, без изобщо да коментирам колко добра е тази акция и какъв потенциал има (не разбирам нищо от бизнеса им, както неведнъж съм заявявал) аз бих скъсил тази акция на секундата - няма къси, затова само си лялям и аз да си правя вятър на устата или май беше на клавиатурата
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Груйче, брат ти си с прекалено големи очаквания за пазара и изгодните цени за ИПО..Сравнено с минали ипо цената е добра за мен..Да не бъдем толкова лакоми..
                          Няма нищо по нормално от това, увеличение на капитала да се прави на цени около пазарните.

                          Коментар


                          • Груйче, брат ти си с прекалено големи очаквания за пазара и изгодните цени за ИПО..Сравнено с минали ипо цената е добра за мен..Да не бъдем толкова лакоми..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              .....Алтерко ,Фиб , Доверие...Какво ли ще измислят Доверие..
                              ФИБ-а ми е през ..... там имам останали само непродадените преди време. И сега да ги махна ще съм о.к. На 5 ще съм по-о.к. Алтерко върви по стратегия, което харесвам. Можеше да са малко по -агресивни, но и така става. Наистина Доверие ми е много по-важно. Да видим "какво ли ще измислят".
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Гледам, че паникьорите от сутринта вече съжаляват
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X