IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

    Не навсякъде. Нали купих 1% от Тодоров Както каза Гордън Геков "Трябва да имаме кеш за да играем с големите момчета" .... Вече писах, че престутурирам. Това с Тодоров беше за ташак.... макар, че накрая на сесията купуваха вече на 5 стинки
    хехе, верно си голяма риба Приятно е да събеседва човек с теб, но преструктуриране му е майката. И аз преструктурирах една голяма част от чез-ките (макар да пазя още нещо), при това на петцифрена загуба, продадох и фибанкасъту (и там на загуба), но купих основно Спиди (много съм доволен и може и още да взема) и химче на 1,40 (ми какво да се прави, но може да добавя за осредняване). Отделно добавих още кеш (е, не е безкрайна величина, но се намира), така че сега чакам и всеки ден се бия през ръцете да не купя още нещо - едва се удържам, но с тези олигофрени по високите етажи на властта навсякъде по света, всичко е възможно, а и с подобни режисирани кризи, хващането на дъно е абсолютен късмет.

    успех и дано в края на годината си мерим дву и трицифрените проценти печалба, а не двуцифрени почти навсякъде проценти загуба
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • А и преди и тук да нахлуят разбирачите .... излезнах с около 1000 лева загуба. Аз съм от тези понякога понякога печелят, но понякога и губят.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Бенджи, ти навсякъде ли продаде бре? Стана апокалиптик При фибанкасъту продаде преди мен и позна, тук съм сигурен, че ще познаеш, макар че аз нямам артии тук, обаче други експозиции имаш ли (май само химче и някоя и друга екзотична, дето не се брои ), или седна върху кеша и чакаш по-ниското?
        Не навсякъде. Нали купих 1% от Тодоров Както каза Гордън Геков "Трябва да имаме кеш за да играем с големите момчета" .... Вече писах, че престутурирам. Това с Тодоров беше за ташак.... макар, че накрая на сесията купуваха вече на 5 стинки
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          Другари, беше ми приятно във вашата компания, но вече съм аут. Желая ви успех!
          Бенджи, ти навсякъде ли продаде бре? Стана апокалиптик При фибанкасъту продаде преди мен и позна, тук съм сигурен, че ще познаеш, макар че аз нямам артии тук, обаче други експозиции имаш ли (май само химче и някоя и друга екзотична, дето не се брои ), или седна върху кеша и чакаш по-ниското?
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Другари, беше ми приятно във вашата компания, но вече съм аут. Желая ви успех!
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

              Тя цената като пада, не пада ли и капитала?
              Има разлика между пазарната капитализация и капитала..... Поне аз си мисля така
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                Увеличението на капитала а н не намалението на цената
                Тя цената като пада, не пада ли и капитала?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                  Увеличението на капитала а н не намалението на цената
                  май се отлага увеличението - някой каролец ако има повече инфо може да сподели. Тук редовен дивидент очаква ли се към онези 18ст.?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

                    К'во увеличение -- в мометна има повсеместно намаление, така да се каже.
                    Увеличението на капитала а н не намалението на цената
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Нещо се бавят с увеличението, тия другари.....
                      К'во увеличение -- в мометна има повсеместно намаление, така да се каже.

                      Коментар


                      • Нещо се бавят с увеличението, тия другари.....
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          Отличен отчет!
                          всички са отлични, А някой - НАЙ
                          Не е препоръка

                          Коментар


                          • Има ли конкретна информация, от коя дата започва търговия с правата за увеличение на капитала на "Алтерко"?

                            Коментар


                            • Отличен отчет!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                https://www.bloombergtv.bg/biznes-st...u-koronavirusa
                                Това ли искаше да пуснеш
                                Алтерко подготвя продукт срещу коронавируса

                                Димитър Димитров, изп. директор на "Алтерко", Бизнес старт, 26.06.2020

                                Тези някакви ясновидци ли са ?

                                Коментар

                                Working...
                                X