IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение


    Рaстеж от над 70% годишно за нищо го нямате
    Грозните детски часовници растяха ли и те бързо, казаха ли ви, че вече не растат? Те толкова за тези растежи. Всичко тук е еднократно.
    Сирма нали и те са в Америка, тези и в Китай щели да бъдат. Който иска нека да вярва на тези глупости.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
      Груйски, сравняваш мажоритарите на Алтерко с тези на ПИБ ли!?
      Хайде по-сериозно, моля те!
      Че ти какво знаеш за еднити и другите мажоритари? Аз за тези тук не знам нищо, а тези на ПИБ са познати над 25 г., както и ПИБ е позната от над 25 г..
      Тоя разстеж който го е направила ПИБ тук с грозни детски часовници или крушки дето светват от телефона ти (да се чуди човек за какво е това въобще) може само да го сънувате. Хората ви го казаха, сега наемат новите деволопери, вие вече растежа смятате.
      Няма база за сравнение, както и ще мине време ще се разбере, че не всеки мажо дето дава дивидент е добър, както не всеки който не е давал е лош.
      Ама затова трябва акъл. Малко трудно ще го разберете.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

        в тези проценти не влиза ли продажбата на стария им бизнес?
        Не. Това там си е one-off.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение


          Рaстеж от над 70% годишно за нищо го нямате
          в тези проценти не влиза ли продажбата на стария им бизнес?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
            Не съм видял още информация, че бизнеса им нараства след това

            Рaстеж от над 70% годишно за нищо го нямате

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

              Груче, добре дошъл, Скоро не беше минавал тъдява, та точно си мислех, че вече тр. да ти е домъчняло за компанията в темата
              А защо Лом, а не Котел, и там има тъмно зелени, всички са добре дошли
              Идвай по-често, да стимулираш късмета по позицията
              Бях обещал да не пиша тук 1 месец, за да не дразня някои колеги, които уважавам, затова и не пишех - държа си на думата. Защо не Котел - не си 'рист, не ги разбираш нещата, затова темата е дълбока и не ми се влиза в нея,

              Батя, не сравнявам лешперко с фибанкасъту, а с надъхванията (включително твоите) там. Сравнявам го със Сирма войвода - ако искаш, мога и от там да извадя цитати и надъхвания как било новият Майкрософт ракетен, как влияело много добре на суфлекса, гарантиран дивидент, мажото не е като онези, другите и т.н. А и както знаеш в последните години, много по-лесно се влиза в дадена позиция, отколкото се излиза от нея - бг реалност просто.

              П.С. Най-искрено желая успех и д а ме опровергаете след година, две или когато и да е в близко бъдеще.
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Може би и е добро дружеството, но по-сигурно е, че е добре оценено ..,а аз търся недооценени . Добре се оцени, когато разпродаде голяма част от бизнеса си и даде добър дивидент. Но аз не съм сигурен дали това е повод да се вдига цената. Не съм видял още информация, че бизнеса им нараства след това

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Разбира се, че могат, и вероятно ще го направят - ако трябва ще ги дадат на тъмнозелени от Лом и готово - иска се просто 750 броя акционери и това е. Щом други го могат, що лешперко да не го могат? Така че това би било плюс за имащите тук, макар никиту отдавна да не е фактор за нищо. Ма пък за пред "чуждестранните" инвеститори, дето щях да се избиват да влизат тук, даже някой беше поствал лафчета из нетя, как чакали на купове да си купят от новия Майкрософт Та гледайте войводата, сещайте се за тук - буум енд бърст е въпрос на време - това е мнение на хейтър, който няма 5 лева да си купи една акция и подсмърча като цигане за баничка, разбира се
                  Груче, добре дошъл, Скоро не беше минавал тъдява, та точно си мислех, че вече тр. да ти е домъчняло за компанията в темата
                  А защо Лом, а не Котел, и там има тъмно зелени, всички са добре дошли
                  Идвай по-често, да стимулираш късмета по позицията

                  Коментар


                  • Груйски, сравняваш мажоритарите на Алтерко с тези на ПИБ ли!?
                    Хайде по-сериозно, моля те!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                      Защо така негативно бре Грую ? Това е една от малкото интересни и различни компании на борсата ! Нека им дадем шанс и да видим какво ще постигнат, за сега мисля, че се развиват много добре. Добрите компании е нормално да са високо оценени, много хора ще кажат, че и твоите любимци Спиди също са скъпи.
                      Щото съм се нагледал на такива "ракети", а и собветниците с нищо не показват, че ги интересува нещо повече от кеширане и събиране на една пара, като от дъжд на вяър подхвърлят малко кокалче на дребосъка, за да се кефи. Както казах, вижте войводата и какви очаквания и обещания бяха там, после видяхме къде отидоха. Това е лично мнение на беден хейтър, както вече казах, накрая всички ще сте продали на върха, точно преди да започне да пада, като с фибанкасъ на 6 лева или недоверие на 7 - този филм сме го гледали нееднократно
                      За спиди е друга бира, така че, ако искаш, заповядай в темата да коментираме, знаеш, че там нямаме проблеми с чуждото мнение и на "затапваме" с "великата фраза" - нямаш акции и искаш да си купиш еФтино, а, гиди скъсан сривльо
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                        Allterco Robotics US Partners with Jorvo to Deliver Industry’s First End-to-End Smart Home System for New Construction

                        http://www.globenewswire.com/news-re...struction.html
                        Супер! Ако направят пробив и на огромния американски пазар, хейтърите още много ядове ще имат

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                          Защо така негативно бре Грую ? Това е една от малкото интересни и различни компании на борсата ! Нека им дадем шанс и да видим какво ще постигнат, за сега мисля, че се развиват много добре. Добрите компании е нормално да са високо оценени, много хора ще кажат, че и твоите любимци Спиди също са скъпи.
                          Нищо интересно и различно няма в това дружество. Тук никой не коментира нищо интересно нито за бизнеса, нито за развието - то няма и какво. Единствено се коментира - колко нови инвеститори, кога в Софикс и кога във Франкфурт.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                            Allterco Robotics US Partners with Jorvo to Deliver Industry’s First End-to-End Smart Home System for New Construction

                            http://www.globenewswire.com/news-re...struction.html
                            Правите ли разлика межди Алтерко Холдинг и Алтерко Роботикс? Случайно ли при ТСБ ви продадоха дъщерното, а тук Холдинг? Аз мисля, че не е случайно. Ако някой ден, което не го вярвам, Роботикс направят нещо на световно ниво, ще разберете и защо ви задавам тоя въпрос.

                            Коментар


                            • Да, ..., някой май наистина мисли, че СПИДИ СА СКЪПИ, продаде към 5000 книги на 55,50 лв/акция.
                              Не е препоръка за покупко/продажба.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Разбира се, че могат, и вероятно ще го направят - ако трябва ще ги дадат на тъмнозелени от Лом и готово - иска се просто 750 броя акционери и това е. Щом други го могат, що лешперко да не го могат? Така че това би било плюс за имащите тук, макар никиту отдавна да не е фактор за нищо. Ма пък за пред "чуждестранните" инвеститори, дето щях да се избиват да влизат тук, даже някой беше поствал лафчета из нетя, как чакали на купове да си купят от новия Майкрософт Та гледайте войводата, сещайте се за тук - буум енд бърст е въпрос на време - това е мнение на хейтър, който няма 5 лева да си купи една акция и подсмърча като цигане за баничка, разбира се
                                Защо така негативно бре Грую ? Това е една от малкото интересни и различни компании на борсата ! Нека им дадем шанс и да видим какво ще постигнат, за сега мисля, че се развиват много добре. Добрите компании е нормално да са високо оценени, много хора ще кажат, че и твоите любимци Спиди също са скъпи.

                                Коментар

                                Working...
                                X