IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

    Бе работил си ти ширпотреби някакви, да си чоплил нещо из карантиите под кутиите не го прави творчество. отде да знаеш примерно, че имахме лазерен принтер 1г преди хюлет пакард..и т.н. възможности, които тъпия преход пропиля .. но минало-заминалото сега не е от такова голямо значение.
    Сега е голямо удоволствието, да наблюдаваме, как алтеркото може да разбута старите гемии в индекса и да стане новия флагман... че тез от прехода малко се застояха на стари лаври ...
    Е, някои ще сме и с акциите, за сметка на други без...
    То и за любимото ти Ники е така, и той още няма акциите,.... засега...)
    без препоръки
    Как 1 година бе, не бяха ли 10? Като сме почнали с глупостите Като каза ширпотреби - сме баш по темата...

    Коментар


    • Здравейте и честито. От вчера акционерите са 751!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        А в туй време един мармот... Не били компютри, а били компоти - нататък го знаеш. Ся да те светна и че през 80те Япония още не е била чудото, което е днес - не за друго, а да отрезнееш малко от четенето на скалъпени фалби. Имал съм честта да бачкам на куп БГ изчислителна техника, всичкото без изключения копия - от СМ4 през Правци и Имко-та и така докато измряха. Поне да бяха евтини, ама... та в тоя ред на мисли Алтеркото е подновила традицията да шиба етикети на чужди продукти, дори без капацитета да ги изпиратства и произвежда в БГ. То няма да излиза и сметката.
        Бе работил си ти ширпотреби някакви, да си чоплил нещо из карантиите под кутиите не го прави творчество. отде да знаеш примерно, че имахме лазерен принтер 1г преди хюлет пакард..и т.н. възможности, които тъпия преход пропиля .. но минало-заминалото сега не е от такова голямо значение.
        Сега е голямо удоволствието, да наблюдаваме, как алтеркото може да разбута старите гемии в индекса и да стане новия флагман... че тез от прехода малко се застояха на стари лаври ...
        Е, някои ще сме и с акциите, за сметка на други без...
        То и за любимото ти Ники е така, и той още няма акциите,.... засега...)
        без препоръки
        Last edited by precakanoto; 29.01.2021, 04:18.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          Викаш хубава работа, ама андрейчовска.
          Чети бре, невернико - https://www.vesti.bg/lyubopitno/isto...pampcomments=1
          ps. Щом през 80те сме работили даже за нуждите на Швейцария и сме изнесли елки за 450 мил. долар, значи не пречи на ​​​​ алтерко да поднови традициите ))
          А в туй време един мармот... Не били компютри, а били компоти - нататък го знаеш. Ся да те светна и че през 80те Япония още не е била чудото, което е днес - не за друго, а да отрезнееш малко от четенето на скалъпени фалби. Имал съм честта да бачкам на куп БГ изчислителна техника, всичкото без изключения копия - от СМ4 през Правци и Имко-та и така докато измряха. Поне да бяха евтини, ама... та в тоя ред на мисли Алтеркото е подновила традицията да шиба етикети на чужди продукти, дори без капацитета да ги изпиратства и произвежда в БГ. То няма да излиза и сметката.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

            Традиции от времената на соц-а преди 60 години, видяхме и как свършиха
            Дъвчете си, такъв пазар сте си избрали просто. На практика залагате срещу него, точно това е смешното.
            Викаш хубава работа, ама андрейчовска.
            Чети бре, невернико - https://www.vesti.bg/lyubopitno/isto...pampcomments=1
            ps. Щом през 80те сме работили даже за нуждите на Швейцария и сме изнесли елки за 450 мил. долар, значи не пречи на ​​​​ алтерко да поднови традициите ))
            Last edited by precakanoto; 29.01.2021, 03:20.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

              Просто казвам че имаме традиции в електрониката и огромна креативност, за която вероятно нямаш хабер
              Меком, софиксо, салама, Никито, - тез дъвки някои си ги дъвчат от 10г. вече, по всички теми, с връзка и без връзка
              Традиции от времената на соц-а преди 60 години, видяхме и как свършиха
              Дъвчете си, такъв пазар сте си избрали просто. На практика залагате срещу него, точно това е смешното.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                Сега е 2021, а не 1965а, га елките бяха с вакуумни дисплеи
                Софиксо трябваше да е над 2500, ама понеже ви кефи и МЕКОМ, а и на Ники Салама измишльотината за пасивно следене на индекса, дето е на минус 15% поне - ша те кефи и умрел Соофикс на 400, щото 2121та ще седи там.
                Просто казвам че имаме традиции в електрониката и огромна креативност, за която вероятно нямаш хабер
                Меком, софиксо, салама, Никито, - тез дъвки някои си ги дъвчат от 10г. вече, по всички теми, с връзка и без връзка

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                  В дълбока грешка си за креативността на българина
                  Елка 6521 - първата в света, която има корен квадратен (алгоритъм на Д. Шишков, 65г.)
                  ps. A софиксо мен ме кефи, и както изглежда ще е така цялата година
                  Сега е 2021, а не 1965а, га елките бяха с вакуумни дисплеи
                  Софиксо трябваше да е над 2500, ама понеже ви кефи и МЕКОМ, а и на Ники Салама измишльотината за пасивно следене на индекса, дето е на минус 15% поне - ша те кефи и умрел Соофикс на 400, щото 2121та ще седи там.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                    Не е, пооредели сте спрямо преди 10 години Защо ли... не коментира Софиксо що седи оклюмал?
                    В дълбока грешка си за креативността на българина
                    Елка 6521 - първата в света, която има корен квадратен (алгоритъм на Д. Шишков, 65г.)
                    ps. A софиксо мен ме кефи, и както изглежда ще е така цялата година
                    Last edited by precakanoto; 28.01.2021, 19:55.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                      Виждам че имаме в темата нов яростен "доброжелател", готов да громи "преопаковачната фирма", в която ние глупаците така упорито инвестираме! Предишните такива - Хари и Грую ни "обгрижваха" редовно, докато акцията растеше от 3,70 до 8 лв. Докъде ли ще издържи този нов герой преди да се покрие.. до 10, 12 или 15 лв.
                      Знам, че си се набил до ушите. Знам и други твои загуби, засега тук още имаш някакви надежди поне ... Писах преопаковачна фирма защото е такава, тия дето вярват в БГ производство на елементарна електроника в конкуренция на Китай - да се оправят

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                        Много е тъжно, че не можеш застанеш с пари зад думите си и да направиш удар от такива баламурници като мен. Ако имаше къси щеше да можеш да отиграеш това, което мислиш, а не само да пишеш из форумите. Аз имам възможност да спечеля ако съм прав, а ти само пишейки нямаш никакъв шанс
                        Аз пари набивам другаде, дубъл за първата половина на Януари, същото за втората досега, очаквам до 5 Февруари 3-ти епизод. Къси на БФБ баш, ей ся Да ловиш падащи ножове на мечи пазар 13 години е забавно. За публиката, има и писъци , и кръв. От участниците.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                          На 10 може да се покрие, за да се появи пак на 12. Казвам му, че бфб не е това което е преживял преди 10г. ама не вярва. Нищо де, вярата не е задължителна борсова компонента, ще се разчита в случая на емпиризма с числата от редичката, която горе си предложил ...
                          Не е, пооредели сте спрямо преди 10 години Защо ли... не коментира Софиксо що седи оклюмал?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                            ....имаш да ме черпиш 100лв...ти си знаеш за какво...ще ти дам сметка по Еконт ги прати
                            ха ха наздраве!
                            Едно МуКИ направо вместо 100 кинта

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              751 - четата е попълнена, но ако има още желаещи воеводи - да заповядат!
                              http://csd-bg.bg/STATISTIC/FREE_FLOAT_20210128.pdf
                              ....имаш да ме черпиш 100лв...ти си знаеш за какво...ще ти дам сметка по Еконт ги прати
                              ха ха наздраве!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                751 - четата е попълнена, но ако има още желаещи воеводи - да заповядат!
                                http://csd-bg.bg/STATISTIC/FREE_FLOAT_20210128.pdf
                                Хайде хаирлия да е ! Тази година Софикс пък догодина Дакс !

                                Коментар

                                Working...
                                X