IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение
    Вече напълно прилича ситуацията на Reddit и GameStop, където дечица между 16 и 24 гледат клипчета, надъхват се един друг и търгуват
    Интересно е кога играта ще приключи, както стана при GameStop
    Бихте ли дали дефиниция за приключи. Каква според вас е обективната цена на акцията и какво не и е наред в ситуацията? Бихте ли споделили защо според вас акцията е надценена? Ще се радвам на обективно, песимистично мнение. От доста време критикувате как цената расте, но още не сте дали аргументи защо според вас това не е правилно. Вие пишете а цената си расте. Наистина ми е интересно. Това ми е най-тежката експозиция и може да ми покажете къде съм сбъркал.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

      хахахаха, веселяци

      не е за вярване
      Кисели хора. И гроздето им е кисело.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение
        Вече напълно прилича ситуацията на Reddit и GameStop, където дечица между 16 и 24 гледат клипчета, надъхват се един друг и търгуват
        Интересно е кога играта ще приключи, както стана при GameStop
        хахахаха, веселяци

        не е за вярване

        Коментар


        • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение
          Вече напълно прилича ситуацията на Reddit и GameStop, където дечица между 16 и 24 гледат клипчета, надъхват се един друг и търгуват
          Интересно е кога играта ще приключи, както стана при GameStop
          Наистина ли си вярвате? Ама сериозно..

          Коментар


          • Вече напълно прилича ситуацията на Reddit и GameStop, където дечица между 16 и 24 гледат клипчета, надъхват се един друг и търгуват
            Интересно е кога играта ще приключи, както стана при GameStop
            IM d best

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

              Батя обича да си купува навреме, а не после да гони Михаля по баира!
              Средна на придобиване на пакета - 4,01 лв. И сега съм в режим Лет дъ профит рън! За продажба е много рано.. Нека първо видим котировките във Франкфурт
              Ако изобщо стигне до Фра, никой няма и да разбере Ма ти обичаш и загубите да ти рънват, отивам за семки аз

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                И в този ред на мисли сигурно и броя акционери е създаден изкуствено ! Само питам за един приятел и аз
                И в този ред на мисли, вероятно и компанията и бизнеса са създадени изкуствено, за да влезнат в софиксъ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                  И ще отговаря за условията ликвидност и брой сделки за влизане в индекси.В този ред на мисли-дали тук не се правят такива врътки-да се създава изкуствена ликвитност ......Имам акции.Само питам....за един приятел.
                  И в този ред на мисли сигурно и броя акционери е създаден изкуствено ! Само питам за един приятел и аз

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                    И ще отговаря за условията ликвидност и брой сделки за влизане в индекси.В този ред на мисли-дали тук не се правят такива врътки-да се създава изкуствена ликвитност ......Имам акции.Само питам....за един приятел.
                    Очевидно не се правят. Нямат нужда от тях, защото са много напред в класацията. Видимо не си я смятал.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                      Да, печалбата е хубава и сега и всеки е в правото си да кешира и да си я прибере.. Нямам проблем с това, даже е хубаво да има продавачи, защото както се вижда купувачи не липсват.. Ако нямаше кой да продава, много от купувачите щяха да се демотивират и да търсят друго място за парите си.. А така сега се получава една хубава търговия и акцията трупа история като една от най-ликвидните на БФБ.
                      И ще отговаря за условията ликвидност и брой сделки за влизане в индекси.В този ред на мисли-дали тук не се правят такива врътки-да се създава изкуствена ликвитност ......Имам акции.Само питам....за един приятел.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Q35 Разгледай мнение

                        Аз също мисля , че правилната цена ще се формира във Франкфурт и да - рано е за продажба ,но съпътстващи ще има- профита не е никак малко и към момента ! Въпрос на търпение - комарджиите не броят парите на масата , а само като станат от нея !
                        Да, печалбата е хубава и сега и всеки е в правото си да кешира и да си я прибере.. Нямам проблем с това, даже е хубаво да има продавачи, защото както се вижда купувачи не липсват.. Ако нямаше кой да продава, много от купувачите щяха да се демотивират и да търсят друго място за парите си.. А така сега се получава една хубава търговия и акцията трупа история като една от най-ликвидните на БФБ.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                          Батя обича да си купува навреме, а не после да гони Михаля по баира!
                          Средна на придобиване на пакета - 4,01 лв. И сега съм в режим Лет дъ профит рън! За продажба е много рано.. Нека първо видим котировките във Франкфурт
                          Аз също мисля , че правилната цена ще се формира във Франкфурт и да - рано е за продажба ,но съпътстващи ще има- профита не е никак малко и към момента ! Въпрос на търпение - комарджиите не броят парите на масата , а само като станат от нея !
                          мненията ми не са препоръка за каквито и да е действия

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                            Батя търсеше 100к, но само толкова му дадоха под 9лв.
                            Батя обича да си купува навреме, а не после да гони Михаля по баира!
                            Средна на придобиване на пакета - 4,01 лв. И сега съм в режим Лет дъ профит рън! За продажба е много рано.. Нека първо видим котировките във Франкфурт

                            Коментар


                            • Батя търсеше 100к, но само толкова му дадоха под 9лв.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                                Аз като ви казвам че е Перлата на БФБ вие мислите че майтап си правя!
                                Кажи че са твои И че пробваш кво ша мине.

                                Коментар

                                Working...
                                X