IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

    И Безкозовия излезе, нещата са подреждат за излитане.
    Е той кога влезе, че да излезе, до онзи ден мажеше ските

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
      Хари, много ме радва, че се появи в темата! Това е чудесен знак за акцията.
      Очаквам Груев и БайВалю и сме ударили 15лв.
      И Безкозовия излезе, нещата са подреждат за излитане.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        Т.е. ясно си е че всичко е още в Китай Само да му налепят етикетите че уж е българско.
        Тая иновация е навсякъде в Алибаба и Банггуд под всякакви китайски марки - ама докато има балъци, ще има и тарикати
        Нека да лепят , че всичко се разграбва, а пазарът е гладен
        А на всичко отгоре и нови етикетки пускат

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

          Още не е излязла партидката и за има няма 400хил долара е разграбена
          За следващия тираж, дано остане нещо за Хари
          Майтапа настрана, ама мен друго мен впечатли - Някъде г-н Димитров беше отбелязал "Очаквайте още иновации от нас, съвместно със Силикон лабс...през следващите месеци", нещо такова беше.
          Е как да не хареса сега човек новото флагманче. ?!
          Само Хари и байВалю се дърпат. Ама Не е препоръка, даже Козчето направи яко профит тука
          Т.е. ясно си е че всичко е още в Китай Само да му налепят етикетите че уж е българско.
          Тая иновация е навсякъде в Алибаба и Банггуд под всякакви китайски марки - ама докато има балъци, ще има и тарикати

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

            Още не е излязла партидката и за има няма 400хил долара е разграбена
            За следващия тираж, дано остане нещо за Хари
            Майтапа настрана, ама мен друго мен впечатли - Някъде г-н Димитров беше отбелязал "Очаквайте още иновации от нас, съвместно със Силикон лабс...през следващите месеци", нещо такова беше.
            Е как да не хареса сега човек новото флагманче. ?!
            Само Хари и байВалю се дърпат. Ама Не е препоръка, даже Козчето направи яко профит тука
            Коз-а да ама тримата без дали са направили?
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от colline Разгледай мнение
              От пост на Димитър Димитров в групата на Shelly Support (English Version ) :

              " Скъпи всички първа партида от 10 000 бр Сензори за движение са напълно продадени. Пратката започва утре. Партидата идва 13. Feb и има още на 15. Feb. Благодарим за интереса към най-иновативния Wi-Fi продукт за интелигентен дом на пазара. "
              Още не е излязла партидката и за има няма 400хил долара е разграбена
              За следващия тираж, дано остане нещо за Хари
              Майтапа настрана, ама мен друго мен впечатли - Някъде г-н Димитров беше отбелязал "Очаквайте още иновации от нас, съвместно със Силикон лабс...през следващите месеци", нещо такова беше.
              Е как да не хареса сега човек новото флагманче. ?!
              Само Хари и байВалю се дърпат. Ама Не е препоръка, даже Козчето направи яко профит тука

              Коментар


              • Хари, много ме радва, че се появи в темата! Това е чудесен знак за акцията.
                Очаквам Груев и БайВалю и сме ударили 15лв.

                Коментар


                • Ако ви интересува странично мнение. Това което се пише за Лешперко е повече от абсурдно. Флагман, технологичен сектор, растежност и подобни, са напълно необясними. Тотално откъсване от реалност. Единственото вярно е, че както на БФБ така и по света се търсят растящи активи - било то биткойни, било то всякакви компании които никой не разбира какво правят или каквото и да било, но щото има Елън Мъск или нещо си се купуват.
                  Но абсурдното, че ако някъде има нещо да се хванеш - тук няма нищо.
                  От чисто любопитство се заслушах в презентацията. Аз съм ви казвал, че това е компания която не е нито технологична нито се занимава с иновации, че не може да излезе от входящото си ниво, работи бавно и т.н. Примерно в това представеното аз не видях какво е произведено от Лешперко? Има някаква сглобка на ниво кръжок в горните класове на механотехникум, такива продкти в тази сфера трябва да има всеки месец, а не на 6месечие. Няма да коментирам английския, нивото на презентация, също на ниво горния курс на механотехникум. Втори ден след като се заслушах - не разбирам приложението на продукта. Това е все едно в Икеа има такива сензори с батерийки от евтините и те карат с месеци, дето светват при движения, но с добавено реле за wifi - wtf?!?. Абсурден продукт. Все едно да вземеш рeномирана марка гърне и казанче за тоалетна и да го вържеш за wifi ? Това са продукти с неясна употреба - с граничеща до 0 полезност. Това не съответства на компания с такава капитализация. Само след 6 месеца тази сглобка, вече ще е остаряла като технология, самите производители от които сглабят тази нелепост, вече ще имат нови и нови версии подобрени на продуктите си.

                  Коментар


                  • От пост на Димитър Димитров в групата на Shelly Support (English Version ) :

                    " Скъпи всички първа партида от 10 000 бр Сензори за движение са напълно продадени. Пратката започва утре. Партидата идва 13. Feb и има още на 15. Feb. Благодарим за интереса към най-иновативния Wi-Fi продукт за интелигентен дом на пазара. "

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                      Малко български компании имат толкова фанатизирани фенове, които дебнат да си купят всеки нов продукт. Усещането да са от първите им е безценно. Много лоялни клиенти.
                      Ми... нърдове, Милорд.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        Днес проверих - нямаше надпис "pre-order"
                        Нима вчера анонсираната джаджа свърши?

                        Малко български компании имат толкова фанатизирани фенове, които дебнат да си купят всеки нов продукт. Усещането да са от първите им е безценно. Много лоялни клиенти.

                        Коментар


                        • Днес проверих - нямаше надпис "pre-order"
                          Нима вчера анонсираната джаджа свърши?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            Shelly Motion
                            Добро устройство. Единствено е малко несериозно да е с батерии. Колкото и да издържа батерията ще се наложи в един момент да се зарежда, което е изключително досадна дейност. Аз бих предложил да се насочат към добавяне към гамата си от устройства на WIFI to IR bridges и даже WIFI to IR+RF bridges. С такива устройства наистина всеки може бързо и лесно да си автоматизира дома.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Акциите на „Алтерко“ АД са флагман на „Българска фондова борса“ АД, като са първи по оборот сред компаниите в широкия индекс BGBX40 за последните 3 месеца с 9 млн. лв. „Алтерко“ АД е второто по брой сделки дружество за 3 месеца и с 1 571 сделки е изпреварено само от „Доверие обединен холдинг“ АД. То заема и първо място сред 40-те най-ликвидни компании по поскъпване със 75% ръст на цената до 9,3 лв. за акция в последните 3 месеца. За последните 12 месеца поскъпването е със 142%.

                              Странно съвпадение с тези -"е със 142%".-с моя първи месец, но си е ок. ще се боря и за напред да го следвам,- де той мене, де аз него ще се гоним...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                Акциите на „Алтерко“ АД са флагман на „Българска фондова борса“ АД, като са първи по оборот сред компаниите в широкия индекс BGBX40 за последните 3 месеца с 9 млн. лв. „Алтерко“ АД е второто по брой сделки дружество за 3 месеца и с 1 571 сделки е изпреварено само от „Доверие обединен холдинг“ АД. То заема и първо място сред 40-те най-ликвидни компании по поскъпване със 75% ръст на цената до 9,3 лв. за акция в последните 3 месеца. За последните 12 месеца поскъпването е със 142%.
                                Тоя лаф с 1 година батерия, докато си свързан в безжичната мрежа може да го купи само чист балък

                                Коментар

                                Working...
                                X