IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Vola.X Разгледай мнение
    Направи ги над 200 и можем да си стиснем ръцете
    От известно време и 200 започнах да не ги харесвам ... или съм станал голям мечтател или всичко ми изглежда много евтино ... Времето ще покаже

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

      Само ПОИ. Другите "умници" им беше скъпо да влязат на 3,65 и гледат ръста с празни ръце и влажен поглед
      Споко, ще им продадем след още 150%
      Направи ги над 200 и можем да си стиснем ръцете
      Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fur6ton Разгледай мнение

        Разликата е, че в Алтерко няма особено много пенионни фондове мисля.
        Само ПОИ. Другите "умници" им беше скъпо да влязат на 3,65 и гледат ръста с празни ръце и влажен поглед
        Споко, ще им продадем след още 150%

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

          няма как да спаднат..
          Разбира се че няма как да спаднат щото ги нямаш. Вероятно нямаш и не си имал никога акции. Даже мисля и че не знаеш какво трябва да се направи за да купиш акции
          Но пък няма проблем - давай акъли
          Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
            Същото ще правят един ден и в Лещерко.
            Разликата е, че в Алтерко няма особено много пенионни фондове мисля.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
              Цял ден е във форума, държавата затова ли им наля пари, да тролят по читавите позиции ?
              Не, те това го правят от злоба
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                Той няма.На заплата е.
                Цял ден сипе на алтерко, държавата затова ли им наля пари, да тролят по читавите позиции ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение

                  Харчо, спадат ти на тебе артишките във фиб.
                  Той няма.На заплата е.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Същото ще правят един ден и в Лещерко.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение

                      Харчо, спадат ти на тебе артишките във фиб.
                      няма как да спаднат.. Но както съм го казвал и миналата годината. Пенсионните докато не ги продаат до нула, и да си ВЗЕМАТ ГОЛЕМИТЕ ЗАГУБИ ОТ ИНВЕСТИЦИИТЕ СИ В ПИБ, няма да се спрат.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                        Щом нещо не събужда интерес, а напротив отблъска, значи не е пазарно. Щом като го чуеш и ти става глупави или абсурдно, значи не е логично. Сега ще видиш, че с влизането на ТСБ заедно с Лещерко и с СГЩ оборота на Софикс ще падне и ще замре съвзем. това значи, че не е пазарно.
                        Изкарай фиб от софикс и ще се отпуши оборота

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                          Не знам, само число за расмисъл . Единият сегмент имал ръст 91% а като цяло продажбита са с доста скромен ръст. Излиза, че има седменти прододажбите които са със спад? ТОВА ЛИ Е РАСТЕЖНАТА КОМПАНИЯ? Ами ако тези които са биле с ръст 90% тази година се окажат със спад?
                          Сегмент home aytomation - то е смешно, да се говори за автоматизация, това е home tormoz. Никой нормален няма да повотори аокм си е купил веднъж. Както аз като купих фитнес гривна никога няма да повтора, защото повечето от тези т.н. смарт уреди са си чист глупост, купуваш и не повтаряш. Та как така смятата ръст, като както расте така и спадат продажбите?
                          Харчо, спадат ти на тебе артишките във фиб.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                            Аз твърдя, че ръста на чистата печалба за 21г спрямо 20г тук ще бъде по-малка от инфлацията
                            Не знам, само число за расмисъл . Единият сегмент имал ръст 91% а като цяло продажбита са с доста скромен ръст. Излиза, че има седменти прододажбите които са със спад? ТОВА ЛИ Е РАСТЕЖНАТА КОМПАНИЯ? Ами ако тези които са биле с ръст 90% тази година се окажат със спад?
                            Сегмент home aytomation - то е смешно, да се говори за автоматизация, това е home tormoz. Никой нормален няма да повотори аокм си е купил веднъж. Както аз като купих фитнес гривна никога няма да повтора, защото повечето от тези т.н. смарт уреди са си чист глупост, купуваш и не повтаряш. Та как така смятата ръст, като както расте така и спадат продажбите?

                            Коментар


                            • тук само може добро или нищо

                              Коментар


                              • Аз твърдя, че ръста на чистата печалба за 21г спрямо 20г тук ще бъде по-малка от инфлацията

                                Коментар

                                Working...
                                X