IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тапи...тапи all over the place...
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение
      Според бюлетина на депозитара, фри-флоута се е увеличил в резултат на сделки от петък с 3500 акции. Някой от двамата мажоритари го е закъсал за кеш или просто е решил да се възползва от цената? Интересно дали ще имаме увеличение на фри-флоута след активността от понеделник и вторник
      Интересно ми се видя и на мен това изменение във ФФ, но реших да не си правя изводи преди новия бюлетин, да не би да е някаква забава на сетълмънт. Случва се от време на време ЦД да казва че на някоя компания ФФ е нагоре/надолу с някакви акции и след 1-2 дни да ги дадат с обратен знак.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение
        Не може да е той. Всички негови акции се броят като фри-флоут още от януари, когато си намали дела под 5%
        Прав си, моя грешка.. вярно че инфото в годишния не е актуално и той продаваше в началото на Януари..
        Но втората част на поста ми си е ОК мисля

        Коментар


        • Не може да е той. Всички негови акции се броят като фри-флоут още от януари, когато си намали дела под 5%

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

            Интерсно инфо колега, не бях поглеждал това.. Но имаш лека неточност. Г-н Виктор Атанасов, който продаде основния си пакет акции на 6,50 също има над 5% /6,23% според годишния отчет/, така че може и той да е продавача. Не намирам лошо някой от големите акционери да продава малки пакети акции на пазарен принцип. Все пак тези дни имаше доста силно търсене по позицията и някой трябваше да осигурява и предлагане за да има ликвидност
            Съвсем точно казано.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение
              Според бюлетина на депозитара, фри-флоута се е увеличил в резултат на сделки от петък с 3500 акции. Някой от двамата мажоритари го е закъсал за кеш или просто е решил да се възползва от цената? Интересно дали ще имаме увеличение на фри-флоута след активността от понеделник и вторник
              Интерсно инфо колега, не бях поглеждал това.. Но имаш лека неточност. Г-н Виктор Атанасов, който продаде основния си пакет акции на 6,50 също има над 5% /6,23% според годишния отчет/, така че може и той да е продавача. Не намирам лошо някой от големите акционери да продава малки пакети акции на пазарен принцип. Все пак тези дни имаше доста силно търсене по позицията и някой трябваше да осигурява и предлагане за да има ликвидност

              Коментар


              • Добра корекция беше.
                Но големият ръст тепърва предстои.

                Коментар


                • Според бюлетина на депозитара, фри-флоута се е увеличил в резултат на сделки от петък с 3500 акции. Някой от двамата мажоритари го е закъсал за кеш или просто е решил да се възползва от цената? Интересно дали ще имаме увеличение на фри-флоута след активността от понеделник и вторник

                  Коментар


                  • Някой да не ме обвини, че съм се скрил като е паднало под 14. Чудесен момент за отиграване и поне лев на парче отгоре, на който му се занимава и е успял да го направи. Поздрави колеги!

                    Коментар


                    • Това ли беше силана на гризлитата?

                      Коментар


                      • Нали каза, че няма да пишеш до края на май, какво се промени?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
                          Карам днес по цариградско в посока арената. Свивам за кръговото на четвърти километър и там докато чакам да влезна в кръговото гледам задницата по прашки на една госпожа в усмирителна риза, която вика нещо от сорта - лешперко, балоняци, мумии и тем подобни. Вероятно ще я вардят до края на май там и няма да я видим тук скоро.
                          Мда, какъв полет на мисълта, какъв титан на словото, каква спяща модература... А някои многоникови ендъри/4д/топчета ми говореха за смирение и виждаха сламката в чуждото око, без да погледнат гредата в своето... Мога ли да попитам какво му е по темата на този пост? Колко е по-смислен от нещо, което аз съм написал тук и най-вече - защо не е изтрит? Къде е модераторът?

                          И още по-удивителното - цели 7 лайка - мда, определено нивото на форумът е много високо. Та даже и Бертрам го цитирал - колко жалко, дори бих казал патетично, особено от арменец с претенции за умствен потенциал...

                          Този пост поне разкрива, че многоникието е постоянен похват на викачите на БФБ (и в част на пиесата Халтурко), а топчето явно е правено някъде из Максуда или Кайсийката във Варна, но няма нищо общо със София, защото иначе щеше да знае, че "арената" ние, хората, които сме от столицата, наричаме бившите вече кина "Арена", но не и залата на 4-ти км, която винаги е била Арена Армеец. Софиянец бил - буахаха - варненски викач от яхатата Кор Кароли!

                          Нищо де, явно има нужда и от такива постове, за да се докаже за пореден път, че интернет не ни прави по-глупави, просто дава възможност на някои многоникови да покажат глупостта си пред света. И себеподобните им да ги лайкнат.

                          А тук, в пиесата Халтурко, бърстът наистина ще е епичен - не само защото вече няма жокери в ръкава (остана само дивидентът от 10-15 стинки за замазване на очите и франкфурт на майната си, където обаче ще има къси и тогава ще се види кон боб яде ли). И когато този бърст се случи (верочтно ще е още следващият месец), тогава ревът ще е толкова оглушителен, че не само мечките стръвници ще се стреснат, ми и мечките утешителки няма да могат да помогнат.

                          разбира се, не е препоръкЪ да се слушат телефонните разговори на викачите от яхтата Кор Кароли от Максуда, които търгуват само с вътрешно инфо. На нормалните хора - успех и дано успеете да реализирате голям профит, където и да инвестирате, а от тук да успеете да излезете навреме.

                          П.С. Надявам се, че модераторът вече е на смяна, ако не е - дано в Царев брод (нали там беше клиниката за девиантни топчета) скоро им спре нета, че ще се начетем на глупости на килограм. Бъдете здрави, най-вече психически, че голяма част от викачите се поболяха от страх покрай грипа, за който Грую също позна, за разлика от тях, както ще познае и за пиесата Халтурко и пазарът на китайски лешпер! И ще ви го напомня!

                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
                            Карам днес по цариградско в посока арената. Свивам за кръговото на четвърти километър и там докато чакам да влезна в кръговото гледам задницата по прашки на една госпожа в усмирителна риза, която вика нещо от сорта - лешперко, балоняци, мумии и тем подобни. Вероятно ще я вардят до края на май там и няма да я видим тук скоро.
                            помниш ли рекламата 2007-ма или началото на 2008-ма " Колко изкарахте докато карате по Цариграско Шосе" нещо такова беше на Капман фондовете
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Карам днес по цариградско в посока арената. Свивам за кръговото на четвърти километър и там докато чакам да влезна в кръговото гледам задницата по прашки на една госпожа в усмирителна риза, която вика нещо от сорта - лешперко, балоняци, мумии и тем подобни. Вероятно ще я вардят до края на май там и няма да я видим тук скоро.

                              Коментар


                              • "Ден за акции" -много рано тази година(12.05.), хм...да не е последен шанс за желаещите да влязат в Алтерко преди другарите от Франкфурт?

                                Коментар

                                Working...
                                X