IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от див осорляк Разгледай мнение

    За да станеш милионер на БФБ трябва да си почнал с два
    За момента това е най смисленият отговор на въпроса ми,турих ти плюсче от мен.

    Коментар


    • Бруталното рали тепърва предстои!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение
        Във връзка с листването на Алтерко на борсата във Франкфурт, какъв е махнизмът на търгуване при двойно листнати компании? Аск/бидовете, които сега имаме ще станат видими и за играчите във Фанкфурт в техните платформи или? Съответно как оперира централния депозитар при купени акции отвън? Ако може да ме светнете по темата ще съм благодарен.
        Централния депозитар ще ги отчете като купени но едва ли ще се показва личност, само ще се отчитат акционерите, както сега. Имайки предвид цената то тя би трябвало да остава същата и на двете борси по съответния FX Rate с еврото или на речем 8.80 еур за акция. Ако цената тръгне много нагоре на едното или другото място, съответно би се увелучила и на изоставащото място, но това е въпрос на арбитраж на цената. Има акции, които могат да са на една компания но да се търгуват като ADRs в щатите при съответна пропорция 1:2, 1:5 и т.н, а може да са на раьлична цена заради раьличен дивидент или права за притежателя на тази акция.
        Last edited by Petar; 15.06.2021, 21:51.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

          колко акции трябва да си купя сега че да стана милионер от позицията?
          За да станеш милионер на БФБ трябва да си почнал с два

          Коментар


          • Във връзка с листването на Алтерко на борсата във Франкфурт, какъв е махнизмът на търгуване при двойно листнати компании? Аск/бидовете, които сега имаме ще станат видими и за играчите във Фанкфурт в техните платформи или? Съответно как оперира централния депозитар при купени акции отвън? Ако може да ме светнете по темата ще съм благодарен.
            Last edited by Crusible; 15.06.2021, 15:45.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение

              Може ли да цитирате подобни автоматизарани сайтове като някакъв анализ на компанията.?!? В този сайт за Химипорт дават Fair value 54 лв... има купиша простотии за малки компании. Вероятно за по-големите е много по-различно като качество на информацията . Ако не вярвате, вижте за Химимпорт ето линк Chimimport AD (BUL:CHIM) - Share price, News & Analysis - Simply Wall St
              Нагоденко-Нагласов методиката И после 50% от капитала надолу и вечни инвеститори, баш Давидков е експерт в тая работа

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение

                Купи си Хим, кат ти толкова на сърце.
                Остави ни тук да се мъчим с твойте книжа дето ни ги подари по 10лв парчето
                Както ти казаха , не ми разбра поста. След като съм спечели сума колкото са едногодишните ми разходи продавайки на 11 лв, не съм от тази порода хора, които ще започнат да хейтят дадена акция. За да доподчертая колко нелепо е споделянето на този сайт в темата за Alterco, поствам резултатат и за Софарма с Fair value 34 лв. Sopharma AD (BUL:SFA) - Share price, News & Analysis - Simply Wall St

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение

                  Купи си Хим, кат ти толкова на сърце.
                  Остави ни тук да се мъчим с твойте книжа дето ни ги подари по 10лв парчето
                  Нещо май не му схвана поста... пробвай пак.

                  А този сайт е рекламен. Да не го е правил Иван Давидов?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение

                    Може ли да цитирате подобни автоматизарани сайтове като някакъв анализ на компанията.?!? В този сайт за Химипорт дават Fair value 54 лв... има купиша простотии за малки компании. Вероятно за по-големите е много по-различно като качество на информацията . Ако не вярвате, вижте за Химимпорт ето линк Chimimport AD (BUL:CHIM) - Share price, News & Analysis - Simply Wall St
                    Купи си Хим, кат ти толкова на сърце.
                    Остави ни тук да се мъчим с твойте книжа дето ни ги подари по 10лв парчето

                    Коментар




                    • Може ли да цитирате подобни автоматизарани сайтове като някакъв анализ на компанията.?!? В този сайт за Химипорт дават Fair value 54 лв... има купиша простотии за малки компании. Вероятно за по-големите е много по-различно като качество на информацията . Ако не вярвате, вижте за Химимпорт ето линк Chimimport AD (BUL:CHIM) - Share price, News & Analysis - Simply Wall St

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                        Абе, къде е Харко.
                        Нема го.Техните го търсят да го бият.....
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                          За Харко, че е сърфист, за първи път чувам.
                          Харко ще му бият дузпата на европейското. Биха с късмет енгилизите, ма по-натам - не вярвам.
                          търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                            сигурно е продал пак някви акции и кара сърф на Хаваите
                            За Харко, че е сърфист, за първи път чувам.
                            Last edited by X_Y; 14.06.2021, 17:09.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                              Абе, къде е Харко.
                              сигурно е продал пак някви акции и кара сърф на Хаваите

                              Коментар


                              • Абе, къде е Харко.

                                Коментар

                                Working...
                                X