IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Евала... Може ли да напишете нешо различно от заучени фрази? Просто ми е интересно? Сега, на някои им е простено - ти си лапе, дето е израснало с фейсбук статуси и не е чело оригиналите, батя е завършил магнаурската школа на винса, дето само юзу-то я бие по "качествени" кадри, коза редовно маже ските и т.н., ма другите? Все едно де, аз си имам 15 акции и чакам да стана милионер, като естествено, нямам намерение да се моря излишно и ви оставям да си ъпкате на воля - бъдете здрави и успешни
    Няма как да станете милионер със само 15 акции, Груйка
    Според мен, на първо четене ще ви трябват 15 000. Понеже в рамките на месец се очертава хартишката пак да полети като щастливо гълъбче на Спасовден, ще е съвсем разумно, да си закупите нужните бройки преди щастливото за акционерите събитие!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

      Празни от боклучави хартийки, така е. Ей тук гледам един как иска да стане мелеонер с 15 броя, ми възможно е - с 15 биткойна вместо акции точно туй щеше да стане
      С плюене по всички компании също не се става милионер, особено пък ако нямаш и хартии !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Евала, понякога си мисля, че огромна част от инвеститорите във форума едва ли имат повече от една гънка, освен по шкембака си.
        А някои са добавили дори собствените си мозъци в блеклистата и се плацикат в спокойните води на тихата лудост, без никой да им противоречи. Преди година твърдяхе в един глас, че не могат да се правят пари на БФБ. Много хора ви опровергаха. Сега търсите конспиративни теории за да обясните "неадекватните" прояви на обективната действителност. Някак си съм по-склонен да вярвам на преценката на пазара, отколкото на вашата с Хариту.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

          С празни джобове освен сметки друго не ти остава да правиш !
          Празни от боклучави хартийки, така е. Ей тук гледам един как иска да стане мелеонер с 15 броя, ми възможно е - с 15 биткойна вместо акции точно туй щеше да стане

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Евала.... Може ли да напишете нешо различно от заучени фрази? Просто ми е интересно? Сега, на някои им е простено - ти си лапе, дето е израснало с фейсбук статуси и не е чело оригиналите, батя е завършил магнаурската школа на винса, дето само юзу-то я бие по "качествени" кадри, коза редовно маже ските и т.н., ма другите? Все едно де, аз си имам 15 акции и чакам да стана милионер, като естествено, нямам намерение да се моря излишно и ви оставям да си ъпкате на воля - бъдете здрави и успешни

            Кага ще ги хвърлиш, че не издържам вече?
            Дай залпа, но всъщност задръж малко,- има други по експлозивни
            Last edited by X_Y; 18.08.2021, 11:50.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

              Пиши, пиши Груев, наредил съм се в ниското, може и някой да се излъже да продаде
              Евала... Може ли да напишете нешо различно от заучени фрази? Просто ми е интересно? Сега, на някои им е простено - ти си лапе, дето е израснало с фейсбук статуси и не е чело оригиналите, батя е завършил магнаурската школа на винса, дето само юзу-то я бие по "качествени" кадри, коза редовно маже ските и т.н., ма другите? Все едно де, аз си имам 15 акции и чакам да стана милионер, като естествено, нямам намерение да се моря излишно и ви оставям да си ъпкате на воля - бъдете здрави и успешни
              Last edited by X_Y; 18.08.2021, 11:50.
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                Пиши, пиши Груев, наредил съм се в ниското, може и някой да се излъже да продаде
                Ох, той така писа и на 5 и на 7 и на 10 лв. Смятай койлко го попръжват излъгалите се да продадат тогава

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Ще гледаме, Батя, ще гледаме - това ли ви казаха по телефона, че септември щял да бъде май? Добре, нека е май, аз имам 15 акции и си чакам, не ми е зор. Но според мен пиесата вече е след втори антракт, както вече казах, а след него следва последното действие и там гърми пушката (по Чехов). Отделно, не останаха шарани, дето да им се продаде, та кой ще я качва тази цена, освен пак онези, дето я забутаха до 18? Може, има го в зара, ако така са ти казали по телефона, така ще стане. Ню ера, нали така беше, или пък май е ню парадигм - колко еднаквo звучат,a - айде сега си виж графиката на Халтурата на годишна база, сравни я с тази по-долу (даже фърст сел офф имаше точно като по учебник на 6,50) и сам кажи къде е в момента. Just saying
                  Пиши, пиши Груев, наредил съм се в ниското, може и някой да се излъже да продаде

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                    Нали ако ги кеширам спира ръста им бе Груючо!? А аз вярвам че бичия тренд има още доста път нагоре. Правя това в което вярвам!
                    Иначе въпроса с кеширането може да се зададе и при 30 и при 50 и при 100% и ако нямаш топки да си държиш на анализа, кешираш и никога не виждаш 200! Схвана ли идеята!?
                    Ще кеширам когато преценя че тренда е на изчерпване. А точно при Алтерко, само гледай Септември какво ще стане с тоя "таван" 18 лв. Пак ще гледкаш така -
                    Ще гледаме, Батя, ще гледаме - това ли ви казаха по телефона, че септември щял да бъде май? Добре, нека е май, аз имам 15 акции и си чакам, не ми е зор. Но според мен пиесата вече е след втори антракт, както вече казах, а след него следва последното действие и там гърми пушката (по Чехов). Отделно, не останаха шарани, дето да им се продаде, та кой ще я качва тази цена, освен пак онези, дето я забутаха до 18? Може, има го в зара, ако така са ти казали по телефона, така ще стане. Ню ера, нали така беше, или пък май е ню парадигм - колко еднаквo звучат,a - айде сега си виж графиката на Халтурата на годишна база, сравни я с тази по-долу (даже фърст сел офф имаше точно като по учебник на 6,50) и сам кажи къде е в момента. Just saying
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      ...
                      П.С. Тези 200% кешира ли ги, или пак виртуални...?
                      Нали ако ги кеширам спира ръста им бе Груючо!? А аз вярвам че бичия тренд има още доста път нагоре. Правя това в което вярвам!
                      Иначе въпроса с кеширането може да се зададе и при 30 и при 50 и при 100% и ако нямаш топки да си държиш на анализа, кешираш и никога не виждаш 200! Схвана ли идеята!?
                      Ще кеширам когато преценя че тренда е на изчерпване. А точно при Алтерко, само гледай Септември какво ще стане с тоя "таван" 18 лв. Пак ще гледкаш така -

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                        Кое се е откъснало от фундамента бе кибик Груйчо!? И при ДОХ и при Алтерко имаш силен ръст и подобрение в показателите, отделно БФБ като цяло е в бичи тренд! Разбира се че при тези условия акциите ще растат нагоре, с или без леки корекции.
                        Май само ти си се откъснал от реалността и не виждаш какво се случва под носа ти! Орева форума вече година ще стане, а ние през това време направихме 200% Аз не мога да вдяна такава тъпост и упоритост.. нещо сериозно е сбъркано в теб!
                        Оф, Батя пак се прояви - Батя аз има цели 15 акции в халтурата и чекам да станем мелионерин от там бре, кво ми обясняваш ти с великите си проценти, аз чакам поне 200 пъти да качи, бахти песимиста си, честно. То с телефонна любов всеки може, не се коркай, не е до твоята величавост, просто си едно мюре и толкова. Халтурата е най-големият балон, който някога се е появявал на БФБ, след хим на 18 кинта и синергон пак там някъде - странното е, че и халтурата спря на тези висини. Или пък не е странно?
                        П.С. Тези 200% кешира ли ги, или пак виртуални, тип 2008, когато, по разкази на колеги от форума, се е налагало да те спасяват?
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Звучиш като апологет на чичикака - глей ся при осрани права колко малко върна, та значи след като вече мина увеличението сме само нагоре. Има ли вариант да се каже и че нещо не е баш как требе и че акцията отдавна се е откъснала от фундамента си и реално си е чиста (по дефиницията на професор каро)
                          Кое се е откъснало от фундамента бе кибик Груйчо!? И при ДОХ и при Алтерко имаш силен ръст и подобрение в показателите, отделно БФБ като цяло е в бичи тренд! Разбира се че при тези условия акциите ще растат нагоре, с или без леки корекции.
                          Май само ти си се откъснал от реалността и не виждаш какво се случва под носа ти! Орева форума вече година ще стане, а ние през това време направихме 200% Аз не мога да вдяна такава тъпост и упоритост.. нещо сериозно е сбъркано в теб!

                          Коментар


                          • Присъствието на Груйката и почервенелия кретен в темата е супер индикатор за бърз и як ръст на артията.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              Смятам какви шарани сте хахахаха
                              С празни джобове освен сметки друго не ти остава да правиш !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                                Смятайте при празни приказки и оплескани продукти какви продажби и печалби имат, пък ако ги оправят не знам какво ще е !
                                Смятам какви шарани сте хахахаха

                                Коментар

                                Working...
                                X