IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

    Човека взе парите и рече - няма да се видим вече!
    Спецялен по здрав за теб и компания ...да не ги изреждам

    https://m.youtube.com/watch?v=BPNTC7uZYrI

    Коментар


    • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение
      Какво казаха, някой ще обобщи ли?
      Човека взе парите и рече - няма да се видим вече!

      Коментар


      • This was much more revolutionary than yesterday Apple keynote ./ цитат/

        Коментар


        • Какво казаха, някой ще обобщи ли?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Настъпи ли новата ера, или да я чакаме за утре?
            Еш пъ ти, кво си се разбързАл с тия 15 артии.
            Добре, че не си купил 30, че тогава вече нема млъкване тука.

            Коментар


            • Настъпи ли новата ера, или да я чакаме за утре?
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Какво става сега, пак ли свършват акциите ?
                Не е препоръка

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Просиш си баса .... Аз мисля, че няма да са толкова ....
                  Зависи дали под "утре" има предвид черния петък или по-скоро продажбите на обявения нов артикул.
                  Щото нова ера звучи достатъчно широко понятие за време
                  http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    само утре ще имаме продажби на новата ера за поне 10 милки
                    Просиш си баса .... Аз мисля, че няма да са толкова ....
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
                      Поне няма да изгубите. В смисъл ако изгубите с акциите, ще спечелите с баса и обратно. Но така хазартът не е интересен ако нито се губи, нито се печели. От друга страна и кравата спря да расте, въпреки мазните оферти, та не се знае накъде ще продължи. Ако се оттеглят офертите купува може да увисне във въздуха
                      Е, що, хеджира се риска Бъзикам се, разбира се - просто съм напрегнат в очакване на новата ера
                      При телекравата е интересна игра, следя с особено внимание - взеха да се появяват кюфтета в точната пропорция от по 5000 бройки и в двете посоки, което си е бая странно и явно има нещо, да видим какво ще е - те имат богат опит от многото сделки по 2 бройки. Но да не обсъждам в тази тема, защото не е за тук.

                      Чакаме си новата ера и това е - вчера ябълките постни, но ние днес ще избием рибата, убеден съм - само утре ще имаме продажби на новата ера за поне 10 милки
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Що ми е, нали си имам Халтура и чекам новата ера - с 15 акции ставам мелионерин и това е
                        Поне няма да изгубите. В смисъл ако изгубите с акциите, ще спечелите с баса и обратно. Но така хазартът не е интересен ако нито се губи, нито се печели. От друга страна и кравата спря да расте, въпреки мазните оферти, та не се знае накъде ще продължи. Ако се оттеглят офертите купува може да увисне във въздуха
                        http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение

                          Груец, взехте ли си вече от теле"кравата", ?
                          Що ми е, нали си имам Халтура и чекам новата ера - с 15 акции ставам мелионерин и това е
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            Знам, че не е умишлено. Ти, бсе, Греъм не сте сектанти и многоникови. Успех то желая!
                            п.с. Понеже имаш абонамент за капитал про, можеш да постнеш и другите таблички оттам, за да се види колко назад са алтерко сравнени с телелинк, а борсата ги е оценила с 50% отгоре…
                            Груец, взехте ли си вече от теле"кравата", ?
                            http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ka64abezgue Разгледай мнение

                              Какво представляват "Финансови приходи" и "Печалба от други дългосрочни капиталови инструменти" в отчетите на Алтерко или къде в доклада за дейността са описани тези приходи?

                              Имам
                              Финансовите приходи се формират от използването на финансовите ресурси на предприятието от трети лица, като например: приходи от лихви (по предоставени земи, от парични средства в депосити и др.); приходи от облигации, от участия в други дружества (получени дивиденти от притежавани дълготрайни финансови активи; акции и дялове на други предприятия) и др.

                              По перото "Печалба от други дългосрочни капиталови инструменти" в отчета на Алтерко е осчетоводена продажбата на акциите на норвежкия Линк Холдинг:

                              „Алтерко“ е продало 588 599 свои акции от капитала на Link Mobility Group Holding ASA (“Линк Холдинг”) на норвежката фондова борса, като се очаква продажбата да донесе приход в размер на 4,96 млн. лв., съобщи технологичната компания чрез БФБ – София.
                              Посочената сума е брутна, като върху нея се начисляват трансакционни разходи

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Знам, че не е умишлено. Ти, бсе, Греъм не сте сектанти и многоникови. Успех то желая!
                                И вие с Хари споделяте обща черепна кухина, но никой не го прави на въпрос.
                                Хайде със здраве! И успех с инвестициите!

                                Коментар

                                Working...
                                X