IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение

    E поне 5-6 пъти повече от тези мижави 77 акции които бяха до момента
    Няма достатъчно за да възбуди апетита .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
      То има ли нещо за покупка от аска на това ниво !?
      E поне 5-6 пъти повече от тези мижави 77 акции които бяха до момента

      Коментар


      • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
        Не са останали желаещи за покупки от аска на тези нива... 77 акции търговия.... мога да се сетя за дни преди над 10 години когато почти еднолично съм потопявал подобни големи поръчка при други акции. Това всъщност което се вижда като поръчки е само около 1/800 от пазарната капитализация, като инфо за тези които стискат акции и не биха ги продали за нищо на света :-)
        То има ли нещо за покупка от аска на това ниво !?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
          Не са останали желаещи за покупки от аска на тези нива... 77 акции търговия.... мога да се сетя за дни преди над 10 години когато почти еднолично съм потопявал подобни големи поръчка при други акции. Това всъщност което се вижда като поръчки е само около 1/800 от пазарната капитализация, като инфо за тези които стискат акции и не биха ги продали за нищо на света :-)
          Разбирам какво намекваш, но при това съотношение бид/аск от 18 към 1 надали някой ще вземе думите ти насериозно!
          А и търговията вече е 650 акции Да не говорим че тълкуването може да бъде.. Ами не останаха желаещи да продават под 20

          Коментар


          • Не са останали желаещи за покупки от аска на тези нива... 77 акции търговия.... мога да се сетя за дни преди над 10 години когато почти еднолично съм потопявал подобни големи поръчка при други акции. Това всъщност което се вижда като поръчки е само около 1/800 от пазарната капитализация, като инфо за тези които стискат акции и не биха ги продали за нищо на света :-)
            Last edited by desperado; 17.09.2021, 14:03.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ALFA Разгледай мнение


              На снимката изглежда като едно малко бижу.

              Какво мислите колеги, за посоката ?
              аз си мисля, че е време да минем вече 18-ката и да гледаме към 20. Да видим
              Изглежда като парче евтина китайска ширпотреба. Каквото е.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Никога не съм бил приятел с тока и вчера повече следях отзивите и коментарите на клиентите. Дискутирахме с приятел днес новите джаджи и той ми обърна внимание, че новата Про линия поддържа 12v и 24v, което за него като собственик на кемпер било супер и му давало много възможности за оптимизация на къщата на колела и разбира се опции за пестене на енергия, която както знаем при техния начин на предвижване и къмпингуване е ограничена и ценна . Сега разбрах, защо и снощи в коментарите не спираха да питат кога ще има димер...

                От друга страна Гугъл казва:"In 2020, there were more than 94.5 million camper households throughout North America." - добър пазар
                Успех!

                На снимката изглежда като едно малко бижу.

                Какво мислите колеги, за посоката ?
                аз си мисля, че е време да минем вече 18-ката и да гледаме към 20. Да видим

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                  Аз пък никога не съм хранел някакви илюзии по отношение на твоята особа, но признавам, че успя да ме удивиш - все си мислех, че човек има природни ограничения в способността си да се излага.
                  Форума е свободна зона. Тук всеки се излага според възможностите си.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    оф, аз те мислех за нормален, пък ти си бил адепт - ми ти си знаеш, всеки сам си решава, но много бързо се забравиха уроците от 2007-2008. Нищо, пак ще се припомнят, а и огормната част от хорицата тук дори не са били тогава на борсата, та си мислят, че има вечен растеж
                    Аз пък никога не съм хранел някакви илюзии по отношение на твоята особа, но признавам, че успя да ме удивиш - все си мислех, че човек има природни ограничения в способността си да се излага.

                    Коментар


                    • От цел час Харко Груев не е писал в темата и взе да ми доскучава.

                      Коментар


                      • https://fb.watch/8381bRmrgm/


                        Димитър Димитров в "Домът на бъдещето"

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от LaCosta Разгледай мнение

                          Дирижабъл, я! Нали съ балон без фундамент! Не кат да съ кат Албена - балон с фундамент....
                          оф, аз те мислех за нормален, пък ти си бил адепт - ми ти си знаеш, всеки сам си решава, но много бързо се забравиха уроците от 2007-2008. Нищо, пак ще се припомнят, а и огормната част от хорицата тук дори не са били тогава на борсата, та си мислят, че има вечен растеж
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                            Що не казАха нещо за 5G,а?Крият нещо тия серсеми соросоидни.Още един уред за чипиране.....А и тия ексели.....дирижабли напра'о...
                            Дирижабъл, я! Нали съ балон без фундамент! Не кат да съ кат Албена - балон с фундамент....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Никога не съм бил приятел с тока и вчера повече следях отзивите и коментарите на клиентите. Дискутирахме с приятел днес новите джаджи и той ми обърна внимание, че новата Про линия поддържа 12v и 24v, което за него като собственик на кемпер било супер и му давало много възможности за оптимизация на къщата на колела и разбира се опции за пестене на енергия, която както знаем при техния начин на предвижване и къмпингуване е ограничена и ценна . Сега разбрах, защо и снощи в коментарите не спираха да питат кога ще има димер...

                              От друга страна Гугъл казва:"In 2020, there were more than 94.5 million camper households throughout North America." - добър пазар
                              Успех!
                              Що не казАха нещо за 5G,а?Крият нещо тия серсеми соросоидни.Още един уред за чипиране.....А и тия ексели.....дирижабли напра'о...
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Съвсем друго имах из на в пред и зад вид, но нищо - ще ти го кажа директно - считам, че държанието на акцията подсказва много силна намеса от страна на лодката, за да има попътен вятър. Само дето се престараха и платноходът отлетя отвъд хоризонта, като изгуби земята от поглед - дали ще открие Новия свят, предстои да разберем, засега индикациите не са в тази посока. Но щом не искаш дискусия, кой съм аз, че да я натрапвам, бъди здрав и успех!
                                Груйка, радвай се на възхода пълноценно и стига мрънка.
                                Говоренето " на ръка" в хазарта знаеш че не се толерира. По този повод има приказка - Кибиците настрана. А ако баса с дддд стане изискуем в твой ущърб, поне Ще ти останат кинти за утеха, за още една бутилка
                                Не е препоръка

                                Коментар

                                Working...
                                X