IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Прецик, както ти казах и преди, селските тарикати ги надушвам отдалеч - толкоз. За шпидиту не му е тук темата - като не те кефи, има 500 бройки на бида на 57,50, вярвам, че ще ти стигнат да си продадеш пакета, при това на профит, и да го замениш с акции тук, щом вярваш в силата на позицията. Всеки отговаря с парите си (само Хари си лаля за спорта) и аз лично желая успех на инвеститорите тук, както неведнъж съм казвал, просто ме дразни излишното славославене от горе-долу едни и същи хора, които слушах с бодряшките лафчета и при Недоверие на 6-7 лева, фибанкасъту на 3+(където лично се уших), атерки и брефове на 2,20+ и т.н. С което не казвам, че някоя от тези комшании е шит и т.н., напротив, особено адсиците са си супер, ма трябва да се съобразваме с реалността, доколкото ни е възможно. А тук реалността е, че се чакат милиони нови акции, а подрипването до момента беше мижаво и с малък обем, въпреки слабата съпротива на аска към момента -времето, в конкретния случай, не работи особено в полза на акционерите тук. Лично мнение, не е препоръкЪ и дано съм ви на кадем и да видите двуцифрени стойности и сплит на сплита!
    От преди 1 година. Благодаря г-н Груев, наистина ни бяхте на кадем и даже 300% ни помогнахте да вдигнем.

    Още веднъж, безкрайни благодарности.

    П.С. Брефовете явно още не сте ги харесвали преди година.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
      Личното ми мнение е, че следващия месец цената ще пада с малко.
      Фактори за това много и повечето не са свързани с компанията пряко.
      Първия и най-силен според мен е счупената верига на доставки. Не знаем има ли компоненти, не знаем имат ли достатъчно количество продукция за задоволяване на пазара, а и черният петък се задава, а за там ти трябва стока.
      За Алтерко исторически предстоят най-силните два месеца в годината, а ситуацията е изключително несигурна.
      Имено поради тези ми мисли през изминалата седмица продадох цялото си количество Алтерко. Времето ще покаже дали съм сбъркал.
      разкарай се, хейтър, в тая тема не се пише от хора, дето нямат. Не се пише и от хейтъри, дето чакат тънко. Тук сме само дългосрочни пичове, дето с 15 акции чакаме да станем милионери. Голтак, скръндза, сривльо, манипултор - разкарай се и толкова.

      Оф, олекна ми - а, забравих и най-важното - щом ти си продал, значи посоката е яко нагоре. мажи ските и лягай Баси, колкото готино било да си от другата страна на барикадата - слагайте ми сега лайкове, щото го разгромих тоя пораженец
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

        За Франкфурт се работи. Те си го обявиха.. тече адм. процедура. Неприятната изненада е че немските бюрократи не се различават особено от българските.. заплатката тече и бърза работа няма. Очакват скоро положително развитие, но не могат да се наемат с конкратни дати, защото не зависи от тях.
        Да, и те имат проблем с чиповете.. вярват че е пред напълно разрешаване, и за силния сезон - Черен петък - Коледа няма да го имат проблема.
        Има намерение, в управлението да влязат немски специалисти, които да съдействат за Буст на продажбите и преминаване на компанията в по-горна лига
        Мдааа... явно пак ще гледаме за кой ли път "ефекта на пружината". А като се приберат и сегашните печалби и доразпродадат още спекулантите, окачването ще остане с олекотен амортисьор. А само на пружина... - вече сме го виждали, какво се случва обикновено ...
        без каквато и да е препоръка

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

          За Франкфурт се работи. Те си го обявиха.. тече адм. процедура. Неприятната изненада е че немските бюрократи не се различават особено от българските.. заплатката тече и бърза работа няма. Очакват скоро положително развитие, но не могат да се наемат с конкратни дати, защото не зависи от тях.
          Да, и те имат проблем с чиповете.. вярват че е пред напълно разрешаване, и за силния сезон - Черен петък - Коледа няма да го имат проблема.
          Има намерение, в управлението да влязат немски специалисти, които да съдействат за Буст на продажбите и преминаване на компанията в по-горна лига
          мерси, батя (това без ирония - ценно мнение, рядко ти се случва), значи бърстът е съвсем близо и сме на последните издихания с ваденето на зайчета от ръкава - странно как преди се наемаха с конкретни дати за Франкфурт на майната си, а сега вече не? А проблемът с чиповете е неразрешим за световни гиганти, но гаражният ребрандировач щял да го разреши напълно - убеден съм и в това.

          П.С. Те и любимата ти ПИБ някога вкараха в управлението си мастит европейски специалист, ама на, направо излетяха и ти ги разлюби вече.

          П.П.С. Уискито от 4Д ми е на 99,99% спечелено вече - може да почне да го избира, вярвам, че има достатъчно добър вкус
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

            За Франкфурт се работи. Те си го обявиха.. тече адм. процедура. Неприятната изненада е че немските бюрократи не се различават особено от българските.. заплатката тече и бърза работа няма. Очакват скоро положително развитие, но не могат да се наемат с конкратни дати, защото не зависи от тях.
            Да, и те имат проблем с чиповете.. вярват че е пред напълно разрешаване, и за силния сезон - Черен петък - Коледа няма да го имат проблема.
            Има намерение, в управлението да влязат немски специалисти, които да съдействат за Буст на продажбите и преминаване на компанията в по-горна лига
            +1 Благодаря!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              Никой ли не иска да сподели впечатления от ИОСА? Шели Плюс, Франкфурт...
              За Франкфурт се работи. Те си го обявиха.. тече адм. процедура. Неприятната изненада е че немските бюрократи не се различават особено от българските.. заплатката тече и бърза работа няма. Очакват скоро положително развитие, но не могат да се наемат с конкратни дати, защото не зависи от тях.
              Да, и те имат проблем с чиповете.. вярват че е пред напълно разрешаване, и за силния сезон - Черен петък - Коледа няма да го имат проблема.
              Има намерение, в управлението да влязат немски специалисти, които да съдействат за Буст на продажбите и преминаване на компанията в по-горна лига

              Коментар


              • Бруталното рали тепърва предстои!

                Коментар


                • https://scontent.fsof8-1.fna.fbcdn.n...f5&oe=617171DD

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
                    Ако си чувал още преди половин година Димитър Димитров казваше че доставките са осигурени за 6месеца напред, т е досега.
                    Мислиш че 6 месеца не са направили нищо за следващите доставки ли ?
                    Мисля, че ще имат проблеми, както всички.
                    Ще видим дали съм бил прав.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                      Личното ми мнение е, че следващия месец цената ще пада с малко.
                      Фактори за това много и повечето не са свързани с компанията пряко.
                      Първия и най-силен според мен е счупената верига на доставки. Не знаем има ли компоненти, не знаем имат ли достатъчно количество продукция за задоволяване на пазара, а и черният петък се задава, а за там ти трябва стока.
                      За Алтерко исторически предстоят най-силните два месеца в годината, а ситуацията е изключително несигурна.
                      Имено поради тези ми мисли през изминалата седмица продадох цялото си количество Алтерко. Времето ще покаже дали съм сбъркал.
                      Ако си чувал още преди половин година Димитър Димитров казваше че доставките са осигурени за 6месеца напред, т е досега.
                      Мислиш че 6 месеца не са направили нищо за следващите доставки ли ?
                      Last edited by iezuita; 17.10.2021, 21:09.
                      http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                      Коментар


                      • Личното ми мнение е, че следващия месец цената ще пада с малко.
                        Фактори за това много и повечето не са свързани с компанията пряко.
                        Първия и най-силен според мен е счупената верига на доставки. Не знаем има ли компоненти, не знаем имат ли достатъчно количество продукция за задоволяване на пазара, а и черният петък се задава, а за там ти трябва стока.
                        За Алтерко исторически предстоят най-силните два месеца в годината, а ситуацията е изключително несигурна.
                        Имено поради тези ми мисли през изминалата седмица продадох цялото си количество Алтерко. Времето ще покаже дали съм сбъркал.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                          С две думи-за бога братя,не продавайте.
                          От гледната точка на имащи и нямащи ли ?
                          Спекулантите които имаха, и искаха да приберат бърза печалба, вече се поизчистиха и оредяха.
                          А Дългосрочните инвеститори нямат ни най малко желание да се лишат от най-добрата акция на БФБ с дългосрочна перспектива да остане най-добра в следващите 2-3г
                          Изхода от патовата ситуация ?! - След като всички се наумуват, след 4-5 мессеца идва новият годишен отчет и . .. цената отново тръгва нагоре
                          А оригиналът мисля че беше - за бога братя не купувайте
                          Last edited by iezuita; 17.10.2021, 19:04.
                          http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            Никой ли не иска да сподели впечатления от ИОСА? Шели Плюс, Франкфурт...
                            Мдаа, всички мълчат като партизанин на разпит

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Никой ли не иска да сподели впечатления от ИОСА? Шели Плюс, Франкфурт...
                              С две думи-за бога братя,не продавайте.

                              Коментар


                              • Никой ли не иска да сподели впечатления от ИОСА? Шели Плюс, Франкфурт...

                                Коментар

                                Working...
                                X