IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

    Ти вярваш, че нещата при Груев са приключили!? Ех момко, млад си още, наивен.
    Нима не си забелязал, че ако не пише в темата, плюе по алтерко из всяка друга тема!
    Човекът може да има психически отклонения, а това не може да се обясни с логика и здрав разум !
    Честно казано, не чета всички теми във форума, а само тези в които имам интерес или акции, а те не са много (за добро или лошо). В останалите може и да плюе, но не го виждам. Важното за мен е че тук (поне за сега) се спря с безмисленото плюене и братвежи по адрес на Алтерко. Ако след време Пазарът реши да срути акцията, тогава ще има моралното право да цапа по темата и да я нарича балонирана акция.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

      от 2рия ден още в корекция, туй яко мечи сигнал хахахаха
      "Червен Кретен", Ще намилаш ли за мечи сигнал, ако за коледа цената е 20 ойро ?
      Last edited by Балониада; 23.11.2021, 16:24.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
        В момента германската борса е в лека корекция, но след това очаквам яко нагоре.
        от 2рия ден още в корекция, туй яко мечи сигнал хахахаха

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Network Разгледай мнение
          Добре де, аз едно не мога да разбера. Това е форум за инвестиции и трейдинг, а не бгмама. Не разбирам какво делите тук. Ако искате да си ги мерите, то мисля, че най-подходящия начин е годишната ви доходност в %-ти. А не кой по по-най знае (къде истини, къде фантазии) и колко може да обижда и да се прави на остроумен. Или другият начин е както постъпиха колегите Груев и Инта53. Басихара се, направиха облог и нещата приключиха (поне за сега). Ако всеки е толкова убеден в тезата си и информацията която има и добива, увеличете левъриджа, вместо бутилка алкохол до 200 лв., заложете 10% от стойността на настоящия ви портфейл или пък 20% от притежаваните от вас акции с най-голям дял в портфейла ви , ако сте толкова убедени във вашите собствени знания и правотата ви. Препоръка е...
          Накрая се разбира кой крив, кой прав като се тегли чертата на 31.12...
          Ти вярваш, че нещата при Груев са приключили!? Ех момко, млад си още, наивен.
          Нима не си забелязал, че ако не пише в темата, плюе по алтерко из всяка друга тема!
          Човекът може да има психически отклонения, а това не може да се обясни с логика и здрав разум !

          Коментар


          • Добре де, аз едно не мога да разбера. Това е форум за инвестиции и трейдинг, а не бгмама. Не разбирам какво делите тук. Ако искате да си ги мерите, то мисля, че най-подходящия начин е годишната ви доходност в %-ти. А не кой по по-най знае (къде истини, къде фантазии) и колко може да обижда и да се прави на остроумен. Или другият начин е както постъпиха колегите Груев и Инта53. Басихара се, направиха облог и нещата приключиха (поне за сега). Ако всеки е толкова убеден в тезата си и информацията която има и добива, увеличете левъриджа, вместо бутилка алкохол до 200 лв., заложете 10% от стойността на настоящия ви портфейл или пък 20% от притежаваните от вас акции с най-голям дял в портфейла ви , ако сте толкова убедени във вашите собствени знания и правотата ви. Препоръка е...
            Накрая се разбира кой крив, кой прав като се тегли чертата на 31.12...

            Коментар


            • В момента германската борса е в лека корекция, но след това очаквам яко нагоре.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                Бруталното рали тепърва предстои!
                Ще го напиша и на немски в немския форум да знаят, за какво иде реч.
                Хари затова ли изчезна от тук ! Да не почна да пише у немския форум за китайския ребрандировач !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от johndaniels Разгледай мнение

                  може ли линк за този форум моля.
                  Виж на 4 стр. от форума. Poncho го е публикувал.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                    Бруталното рали тепърва предстои!
                    Ще го напиша и на немски в немския форум да знаят, за какво иде реч.
                    може ли линк за този форум моля.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petrg5s
                      Аз смут не всявам.Просто поствам безплатни чертежи, как аз виждам нещата,като съм и казал ,че не са препоръка за каквото и да е !Вече ако ТИ пълниш памперса,аз не съм виновен за тази твоя слабост.
                      Безплатни са били и читанките, от които си се опитал да учиш....обемите намалявали....гледам и не вярвам на ушите си.....
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Бруталното рали тепърва предстои!
                        Ще го напиша и на немски в немския форум да знаят, за какво иде реч.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                          5-а седмица вече обемите намаляват ,а цената расте .Всеки може да провери в Гугъл какво означава това.
                          На някой места тази ситуация е известна като "ку* капан"

                          Не е препоръка


                          https://tvc-invdn-com.investing.com/...b87f359caa.png




                          Само показваш колко си некомпетентен!!!
                          Търговият нарастна, към момента 150 000 сам алтерко на бфб.
                          Толкова беше на ден за цялото бфб преди година!
                          Излишно се правите на клоуни и палячовци с елементарни опити да всявавате смут и да рутите цените.

                          Коментар


                          • 5-а седмица вече обемите намаляват ,а цената расте .Всеки може да провери в Гугъл какво означава това.
                            На някой места тази ситуация е известна като "ку* капан"

                            Не е препоръка


                            https://tvc-invdn-com.investing.com/...b87f359caa.png





                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                              Лошото на балоните е,че трябва да бъдат помпени НОНСТОП .При тях няма консолидация.Спре ли помпата ,амортисьорите подават и почват едни пукотевици ,едно нещо .Чертежа ясно показва ,че сме в последна фаза с най-голям ъгъл на "излитане"

                              Не е препоръка


                              https://tvc-invdn-com.investing.com/...4e64d3c8be.png


                              Петрунчо, ти нямаш пет стинки да се усмихнеш.
                              И затова дрънкаш само глупости.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                                Добро утро!
                                Отваряме на 16,60 в немско
                                Вие нищо не отваряте Вие лапате мухите, Ники Салама разиграва водевили с 5 акции - вие зяпайте курса и пускайте лиги само

                                Коментар

                                Working...
                                X